2014 FHSAA Regional Track & Field Meet Results
  Class 3A, Region 1


                                       HY-TEK's Meet Manager 4/25/2014 09:45 AM
                     FHSAA Class 3A, Region 1 - 4/24/2014                      
                                   4/24/2014                                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
Finals
  1   481 Greene, Nicole      11 Ponte Vedra            5-08.00      1.72m  10   
  2   362 Campbell, Rakia     11 Oakleaf HS             5-00.00      1.52m   6.33
  2   144 Rivas, Margaret     12 Escambia HS            5-00.00      1.52m   6.33
  2    83 Fields, Jordan      10 Creekside HS           5-00.00      1.52m   6.33
  5   283 Oliver, Abigail     11 Mosley HS              4-10.00      1.47m   3   
  5   421 Pryear, Kaloni      10 Pensacola Bo           4-10.00      1.47m   3   
  5   170 Starling, Alexis    12 Fort Walton            4-10.00      1.47m   3   
  8    82 Ecker, Karli        11 Creekside HS           4-10.00      1.47m   1   
  9   193 Sullivan, Katie     10 Gulf Breeze            4-10.00      1.47m 
 10   299 Newton, Khorri      10 Navarre HS             4-08.00      1.42m 
 10   293 Clark, Shelby       12 Navarre HS             4-08.00      1.42m 
 12   215 Jones, Jade         12 Leon                   4-06.00      1.37m 
 13   452 Granderson, Tasher  10 Pine Forest            4-04.00      1.32m 
 13   244 Mack, Nortory       11 Lincoln                4-04.00      1.32m 
 15   213 Hickman, Akievia    10 Leon                   4-02.00      1.27m 
 --   282 Nakumura, Serena    11 Mosley HS                  DNS            
 
Event 2  Boys High Jump Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   475 Rogers, Chris       12 Pine Forest            6-10.00      2.08m  10   
  2   286 Dixon, Nat          12 Mosley HS              6-10.00      2.08m   8   
  3   250 Burt, John          11 Lincoln                6-08.00      2.03m   6   
  4   372 Dyer, Cory          12 Oakleaf HS             6-08.00      2.03m   4.50
  5   443 Knight, Traquan     11 Pensacola HS           6-08.00      2.03m   4.50
  6   442 Brown, Monty        10 Pensacola HS           6-06.00      1.98m   3   
  7   467 Finkley, Daveyon    11 Pine Forest            6-06.00      1.98m   2   
  8   228 Leak, Michael       12 Leon                   6-02.00      1.87m   1   
  9   491 Crosbie, Christian  12 Ridgeview HS           5-10.00      1.77m 
 10   173 Banks, Tory         12 Fort Walton            5-08.00      1.72m 
 10    65 Hodges, Kevin       11 Choctawhatch           5-08.00      1.72m 
 10   510 Felicaino, Jacoby    9 St. Augustin           5-08.00      1.72m 
 --    14 Hagan, Kasey        12 Bartram Trai                NH            
 --   252 Gayre, Malik        09 Lincoln                     NH            
 --   350 Cruz, Kevin         12 Niceville HS                NH            
 --   255 Randolph, Kendall   12 Lincoln                     NH            
 
Event 3  Girls Pole Vault Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   322 Mitchell, Courtney  12 Nease HS              10-06.00      3.20m  10   
  2   482 Harper, Zoe         11 Ponte Vedra           10-00.00      3.04m   8   
  3   399 Birmingham, Paige   12 Pace HS               10-00.00      3.04m   6   
  4    90 Ranson, Bailey      12 Creekside HS           9-06.00      2.89m   4.50
  5   321 Meiser, Kari        11 Nease HS               9-06.00      2.89m   4.50
  6   192 Oldham, Kassie      11 Gulf Breeze            9-00.00      2.74m   3   
  7   449 Blackmon, Lakeyah   11 Pine Forest            8-06.00      2.59m   2   
  8   155 Crane, Cristina     12 Fort Walton            8-06.00      2.59m   1   
  9   398 Austraw, Emily      12 Pace HS                7-06.00      2.28m 
 10   152 Blair, Raven        12 Fort Walton            7-00.00      2.13m 
 10   167 Raybuck, Madison     9 Fort Walton            7-00.00      2.13m 
 12   161 Lewis, Taliyah      11 Fort Walton            6-06.00      1.98m 
 --    21 Bello, Maria        11 Chiles                      NH            
 
Event 4  Boys Pole Vault Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   315 Spear, Roman        12 Navarre HS            13-06.00      4.11m  10   
  2    96 Gruber, Chase       12 Creekside HS          13-06.00      4.11m   8   
  3   108 Thornell, Michael   12 Creekside HS          12-06.00      3.81m   6   
  4    14 Hagan, Kasey        12 Bartram Trai          12-06.00      3.81m   4.50
  5   471 Moultrie, Deontre   12 Pine Forest           12-06.00      3.81m   4.50
  6   376 Nguyen, Viet        12 Oakleaf HS            12-06.00      3.81m   3   
  7   470 Johnson, Josh       12 Pine Forest           12-06.00      3.81m   2   
  8   172 Arney, Brenden      12 Fort Walton           12-00.00      3.65m   1   
  9   414 Robinson, Michael   12 Pace HS               11-00.00      3.35m 
 10   531 Michaud, Alan       09 Stanton               10-06.00      3.20m 
 10   201 Kagan, Alex         12 Gulf Breeze           10-06.00      3.20m 
 10   311 Houk, Tristan       12 Navarre HS            10-06.00      3.20m 
 13   357 McDuffie, Aaron     12 Niceville HS           9-06.00      2.89m 
 14    44 Wester, Rock        09 Chiles                 8-06.00      2.59m 
 15   223 Coogan, Bradley     11 Leon                   8-00.00      2.43m 
 --    30 Brown, Binijimin    12 Chiles                      NH            
 
Event 5  Girls Long Jump Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   421 Pryear, Kaloni      10 Pensacola Bo          17-11.00      5.46m  10   
  2   345 West, Aubrey        12 Niceville HS          17-08.75      5.40m   8   
  3   258 Littles, Nyesha     12 Middleburg H          17-03.25      5.26m   6   
  4    94 Washington, Briana   9 Creekside HS          17-02.50      5.24m   5   
  5   248 Watts-Pittman, Bri  12 Lincoln               17-01.25      5.21m   4   
  6   367 Missouri, Nadine    12 Oakleaf HS            17-00.75      5.20m   3   
  7   381 Bacher, Katlynn     12 Orange Park           17-00.00      5.18m   2   
  8   516 Chambers, Janaya    10 Stanton               16-03.00      4.95m   1   
  9   448 Bell, Laporsha      12 Pine Forest           15-07.50      4.76m 
 10   541 Hargett, Hannah     10 Tate HS               15-04.50      4.68m 
 11   273 Washington, Briann   9 Milton HS             15-03.00      4.64m 
 12   283 Oliver, Abigail     11 Mosley HS             15-01.25      4.60m 
 13   293 Clark, Shelby       12 Navarre HS            14-11.25      4.55m 
 14   239 Bryant, Makayla     09 Lincoln               14-10.25      4.52m 
 15    54 King, Holly         10 Choctawhatch          14-09.00      4.49m 
 16   212 Herring, Alexecia   12 Leon                  14-05.25      4.40m 
 
Event 6  Boys Long Jump Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   467 Finkley, Daveyon    11 Pine Forest           23-00.00      7.01m  10   
  2   286 Dixon, Nat          12 Mosley HS             22-07.00      6.88m   8   
  3   441 Bell, Brandon       10 Pensacola HS          22-00.50      6.71m   6   
  4   391 Griffin, Patrick    12 Orange Park           21-11.50      6.69m   5   
  5   389 Clark, Bernard      12 Orange Park           21-05.50      6.54m   4   
  6   500 Sampson, Joel       11 Ridgeview HS          21-03.75      6.49m   3   
  7   138 Kirby, Darrian      11 Ed White              21-03.50      6.48m   2   
  8   512 Lockwood, Lashaud   12 St. Augustin          21-03.00      6.47m   1   
  9   254 Poole, Michael      11 Lincoln               21-00.25      6.40m 
 10    77 Weber, Alex         12 Columbia              20-07.50      6.28m 
 11   475 Rogers, Chris       12 Pine Forest           20-07.00      6.27m 
 12   197 Dick, Joshua        12 Gulf Breeze           20-02.00      6.14m 
 13   173 Banks, Tory         12 Fort Walton           20-01.75      6.14m 
 14    67 Merrill, Vhadel     10 Choctawhatch          19-04.75      5.91m 
 15    78 Williams, Latrell   10 Columbia              18-09.50      5.72m 
 --    63 Floyd, Garrison     12 Choctawhatch              FOUL            
 
Event 7  Girls Triple Jump Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   248 Watts-Pittman, Bri  12 Lincoln               36-10.00     11.22m  10   
  2   508 Oxendine, Tiausha   11 St. Augustin          36-01.50     11.01m   8   
  3   367 Missouri, Nadine    12 Oakleaf HS            34-10.00     10.61m   6   
  4   454 Harvey, Bentleigh   11 Pine Forest           34-08.00     10.56m   5   
  5   361 Archbold, Aloria    10 Oakleaf HS            34-01.75     10.40m   4   
  6   343 Schroeder, Hannah   12 Niceville HS          33-06.00     10.21m   3   
  7   294 Foster, Kiera       12 Navarre HS            33-03.00     10.13m   2   
  8    54 King, Holly         10 Choctawhatch          33-02.00     10.10m   1   
  9   213 Hickman, Akievia    10 Leon                  32-03.25      9.83m 
 10   215 Jones, Jade         12 Leon                  31-10.75      9.72m 
 11   238 Brown, Raystazeia   11 Lincoln               31-06.00      9.60m 
 11   381 Bacher, Katlynn     12 Orange Park           31-06.00      9.60m 
 13   448 Bell, Laporsha      12 Pine Forest           31-03.50      9.53m 
 14    59 Sutton, Rachyl      12 Choctawhatch          29-02.75      8.90m 
 15   408 Wright, Madeleine    9 Pace HS               28-09.25      8.76m 
 --   455 Jeans, Laneisha     11 Pine Forest               FOUL            
 
Event 8  Boys Triple Jump Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   441 Bell, Brandon       10 Pensacola HS          44-05.00     13.53m  10   
  2   500 Sampson, Joel       11 Ridgeview HS          44-04.50     13.52m   8   
  3   467 Finkley, Daveyon    11 Pine Forest           44-03.00     13.48m   6   
  4   389 Clark, Bernard      12 Orange Park           44-01.50     13.44m   5   
  5   391 Griffin, Patrick    12 Orange Park           43-07.00     13.28m   4   
  6    78 Williams, Latrell   10 Columbia              42-08.00     13.00m   3   
  7   545 McGhee, Quintin     11 Tate HS               42-03.00     12.87m   2   
  8    66 Jarrett, Curtis     11 Choctawhatch          41-09.00     12.72m   1   
  9   121 Green, Xavier       12 Crestview HS          40-09.50     12.43m 
 10   177 Johnson, Simon      12 Fort Walton           40-06.50     12.35m 
 11   497 Phai, Alex          12 Ridgeview HS          40-03.50     12.28m 
 12   234 Scott, DeMario      12 Leon                  40-01.50     12.23m 
 13   142 Reid, Donovan       12 Englewood             39-04.50     12.00m 
 14   477 Smith, Jeremy       10 Pine Forest           38-11.25     11.86m 
 15   173 Banks, Tory         12 Fort Walton           38-02.25     11.63m 
 --   138 Kirby, Darrian      11 Ed White                  FOUL            
 
Event 9  Girls Discus Throw Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   330 Bergmann, Sophia    11 Niceville HS            122-07     37.36m  10   
  2   457 Lucas, Alexis       10 Pine Forest             118-10     36.22m   8   
  3   143 Goldsmith, D'Erica  11 Escambia HS             114-01     34.77m   6   
  4   189 Droogsma, Jessie    11 Gulf Breeze             104-03     31.77m   5   
  5   339 Joneson, Skyler      9 Niceville HS            100-05     30.60m   4   
  6   161 Lewis, Taliyah      11 Fort Walton             100-01     30.50m   3   
  7    47 Bracero, Tatyana    11 Choctawhatch             94-09     28.87m   2   
  8   240 Geathers, Paris     11 Lincoln                  94-06     28.80m   1   
  9   416 Cerqueira, Samanth  11 Pensacola Bo             92-03     28.11m 
 10   249 Wilburn, Leelah     09 Lincoln                  91-06     27.88m 
 11    89 Perez, Heather      11 Creekside HS             91-03     27.81m 
 12   369 Walker, Ciara       10 Oakleaf HS               90-11     27.71m 
 13   383 Gainer, Janee       12 Orange Park              90-10     27.68m 
 14   380 Agudelo, Jenifer    11 Orange Park              89-01     27.15m 
 15   131 Wade, Katrina       10 Ed White                 86-04     26.31m 
 --   130 Lang, Charity       12 Ed White                  FOUL            
 
Event 10  Boys Discus Throw Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   466 Finau, Jobi         12 Pine Forest             186-04     56.79m  10   
  2   410 Clark, Chris        11 Pace HS                 143-08     43.78m   8   
  3    97 Hinel, James        11 Creekside HS            140-07     42.84m   6   
  4   259 Cossich, Stephen    11 Middleburg H            137-05     41.88m   5   
  5    41 Poole, Jordan       09 Chiles                  135-05     41.27m   4   
  6   176 Dixon, Dante        11 Fort Walton             134-06     40.99m   3   
  7    37 Hunt, Shane         11 Chiles                  134-03     40.91m   2   
  8   547 Thompson, Diamonte  10 Tate HS                 133-04     40.64m   1   
  9   371 Dage, Jordan        12 Oakleaf HS              132-11     40.51m 
 10    40 Oliver, Josh        10 Chiles                  128-11     39.29m 
 11   360 Shelikoff, Edward    9 Niceville HS            127-07     38.88m 
 12   359 Olds, Garrett       11 Niceville HS            127-00     38.70m 
 13   498 Pierre, Daniel      12 Ridgeview HS            126-09     38.63m 
 14   224 Estes, Devin        12 Leon                    125-02     38.15m 
 15   187 Wolf, Dominick      11 Fort Walton             114-10     35.00m 
 --   198 Finley, Will        11 Gulf Breeze               FOUL            
 
Event 11  Girls Shot Put Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   143 Goldsmith, D'Erica  11 Escambia HS           38-07.25     11.76m  10   
  2   264 Floyd, Jaci         11 Milton HS             36-11.25     11.25m   8   
  3   330 Bergmann, Sophia    11 Niceville HS          36-05.50     11.11m   6   
  4    50 Clay, Lakesha       12 Choctawhatch          36-00.25     10.97m   5   
  5   540 Brown, Calaangelia  12 Tate HS               35-08.50     10.88m   4   
  6   161 Lewis, Taliyah      11 Fort Walton           34-09.50     10.60m   3   
  7   369 Walker, Ciara       10 Oakleaf HS            34-04.75     10.48m   2   
  8   383 Gainer, Janee       12 Orange Park           33-03.50     10.14m   1   
  9   450 Cheeks, Krystal     12 Pine Forest           32-08.75      9.97m 
 10   131 Wade, Katrina       10 Ed White              32-06.50      9.91m 
 11   240 Geathers, Paris     11 Lincoln               30-11.50      9.43m 
 12   370 Weidner, Marissa    12 Oakleaf HS            29-10.00      9.09m 
 13     1 Brown, Taylor       11 Bartram Trai          27-05.00      8.35m 
 14   249 Wilburn, Leelah     09 Lincoln               27-00.75      8.24m 
 15   503 Jenkins, Ariana     10 Robert E. Le          25-03.50      7.70m 
 --   156 Darby, Dominique     9 Fort Walton               FOUL            
 
Event 12  Boys Shot Put Varsity
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1   187 Wolf, Dominick      11 Fort Walton           51-06.50     15.70m  10   
  2   224 Estes, Devin        12 Leon                  51-04.50     15.65m   8   
  3   146 Britt, Denarious    12 Escambia HS           50-08.25     15.44m   6   
  4   309 Gill, Christian     12 Navarre HS            49-08.25     15.14m   5   
  5   231 McGriff, DeAnferne  11 Leon                  48-02.75     14.70m   4   
  6   466 Finau, Jobi         12 Pine Forest           47-08.25     14.53m   3   
  7   104 Ray, Connor         10 Creekside HS          45-10.75     13.98m   2   
  8   196 Dermody, Austin     12 Gulf Breeze           45-08.25     13.92m   1   
  9    64 Hicks, John         11 Choctawhatch          44-02.50     13.47m 
 10    61 Cunningham, Chris   11 Choctawhatch          43-07.00     13.28m 
 11   425 Leatherwood, Alexa   9 Pensacola Bo          43-04.50     13.22m 
 12   496 Kirce, Malcolm      12 Ridgeview HS          43-00.50     13.11m 
 13   395 Tejada, Christian   12 Orange Park           42-03.50     12.89m 
 14    37 Hunt, Shane         11 Chiles                42-02.50     12.86m 
 15   387 Abdel, Jacob        12 Orange Park           41-01.00     12.52m 
 16   135 Denson, Mytreal     11 Ed White              40-03.00     12.26m 
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   237 Beasley, Jadzia     11 Lincoln                  12.27Q  1 
  2   518 Heard, Kayla        11 Stanton                  12.44Q  2 
  3   320 McKenith, Daija     12 Nease HS                 12.69Q  2 
  4   460 Taylor, Yeisha       9 Pine Forest              12.74Q  1 
  5   129 Goodson, Centeria   11 Ed White                 12.71Q  2 
  6   345 West, Aubrey        12 Niceville HS             12.99Q  1 
  7    68 Boyd, Lyric         11 Columbia                 12.76q  2 
  8   117 McTear, Kk           9 Crestview HS             12.84q  2 
  9     7 Miller, Alantra     12 Bartram Trai             13.01   1 
 10    57 Riggs, Justyce      10 Choctawhatch             13.09   1 
 11   507 Matos, Marangely    11 St. Augustin             13.21   2 
 12   453 Gray, Ceana         10 Pine Forest              13.25   2 
 13    85 Holland, Allison     9 Creekside HS             13.37   1 
 14   164 McLane, DeAnndra    11 Fort Walton              13.40   1 
 --   399 Birmingham, Paige   12 Pace HS                     FS   2 
 --   542 Jones, Gloria        9 Tate HS                    DNF   1 
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   237 Beasley, Jadzia     11 Lincoln                  12.12   10   
  2   518 Heard, Kayla        11 Stanton                  12.27    8   
  3   320 McKenith, Daija     12 Nease HS                 12.64    6   
  4   460 Taylor, Yeisha       9 Pine Forest              12.72    5   
  5   129 Goodson, Centeria   11 Ed White                 12.74    4   
  6    68 Boyd, Lyric         11 Columbia                 12.77    3   
  7   117 McTear, Kk           9 Crestview HS             12.78    2   
  8   345 West, Aubrey        12 Niceville HS             13.08    1   
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   134 Davis, Javaris      11 Ed White                 10.59Q  2 
  2   537 Williams, Kendal    12 Stanton                  10.61Q  1 
  3   493 Dye, Stanley        12 Ridgeview HS             10.93Q  1 
  4   221 Amey, Travis        11 Leon                     11.12Q  2 
  5   440 Abrams, Kevon       11 Pensacola HS             10.97Q  1 
  6   500 Sampson, Joel       11 Ridgeview HS             11.17Q  2 
  7   512 Lockwood, Lashaud   12 St. Augustin             11.14q  1 
  8   316 Wattley, Alex       12 Navarre HS               11.20q  1 
  9    79 Woods, Zedrick      11 Columbia                 11.25   1 
 10   147 Frye, Jabir         10 Escambia HS              11.39   2 
 11   175 Bonner, Corey       10 Fort Walton              11.40   2 
 12   186 Thomas, Brandon     11 Fort Walton              11.46   1 
 13   275 Byrd, Lamontre      10 Milton HS                11.47   2 
 14    64 Hicks, John         11 Choctawhatch             11.49   2 
 15   495 Green, Alvin        12 Ridgeview HS             11.50   1 
 --   447 Smith, Juwan        11 Pensacola HS                FS   2 
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   537 Williams, Kendal    12 Stanton                  10.44   10   
  2   134 Davis, Javaris      11 Ed White                 10.48    8   
  3   221 Amey, Travis        11 Leon                     10.98    6   
  4   316 Wattley, Alex       12 Navarre HS               11.15    5   
  5   512 Lockwood, Lashaud   12 St. Augustin             11.31    4   
  6   500 Sampson, Joel       11 Ridgeview HS             11.38    3   
  7   493 Dye, Stanley        12 Ridgeview HS             11.42    2   
 --   440 Abrams, Kevon       11 Pensacola HS               DNF  
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   237 Beasley, Jadzia     11 Lincoln                  25.21Q  1 
  2   190 Gaines, Dominique   12 Gulf Breeze              25.78Q  2 
  3   504 Nwaebobe, Ruby      11 Robert E. Le             25.53Q  1 
  4   481 Greene, Nicole      11 Ponte Vedra              25.98Q  2 
  5   320 McKenith, Daija     12 Nease HS                 25.85Q  1 
  6   242 Huff, Briana        11 Lincoln                  26.03Q  2 
  7   437 Smith, Cierra        9 Pensacola HS             26.34q  2 
  8   460 Taylor, Yeisha       9 Pine Forest              26.44q  2 
  9   519 Heard, Taralyn      12 Stanton                  26.46   1 
 10   382 Dimichele, Angela   10 Orange Park              27.00   2 
 11   406 McCrary, Darriana   10 Pace HS                  27.38   1 
 12    53 Kennedy, Ayanna     12 Choctawhatch             28.26   2 
 13   163 Loveless, Chantel   11 Fort Walton              28.75   1 
 14   164 McLane, DeAnndra    11 Fort Walton              29.03   2 
 --   345 West, Aubrey        12 Niceville HS               DNF   1 
 --    85 Holland, Allison     9 Creekside HS               DNS   1 
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   237 Beasley, Jadzia     11 Lincoln                  25.12   10   
  2   504 Nwaebobe, Ruby      11 Robert E. Le             25.36    8   
  3   190 Gaines, Dominique   12 Gulf Breeze              25.69    6   
  4   320 McKenith, Daija     12 Nease HS                 25.75    5   
  5   481 Greene, Nicole      11 Ponte Vedra              26.27    4   
  6   460 Taylor, Yeisha       9 Pine Forest              26.29    3   
  7   242 Huff, Briana        11 Lincoln                  26.34    2   
 --   437 Smith, Cierra        9 Pensacola HS               DNF  
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   537 Williams, Kendal    12 Stanton                  21.91Q  1 
  2   447 Smith, Juwan        11 Pensacola HS             22.47Q  2 
  3   493 Dye, Stanley        12 Ridgeview HS             22.13Q  1 
  4   251 Carrigan, Mike      10 Lincoln                  22.53Q  2 
  5   221 Amey, Travis        11 Leon                     22.27Q  1 
  6   222 Campbell, D'Eldric  11 Leon                     22.57Q  2 
  7   316 Wattley, Alex       12 Navarre HS               22.32q  1 
  8   151 Wallace, Airion     12 Escambia HS              22.58q  2 
  9    17 Martin, Jonathan    12 Bartram Trai             23.05   2 
 10   310 Gill, Nicholas      10 Navarre HS               23.21   2 
 11   512 Lockwood, Lashaud   12 St. Augustin             23.41   1 
 12    98 Lyttle, John        12 Creekside HS             23.49   2 
 13   464 Carmona, Jaelon     10 Pine Forest              23.53   2 
 14   474 Reaves, Marcus      10 Pine Forest              23.82   1 
 15   184 Rasheed, Ahmad      11 Fort Walton              23.93   1 
 16    64 Hicks, John         11 Choctawhatch             24.17   1 
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   537 Williams, Kendal    12 Stanton                  21.42   10   
  2   151 Wallace, Airion     12 Escambia HS              22.11    8   
  3   221 Amey, Travis        11 Leon                     22.29    6   
  4   251 Carrigan, Mike      10 Lincoln                  22.31    5   
  5   316 Wattley, Alex       12 Navarre HS               22.53    4   
  6   222 Campbell, D'Eldric  11 Leon                     22.93    3   
 --   493 Dye, Stanley        12 Ridgeview HS               DNF  
 --   447 Smith, Juwan        11 Pensacola HS               DNF  
 
Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1    83 Fields, Jordan      10 Creekside HS             57.39Q  2 
  2   190 Gaines, Dominique   12 Gulf Breeze              59.22Q  1 
  3   435 Moorer, Loren       11 Pensacola HS             58.13Q  2 
  4   516 Chambers, Janaya    10 Stanton                  59.84Q  1 
  5    68 Boyd, Lyric         11 Columbia                 59.54Q  2 
  6   154 Crane, Brooke       10 Fort Walton            1:00.22Q  1 
  7   258 Littles, Nyesha     12 Middleburg H             59.68q  2 
  8   242 Huff, Briana        11 Lincoln                1:00.27q  2 
  9   481 Greene, Nicole      11 Ponte Vedra            1:01.79   1 
 10   329 Anderson, Nickie    12 Niceville HS           1:02.21   1 
 11   526 Sebold, Keara       09 Stanton                1:02.38   2 
 12   334 Crum, Cenedy         9 Niceville HS           1:02.90   2 
 13    10 Uruburu, Emily      10 Bartram Trai           1:03.44   1 
 14   302 Silva, Gabriela     11 Navarre HS             1:04.46   1 
 --   431 Hamilton, Brianna    9 Pensacola HS               DNF   1 
 --   433 Kirk, Erikka        12 Pensacola HS               DNF   2 
 
Event 19  Girls 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1    83 Fields, Jordan      10 Creekside HS             56.71   10   
  2   190 Gaines, Dominique   12 Gulf Breeze              57.45    8   
  3   435 Moorer, Loren       11 Pensacola HS             57.83    6   
  4   516 Chambers, Janaya    10 Stanton                  57.85    5   
  5   242 Huff, Briana        11 Lincoln                  58.77    4   
  6   154 Crane, Brooke       10 Fort Walton              59.81    3   
  7   258 Littles, Nyesha     12 Middleburg H           1:01.66    2   
  8    68 Boyd, Lyric         11 Columbia               1:06.06    1   
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   475 Rogers, Chris       12 Pine Forest              49.68Q  2 
  2   230 London, David       11 Leon                     50.43Q  1 
  3   106 Smith Jr, Dominic   10 Creekside HS             50.14Q  2 
  4   180 McKinney, Davis     11 Fort Walton              50.46Q  1 
  5   175 Bonner, Corey       10 Fort Walton              50.76Q  2 
  6    17 Martin, Jonathan    12 Bartram Trai             50.96Q  1 
  7   494 Gomez, Marcus       10 Ridgeview HS             50.97q  1 
  8   256 Rudd, Jacey         10 Lincoln                  51.44q  2 
  9   377 Scheuneman, Ryan    11 Oakleaf HS               51.55   2 
 10   229 London, Davell      12 Leon                     51.99   2 
 11   349 Chord, Josh         12 Niceville HS             52.05   1 
 12   409 Amendt, Brandon     12 Pace HS                  52.07   2 
 13   126 Smith, Darren       12 Crestview HS             52.23   1 
 14   136 Hester, Lucious     12 Ed White                 52.71   1 
 15   476 Sclease, Cameron    12 Pine Forest              52.89   1 
 16   544 Harrison, Jair      11 Tate HS                  53.13   2 
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1   475 Rogers, Chris       12 Pine Forest              49.57   10   
  2   230 London, David       11 Leon                     49.88    8   
  3   175 Bonner, Corey       10 Fort Walton              50.09    6   
  4   106 Smith Jr, Dominic   10 Creekside HS             50.28    5   
  5    17 Martin, Jonathan    12 Bartram Trai             50.32    4   
  6   180 McKinney, Davis     11 Fort Walton              50.76    3   
  7   256 Rudd, Jacey         10 Lincoln                  51.61    2   
  8   494 Gomez, Marcus       10 Ridgeview HS             54.97    1   
 
Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1     9 Singleton, Te'Aira  11 Bartram Trai             14.93Q  1 
  2    83 Fields, Jordan      10 Creekside HS             15.22Q  2 
  3    81 Aydelette, Mackenz  11 Creekside HS             14.94Q  1 
  4   366 Mims, Raven         12 Oakleaf HS               16.04Q  2 
  5    21 Bello, Maria        11 Chiles                   16.37Q  1 
  6    59 Sutton, Rachyl      12 Choctawhatch             16.95Q  2 
  7   298 Miller, Kiante      12 Navarre HS               16.80q  1 
  8   191 Massey, Macall       9 Gulf Breeze              17.24q  2 
  9   295 Gullickson, Hannah  12 Navarre HS               17.55   2 
 10   188 Baas, Brandy        11 Gulf Breeze              17.61   1 
 11   340 Kirila, Mia          9 Niceville HS             17.67   1 
 12   461 Thompson, Michaela   9 Pine Forest              17.90   2 
 13   502 Capers, Arissa      11 Robert E. Le             19.12   2 
 14   211 Hall, Sydney        11 Leon                     19.25   1 
 15   241 Hawkins, Kayla      10 Lincoln                  19.33   1 
 --   439 Wyche, Jakira       10 Pensacola HS               DNF   2 
 
Event 21  Girls 100 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1     9 Singleton, Te'Aira  11 Bartram Trai             14.62   10   
  2    83 Fields, Jordan      10 Creekside HS             14.95    8   
  3    81 Aydelette, Mackenz  11 Creekside HS             14.98    6   
  4   366 Mims, Raven         12 Oakleaf HS               15.71    5   
  5    21 Bello, Maria        11 Chiles                   16.11    4   
  6   298 Miller, Kiante      12 Navarre HS               16.52    3   
  7   191 Massey, Macall       9 Gulf Breeze              16.69    2   
  8    59 Sutton, Rachyl      12 Choctawhatch             17.62    1   
 
Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   250 Burt, John          11 Lincoln                  14.33Q  2 
  2    31 Cromartie, Justin   12 Chiles                   14.37Q  1 
  3    63 Floyd, Garrison     12 Choctawhatch             14.51Q  2 
  4   276 Craig, Dominique    11 Milton HS                15.24Q  1 
  5   546 Simmons, Devonte    10 Tate HS                  15.34Q  2 
  6   260 Everett, Michael    12 Middleburg H             15.36Q  1 
  7   374 Ituralde, Earl      11 Oakleaf HS               15.37q  1 
  8   181 McKisson, Isaiah    11 Fort Walton              15.39q  2 
  9   350 Cruz, Kevin         12 Niceville HS             15.40   2 
 10   328 Koike, Hunter       12 Nease HS                 15.70   2 
 11   392 Hensil, Donta       12 Orange Park              15.73   1 
 12   253 Johnson, Vincent    10 Lincoln                  15.81   1 
 13   150 Sharp, Mikele       12 Escambia HS              15.91   2 
 14    28 Barnes, Abraham     11 Chiles                   16.19   2 
 --   478 Suggs, Azayah       10 Pine Forest                DNF   1 
 --   354 Higgins, Brockton   11 Niceville HS               DNF   1 
 
Event 22  Boys 110 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1    31 Cromartie, Justin   12 Chiles                   13.93   10   
  2   250 Burt, John          11 Lincoln                  14.11    8   
  3    63 Floyd, Garrison     12 Choctawhatch             14.18    6   
  4   276 Craig, Dominique    11 Milton HS                14.79    5   
  5   181 McKisson, Isaiah    11 Fort Walton              15.10    4   
  6   374 Ituralde, Earl      11 Oakleaf HS               15.31    3   
  7   260 Everett, Michael    12 Middleburg H             15.77    2   
 --   546 Simmons, Devonte    10 Tate HS                     FS  
 
Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1     3 Damron, Grace       11 Bartram Trai             45.89Q  1 
  2   461 Thompson, Michaela   9 Pine Forest              47.36Q  2 
  3   248 Watts-Pittman, Bri  12 Lincoln                  46.05Q  1 
  4    21 Bello, Maria        11 Chiles                   48.07Q  2 
  5   459 Sanders, Shaniya     9 Pine Forest              47.33Q  1 
  6    81 Aydelette, Mackenz  11 Creekside HS             49.23Q  2 
  7   318 Dyal, Katelyn       11 Nease HS                 49.36q  1 
  8   158 Hill, Lindley        9 Fort Walton              49.90q  1 
  9   295 Gullickson, Hannah  12 Navarre HS               50.53   2 
 10   211 Hall, Sydney        11 Leon                     51.22   1 
 11   266 McLaughlin, Olivia  10 Milton HS                51.53   1 
 12   346 Woodard, Cheyenne   10 Niceville HS             51.62   2 
 13   419 Madison, Sophia      9 Pensacola Bo             51.71   1 
 13    59 Sutton, Rachyl      12 Choctawhatch             51.71   2 
 15   528 Whitbeck, Kayce     12 Stanton                  53.40   2 
 --     9 Singleton, Te'Aira  11 Bartram Trai               DNF   2 
 
Event 23  Girls 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1     3 Damron, Grace       11 Bartram Trai             45.63   10   
  2   248 Watts-Pittman, Bri  12 Lincoln                  46.88    8   
  3   461 Thompson, Michaela   9 Pine Forest              46.89    6   
  4   459 Sanders, Shaniya     9 Pine Forest              46.95    5   
  5    21 Bello, Maria        11 Chiles                   47.10    4   
  6    81 Aydelette, Mackenz  11 Creekside HS             47.60    3   
  7   318 Dyal, Katelyn       11 Nease HS                 49.91    2   
  8   158 Hill, Lindley        9 Fort Walton              49.93    1   
 
Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1   328 Koike, Hunter       12 Nease HS                 39.60Q  2 
  2   250 Burt, John          11 Lincoln                  39.73Q  1 
  3    31 Cromartie, Justin   12 Chiles                   39.76Q  1 
  4    18 McDonnell, Austin   12 Bartram Trai             40.53Q  2 
  5    63 Floyd, Garrison     12 Choctawhatch             40.20Q  1 
  6   177 Johnson, Simon      12 Fort Walton              40.83Q  2 
  7   260 Everett, Michael    12 Middleburg H             40.25q  1 
  8   350 Cruz, Kevin         12 Niceville HS             40.43q  1 
  9   181 McKisson, Isaiah    11 Fort Walton              41.01   1 
 10   204 Rosas, Jacob        12 Gulf Breeze              41.34   1 
 11   478 Suggs, Azayah       10 Pine Forest              41.46   2 
 12    28 Barnes, Abraham     11 Chiles                   41.47   2 
 13   446 Shoots, Eddie       11 Pensacola HS             41.67   2 
 14   374 Ituralde, Earl      11 Oakleaf HS               43.16   2 
 --   233 Parham, Jevarius    12 Leon                       DNF   1 
 --   276 Craig, Dominique    11 Milton HS                  DNF   2 
 
Event 24  Boys 300 Meter Hurdles Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1    31 Cromartie, Justin   12 Chiles                   38.25   10   
  2   328 Koike, Hunter       12 Nease HS                 38.58    8   
  3    18 McDonnell, Austin   12 Bartram Trai             39.45    6   
  4   260 Everett, Michael    12 Middleburg H             39.99    5   
  5   177 Johnson, Simon      12 Fort Walton              40.15    4   
  6   350 Cruz, Kevin         12 Niceville HS             40.92    3   
  7   250 Burt, John          11 Lincoln                  41.00    2   
  8    63 Floyd, Garrison     12 Choctawhatch             41.69    1   
 
Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Lincoln  'A'                                          48.76Q  2 
     1) 237 Beasley, Jadzia 11          2) 248 Watts-Pittman, Brianna 12  
     3) 238 Brown, Raystazeia 11        4) 242 Huff, Briana 11            
  2 Stanton  'A'                                          48.97Q  1 
     1) 516 Chambers, Janaya 10         2) 522 Mananquil, Lianna 10       
     3) 519 Heard, Taralyn 12           4) 518 Heard, Kayla 11            
  3 Pensacola HS  'A'                                     49.09Q  2 
     1) 439 Wyche, Jakira 10            2) 432 Johnson, Tia 11            
     3) 437 Smith, Cierra 9             4) 438 Walker, Tishauna 9         
  4 Milton HS  'A'                                        49.46Q  1 
     1) 267 Melendez, Megan 12          2) 274 Worley, Makayla 10         
     3) 269 Patterson, Lindsay 9        4) 271 Walton, Mykelle 10         
  5 Robert E. Lee  'A'                                    49.52Q  2 
     1) 555 Garner, Jayla 9             2) 556 Bryant, Antwoinisha 10     
     3) 557 Syllien, Dominique 9        4) 504 Nwaebobe, Ruby 11          
  6 Ed White  'A'                                         50.34Q  1 
     1) 129 Goodson, Centeria 11        2) 128 Brown, Traneesheia 11      
     3) 132 Watts, Anousha 11           4) 133 Wilkerson, Sidnee 11       
  7 Oakleaf HS  'A'                                       49.63q  2 
     1) 361 Archbold, Aloria 10         2) 367 Missouri, Nadine 12        
     3) 368 Pegram, Jada 12             4) 366 Mims, Raven 12             
  8 Orange Park HS  'A'                                   50.33q  2 
     1) 381 Bacher, Katlynn 12          2) 382 Dimichele, Angela 10       
     3) 385 Harber, Tayler 10           4) 383 Gainer, Janee 12           
  9 Ridgeview HS  'A'                                     50.46   1 
 10 Bartram Trail HS  'A'                                 50.94   1 
     1) 7 Miller, Alantra 12            2) 9 Singleton, Te'Aira 11        
     3) 3 Damron, Grace 11              4) 10 Uruburu, Emily 10           
 11 Niceville HS  'A'                                     50.96   2 
     1) 331 Cathey, Rachel 10           2) 333 Crum, Camryn 9             
     3) 338 Hunter, Montavia 10         4) 342 Lawson, Jaylah 9           
 12 Choctawhatchee HS  'A'                                51.34   2 
     1) 48 Brown, Gabriel 9             2) 49 Campbell, Courtney 11       
     3) 53 Kennedy, Ayanna 12           4) 57 Riggs, Justyce 10           
 13 Fort Walton Beach HS  'A'                             51.40   1 
     1) 153 Costict, Cierra 10          2) 157 Dixon, Dahja 10            
     3) 162 Lopez, Diamond 9            4) 163 Loveless, Chantel 11       
 14 Tate HS  'A'                                          53.24   2 
     1) 538 Allen, Sharah 10            2) 539 Bodiford, Jalyn 10         
     3) 542 Jones, Gloria 9             4) 543 Sport, Heather 10          
 -- Crestview HS  'A'                                       DNF   1 
     1) 112 Colmon, Kyla 11             2) 113 Ewing, Moesha 12           
     3) 117 McTear, Kk 9                4) 119 Reese, Shanell 12          
 -- Pensacola Booker T. Washington  'A'                     DNS   1 
     1) 415 Augustine, Shanaiya 9       2) 417 Crocker, Latashia 10       
     3) 418 Finklea, Dayja 9            4) 419 Madison, Sophia 9          
 
Event 25  Girls 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Stanton  'A'                                          48.00   10   
     1) 516 Chambers, Janaya 10         2) 518 Heard, Kayla 11            
     3) 519 Heard, Taralyn 12           4) 521 Jackson, Raven 10          
  2 Lincoln  'A'                                          48.60    8   
     1) 237 Beasley, Jadzia 11          2) 554 Betty, Shockera            
     3) 238 Brown, Raystazeia 11        4) 242 Huff, Briana 11            
  3 Pensacola HS  'A'                                     49.08    6   
     1) 432 Johnson, Tia 11             2) 437 Smith, Cierra 9            
     3) 438 Walker, Tishauna 9          4) 439 Wyche, Jakira 10           
  4 Robert E. Lee  'A'                                    49.14    5   
     1) 556 Bryant, Antwoinisha 10      2) 502 Capers, Arissa 11          
     3) 558 Cummings, Brenee 11         4) 555 Garner, Jayla 9            
  5 Milton HS  'A'                                        49.29    4   
     1) 266 McLaughlin, Olivia 10       2) 267 Melendez, Megan 12         
     3) 269 Patterson, Lindsay 9        4) 271 Walton, Mykelle 10         
  6 Oakleaf HS  'A'                                       49.62    3   
     1) 361 Archbold, Aloria 10         2) 364 Ibe, Oneka 12              
     3) 366 Mims, Raven 12              4) 367 Missouri, Nadine 12        
  7 Ed White  'A'                                         49.70    2   
     1) 128 Brown, Traneesheia 11       2) 129 Goodson, Centeria 11       
     3) 132 Watts, Anousha 11           4) 133 Wilkerson, Sidnee 11       
  8 Orange Park HS  'A'                                   50.28    1   
     1) 381 Bacher, Katlynn 12          2) 382 Dimichele, Angela 10       
     3) 383 Gainer, Janee 12            4) 560 Goodard, Brittani          
 
Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
===================================================================
8 Advance:  Top 3 Each Heat plus Next 2 Best Times
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Ed White  'A'                                         41.70Q  1 
     1) 134 Davis, Javaris 11           2) 561 Flanigan, Dewone 12        
     3) 562 Bolden, Cameron 10          4) 563 Ferguson, Javonte 10       
  2 Columbia  'A'                                         41.82Q  2 
     1) 76 Battle, Rakeem 12            2) 77 Weber, Alex 12              
     3) 78 Williams, Latrell 10         4) 79 Woods, Zedrick 11           
  3 Pensacola HS  'A'                                     41.92Q  2 
     1) 440 Abrams, Kevon 11            2) 444 McKinstry, Nathaniel 12    
     3) 445 Mobley, Marcus 10           4) 447 Smith, Juwan 11            
  4 Lincoln  'A'                                          42.55Q  1 
     1) 254 Poole, Michael 11           2) 251 Carrigan, Mike 10          
     3) 250 Burt, John 11               4) 564 Hunter, Kenny 10           
  5 Fort Walton Beach HS  'A'                             42.56Q  1 
     1) 186 Thomas, Brandon 11          2) 175 Bonner, Corey 10           
     3) 184 Rasheed, Ahmad 11           4) 179 Marshall, Antonio 10       
  6 Leon  'A'                                             42.58Q  2 
     1) 221 Amey, Travis 11             2) 233 Parham, Jevarius 12        
     3) 222 Campbell, D'Eldrick 11      4) 231 McGriff, DeAnfernee 11     
  7 Ridgeview HS  'A'                                     42.75q  1 
     1) 493 Dye, Stanley 12             2) 565 Baptiste, Christopher 10   
     3) 495 Green, Alvin 12             4) 500 Sampson, Joel 11           
  7 Oakleaf HS  'A'                                       42.75q  1 
     1) 567 Banks, Jared 12             2) 568 Rogers, Auja 11            
     3) 375 McCray, Juba 11             4) 378 Westry, Christopher 11     
  9 Escambia HS  'A'                                      42.79   1 
     1) 145 Bright, Gerold 11           2) 147 Frye, Jabir 10             
     3) 148 Jackson, Felton 11          4) 149 Pruitt, Tremaine 11        
 10 Pine Forest HS  'A'                                   43.35   2 
     1) 463 Brown, DeJon 10             2) 464 Carmona, Jaelon 10         
     3) 468 Gardner, Jaden 9            4) 474 Reaves, Marcus 10          
 11 Navarre HS  'A'                                       43.38   2 
     1) 305 Bray, Josh 12               2) 310 Gill, Nicholas 10          
     3) 313 Jones, Lee 9                4) 314 Robinson-Pettus, William 12
 12 Pensacola Booker T. Washington  'A'                   43.58   2 
     1) 422 Brown, Josh 11              2) 423 Jackson, Tyree 10          
     3) 424 Johnson, Abner 11           4) 426 Maltbia, Rickey 12         
 13 Mosley HS  'A'                                        43.78   2 
     1) 285 Daniel, Jimmy 10            2) 286 Dixon, Nat 12              
     3) 288 Gibbons, Trenton 9          4) 290 Rogers, Ryan 12            
 14 Orange Park HS  'A'                                   43.99   1 
 15 Bartram Trail HS  'A'                                 44.68   1 
 -- Choctawhatchee HS  'A'                                   DQ   2  Out of Zone 3
     1) 60 Campbell, Quincy 11          2) 62 Daniels, Cyrus 10           
     3) 64 Hicks, John 11               4) 67 Merrill, Vhadel 10          
 
Event 26  Boys 4x100 Meter Relay Varsity
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Ed White  'A'                                         41.44   10   
     1) 562 Bolden, Cameron 10          2) 134 Davis, Javaris 11          
     3) 563 Ferguson, Javonte 10        4) 561 Flanigan, Dewone 12        
  2 Columbia  'A'                                         41.64    8   
     1) 76 Battle, Rakeem 12            2) 77 Weber, Alex 12              
     3) 78 Williams, Latrell 10         4) 79 Woods, Zedrick 11           
  3 Pensacola HS  'A'                                     42.10    6   
     1) 440 Abrams, Kevon 11            2) 444 McKinstry, Nathaniel 12    
     3) 445 Mobley, Marcus 10           4) 446 Shoots, Eddie 11           
  4 Leon  'A'                                             42.17    5   
     1) 221 Amey, Travis 11             2) 222 Campbell, D'Eldrick 11     
     3) 229 London, Davell 12           4) 231 McGriff, DeAnfernee 11     
  5 Lincoln  'A'                                          42.19    4   
     1) 250 Burt, John 11               2) 251 Carrigan, Mike 10          
     3) 564 Hunter, Kenny 10            4) 254 Poole, Michael 11          
  6 Fort Walton Beach HS  'A'                             42.52    3   
     1) 175 Bonner, Corey 10            2) 177 Johnson, Simon 12          
     3) 179 Marshall, Antonio 10        4) 184 Rasheed, Ahmad 11          
  7 Oakleaf HS  'A'                                       42.57    2   
     1) 567 Banks, Jared 12             2) 375 McCray, Juba 11            
     3) 569 Morrison, Emanuel 12        4) 568 Rogers, Auja 11            
  8 Ridgeview HS  'A'                                     45.15    1   
     1) 565 Baptiste, Christopher 10    2) 493 Dye, Stanley 12            
     3) 495 Green, Alvin 12             4) 566 Jardine, Mitoki 10         
 
Event 27  Girls 4x400 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Creekside HS  'A'                                   3:56.70   2  10   
     1) 84 Griffith, Keshia 9           2) 87 Kasprzak, Amanda 10         
     3) 94 Washington, Briana 9         4) 81 Aydelette, Mackenzie 11     
  2 Pensacola HS  'A'                                   3:57.12   2   8   
     1) 439 Wyche, Jakira 10            2) 433 Kirk, Erikka 12            
     3) 432 Johnson, Tia 11             4) 431 Hamilton, Brianna 9        
  3 Stanton  'A'                                        3:57.17   2   6   
     1) 516 Chambers, Janaya 10         2) 519 Heard, Taralyn 12          
     3) 527 Thomas, Kayla 12            4) 518 Heard, Kayla 11            
  4 Bartram Trail HS  'A'                               3:59.02   2   5   
     1) 2 Collier, Makayla 11           2) 5 Grier, Sydne 11              
     3) 6 Grinsell, Kristina 12         4) 10 Uruburu, Emily 10           
  5 Pine Forest HS  'A'                                 4:00.47   2   4   
     1) 451 Cobb, Brianna 10            2) 456 Knight, Aaleiyah 10        
     3) 458 Patch, Sunnie 12            4) 459 Sanders, Shaniya 9         
  6 Columbia  'A'                                       4:07.63   1   3   
     1) 69 Brown, Bernita 09            2) 75 Williams, Abby 12           
     3) 70 English, Ashayla 09          4) 68 Boyd, Lyric 11              
  7 Orange Park HS  'A'                                 4:08.01   2   2   
     1) 381 Bacher, Katlynn 12          2) 383 Gainer, Janee 12           
     3) 384 Garraway, Corleese 12       4) 385 Harber, Tayler 10          
  8 Milton HS  'A'                                      4:08.07   1   1   
     1) 269 Patterson, Lindsay 9        2) 261 Briggs, Annabeth 10        
     3) 267 Melendez, Megan 12          4) 274 Worley, Makayla 10         
  9 Niceville HS  'A'                                   4:08.21   2 
     1) 337 Haggerman, Drew 12          2) 334 Crum, Cenedy 9             
     3) 342 Lawson, Jaylah 9            4) 329 Anderson, Nickie 12        
 10 Fort Walton Beach HS  'A'                           4:15.10   1 
     1) 162 Lopez, Diamond 9            2) 165 Moller, Rhianna 12         
     3) 158 Hill, Lindley 9             4) 155 Crane, Cristina 12         
 11 Leon  'A'                                           4:16.20   1 
     1) 210 Grimsley, Jaymece 09        2) 207 Blair, Jasmine 10          
     3) 220 Thorpe, Loraina 11          4) 215 Jones, Jade 12             
 12 Navarre HS  'A'                                     4:20.24   1 
     1) 301 Proby, Aaliyah 10           2) 294 Foster, Kiera 12           
     3) 297 McKinney, Mariah 10         4) 302 Silva, Gabriela 11         
 13 Oakleaf HS  'A'                                     4:21.95   2 
     1) 363 Cooper, Albertha 11         2) 364 Ibe, Oneka 12              
     3) 368 Pegram, Jada 12             4) 365 Lewis, Ayanna 11           
 14 Pace HS  'A'                                        4:24.19   1 
     1) 400 Carrion, Destiny 11         2) 402 Groton, Hanah 9            
     3) 406 McCrary, Darriana 10        4) 407 Moulyet, Anna 10           
 -- Crestview HS  'A'                                        DQ   1  Broke Early
     1) 109 Aguilar, Chelsea 9          2) 118 Morris, Emily 10           
     3) 115 Martinez, Jazmyn 9          4) 116 Matos-Medina, Zulieka 12   
 -- Ed White  'A'                                           DNS   1 
     1) 129 Goodson, Centeria 11        2) 132 Watts, Anousha 11          
     3) 128 Brown, Traneesheia 11       4) 133 Wilkerson, Sidnee 11       
 
Event 28  Boys 4x400 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Chiles  'A'                                         3:21.71   2  10   
     1) 28 Barnes, Abraham 11           2) 30 Brown, Binijimin 12         
     3) 29 Bartlett, Avery 11           4) 31 Cromartie, Justin 12        
  2 Creekside HS  'A'                                   3:23.14   2   8   
     1) 99 McCarthy, Edward 12          2) 105 Richardson, Devin 9        
     3) 103 Rader, Sean 12              4) 102 Pierre-Louis, Youry 11     
  3 Leon  'A'                                           3:24.96   2   6   
     1) 229 London, Davell 12           2) 230 London, David 11           
     3) 222 Campbell, D'Eldrick 11      4) 225 Forbes, Leander 09         
  4 Fort Walton Beach HS  'A'                           3:25.60   2   5   
     1) 175 Bonner, Corey 10            2) 182 McMullen, Trace 10         
     3) 171 Amos, Savon 12              4) 180 McKinney, Davis 11         
  5 Oakleaf HS  'A'                                     3:25.96   1   4   
     1) 373 Fisher, Michael 12          2) 374 Ituralde, Earl 11          
     3) 378 Westry, Christopher 11      4) 375 McCray, Juba 11            
  6 Bartram Trail HS  'A'                               3:26.01   2   3   
     1) 17 Martin, Jonathan 12          2) 11 Aulenbach, Cory 11          
     3) 12 Comernisky, Cody 11          4) 15 Kerr, Anthony 10            
  7 Pine Forest HS  'A'                                 3:26.84   2   2   
     1) 465 Charlton, Elijah 10         2) 478 Suggs, Azayah 10           
     3) 476 Sclease, Cameron 12         4) 472 Pressley, Stefan 10        
  8 Orange Park HS  'A'                                 3:27.01   1   1   
     1) 390 Griffieth, Jalen 12         2) 391 Griffin, Patrick 12        
     3) 393 Josey, Gary 12              4) 394 Nguyen, Kenny 11           
  9 Niceville HS  'A'                                   3:28.02   1 
     1) 352 Denman, Isaiah 11           2) 349 Chord, Josh 12             
     3) 348 Boswell, Alex 9             4) 351 Davis, Tripp 12            
 10 Escambia HS  'A'                                    3:28.08   1 
     1) 145 Bright, Gerold 11           2) 147 Frye, Jabir 10             
     3) 148 Jackson, Felton 11          4) 149 Pruitt, Tremaine 11        
 11 Milton HS  'A'                                      3:28.37   2 
     1) 278 Osborne, Miles 11           2) 280 Tzagakis, Niko 10          
     3) 279 Springer, Alijah 11         4) 276 Craig, Dominique 11        
 12 Stanton  'A'                                        3:29.17   1 
     1) 533 Norton, Wesley 12           2) 536 Tiller, Ray 12             
     3) 530 Chrystman, Andrew 11        4) 537 Williams, Kendal 12        
 13 Navarre HS  'A'                                     3:29.45   2 
     1) 312 Johnson, Jaquil 12          2) 304 Beede, Nikolas 11          
     3) 317 Wilcox, Tanner 12           4) 316 Wattley, Alex 12           
 14 Gulf Breeze HS  'A'                                 3:32.66   1 
     1) 206 Taylor, John 12             2) 205 Schmidt, Chase 12          
     3) 204 Rosas, Jacob 12             4) 203 Merchant, William 11       
 15 Columbia  'A'                                       3:37.85   1 
     1) 78 Williams, Latrell 10         2) 80 Woods, Zyeric 11            
     3) 77 Weber, Alex 12               4) 79 Woods, Zedrick 11           
 16 Mosley HS  'A'                                      3:38.48   1 
     1) 287 Estrada, Stephen 11         2) 291 Walker, Nate 11            
     3) 284 Adalier, Emre 10            4) 289 Held, Dylan 10             
 
Event 29  Girls 4x800 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Fort Walton Beach HS  'A'                           9:29.01   2  10   
     1) 165 Moller, Rhianna 12          2) 166 Polite, April 12           
     3) 154 Crane, Brooke 10            4) 169 Rudman, Emma 10            
  2 Bartram Trail HS  'A'                               9:44.47   2   8   
     1) 6 Grinsell, Kristina 12         2) 2 Collier, Makayla 11          
     3) 5 Grier, Sydne 11               4) 8 O'Donnell, Sally 11          
  3 Choctawhatchee HS  'A'                              9:47.98   1   6   
     1) 51 Davis, Catherine 9           2) 52 Davis, Julia 9              
     3) 56 Lindsay, Shelby 9            4) 55 Lindsay, Shawna 9           
  4 Creekside HS  'A'                                   9:51.39   2   5   
     1) 88 Openshaw, Colleen 11         2) 92 Taylor, Jessica 11          
     3) 91 Rocker, Kaitlin 10           4) 93 Van Cleave, Jessica 12      
  5 Pace HS  'A'                                        9:56.99   1   4   
     1) 405 Kling, Rachel 11            2) 404 Kling, Haley 9             
     3) 401 Ellis, Bailey 12            4) 397 Andrew, Cheyenne 12        
  6 Pine Forest HS  'A'                                10:07.53   2   3   
     1) 452 Granderson, Tashera 10      2) 456 Knight, Aaleiyah 10        
     3) 458 Patch, Sunnie 12            4) 462 Waldrop, Justice 10        
  7 Crestview HS  'A'                                  10:09.18   1   2   
     1) 116 Matos-Medina, Zulieka 12    2) 109 Aguilar, Chelsea 9         
     3) 115 Martinez, Jazmyn 9          4) 110 Ammons, Allison 10         
  8 Niceville HS  'A'                                  10:11.69   2   1   
     1) 332 Crist, Claire 9             2) 344 Shinnick, Mackenzie 9      
     3) 335 Escoffier, Nicole 11        4) 337 Haggerman, Drew 12         
  9 Ponte Vedra HS  'A'                                10:20.11   2 
     1) 487 Reimer, Abby 10             2) 485 Parkulo, Wendy 11          
     3) 483 Hayes, Jennison 12          4) 484 Henderson, Courtney 12     
 10 Nease HS  'A'                                      10:31.04   2 
     1) 325 Rodale, Alyssa 12           2) 319 Frauenfelder, Simone 12    
     3) 324 Potts, Katie 10             4) 326 Xiang, Karen 12            
 11 Milton HS  'A'                                     10:33.36   1 
     1) 263 Durbin, Shannon 10          2) 262 De La Garza, Nikki 9       
     3) 268 Nation, Rachel 9            4) 270 Potate, Isabella 9         
 12 Stanton  'A'                                       10:48.84   2 
     1) 526 Sebold, Keara 09            2) 524 Peterson, Breck 12         
     3) 517 Faltemier, Emily 10         4) 520 Iseley, Emily 12           
 13 Pensacola HS  'A'                                  11:13.07   1 
     1) 429 Bennett, Ky'aira 9          2) 430 Devine, Mackenzie 11       
     3) 436 Ruiz, Gabrielle 9           4) 438 Walker, Tishauna 9         
 14 Lincoln  'A'                                       11:19.16   1 
     1) 242 Huff, Briana 11             2) 245 Mcelroy, Alexis 09         
     3) 247 Raynor, Aneya 09            4) 246 Milligan, Darcy 11         
 15 Chiles  'A'                                        11:33.32   1 
     1) 27 Register, Alyssa 11          2) 25 McDole, Jianni 09           
     3) 22 Jallow, Hashanna 09          4) 24 Lanh, Vanessa 09            
 16 Leon  'A'                                          11:34.86   1 
     1) 219 Pla', Elishia 11            2) 218 Netherland, Brooke 10      
     3) 217 McCall, Paige 11            4) 208 Campbell, Caroline 09      
 
Event 30  Boys 4x800 Meter Relay Varsity
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Niceville HS  'A'                                   7:52.82   2  10   
     1) 356 Massey, Jack 12             2) 355 Howell, Thomas 12          
     3) 353 Ewing, Caden 12             4) 358 Morken, Nicholas 12        
  2 Fort Walton Beach HS  'A'                           8:02.23   2   8   
     1) 182 McMullen, Trace 10          2) 178 LaNasa, Trey 11            
     3) 183 Monson, Nick 12             4) 174 Benedict, Demery 10        
  3 Chiles  'A'                                         8:02.57   1   6   
     1) 42 Runtschke, Austin 11         2) 36 Hernandez, Allan 11         
     3) 33 Grigas, Jared 11             4) 43 Turner, Sean 12             
  4 Creekside HS  'A'                                   8:10.78   2   5   
     1) 95 Bias, Zack 11                2) 107 Tampa, David Cash 11       
     3) 102 Pierre-Louis, Youry 11      4) 101 Moore, Dustin 12           
  5 Stanton  'A'                                        8:19.78   2   4   
     1) 533 Norton, Wesley 12           2) 530 Chrystman, Andrew 11       
     3) 529 Battle, Brandon 11          4) 536 Tiller, Ray 12             
  6 Navarre HS  'A'                                     8:20.95   2   3   
     1) 307 Dudai, Dominic 12           2) 304 Beede, Nikolas 11          
     3) 308 Epstein, Austin 9           4) 317 Wilcox, Tanner 12          
  7 St. Augustine HS  'A'                               8:21.57   1   2   
     1) 511 Kemp, Noah 12               2) 513 Mckinney, Robert 12        
     3) 514 Slaven, Corey 12            4) 509 Aponte, Ryan 11            
  8 Leon  'A'                                           8:22.74   1   1   
     1) 235 Segura, Henry 09            2) 236 Zhu, Michael 09            
     3) 226 Hoffman, Jarod 12           4) 232 Moore, Danny 10            
  9 Bartram Trail HS  'A'                               8:25.51   2 
     1) 11 Aulenbach, Cory 11           2) 13 Dixon, Brad 11              
     3) 20 Stellhorn, Ryan 11           4) 12 Comernisky, Cody 11         
 10 Tate HS  'A'                                        8:26.32   2 
     1) 548 Waldroup, James 11          2) 545 McGhee, Quintin 11         
     3) 544 Harrison, Jair 11           4) 549 Wiggins, Tony 12           
 11 Ridgeview HS  'A'                                   8:28.14   1 
     1) 499 Richardson, Kyle 12         2) 501 Williams, Michael M. 12    
     3) 490 Centracchio, Kevin 12       4) 492 Desgoutte, Nathaniel 9     
 12 Crestview HS  'A'                                   8:29.35   1 
     1) 124 Printy, Joe 12              2) 123 Kannapel, Matt 10          
     3) 125 Rivera, Aj 12               4) 127 Stegner, Evan 12           
 13 Pace HS  'A'                                        8:35.29   1 
     1) 411 Currier, Colton 12          2) 413 Payne, Andrew 11           
     3) 412 Parrish, Andrew 11          4) 409 Amendt, Brandon 12         
 14 Pine Forest HS  'A'                                 8:37.33   2 
     1) 473 Randel, Doug 10             2) 479 Watson, Michael 10         
     3) 476 Sclease, Cameron 12         4) 472 Pressley, Stefan 10        
 15 Gulf Breeze HS  'A'                                 8:44.57   1 
     1) 206 Taylor, John 12             2) 202 Martin, Josh 12            
     3) 199 Harris, Connor 11           4) 195 Brayton, David 12          
 16 Ed White  'A'                                       8:47.98   1 
     1) 139 Tucker, Darien 10           2) 141 Williams, Carter 11        
     3) 137 Hubbard, Keith 12           4) 140 Whitfield, Edward 12       
 
Event 31  Girls 800 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1    86 Jackson, Alexis     12 Creekside HS           2:23.87   2  10   
  2   550 Brinson, Jessica    11 Terry Parker           2:23.91   1   8   
  3     5 Grier, Sydne        11 Bartram Trai           2:24.07   2   6   
  4   506 Aponte, Kelly       10 St. Augustin           2:25.18   1   5   
  5   456 Knight, Aaleiyah    10 Pine Forest            2:25.50   2   4   
  6   281 Krajniak, Gabriell  11 Mosley HS              2:25.70   1   3   
  7    74 Tucker, Emma        10 Columbia               2:26.36   2   2   
  8   110 Ammons, Allison     10 Crestview HS           2:28.20   2   1   
  9   404 Kling, Haley         9 Pace HS                2:28.96   1 
 10    23 Krueger, Juliana    10 Chiles                 2:29.65   1 
 11    58 Steele, Sara        12 Choctawhatch           2:32.81   2 
 12    25 McDole, Jianni      09 Chiles                 2:42.07   1 
 13   397 Andrew, Cheyenne    12 Pace HS                2:42.79   1 
 --   326 Xiang, Karen        12 Nease HS                   DNF   2 
 --   405 Kling, Rachel       11 Pace HS                    DNF   1 
 --   169 Rudman, Emma        10 Fort Walton                DNF   2 
 
Event 32  Boys 800 Meter Run Varsity
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1    29 Bartlett, Avery     11 Chiles                 1:54.62   2  10   
  2   505 James, Rayford      12 Robert E. Le           1:56.37   2   8   
  3   107 Tampa, David Cash   11 Creekside HS           1:56.51   2   6   
  4    43 Turner, Sean        12 Chiles                 1:56.79   2   5   
  5   351 Davis, Tripp        12 Niceville HS           1:57.63   2   4   
  6   489 O'Linn, Sean        12 Ponte Vedra            1:57.84   1   3   
  7   509 Aponte, Ryan        11 St. Augustin           1:58.21   2   2   
  8   533 Norton, Wesley      12 Stanton                1:58.65   1   1   
  9   356 Massey, Jack        12 Niceville HS           1:59.92   1 
 10   182 McMullen, Trace     10 Fort Walton            2:03.33   1 
 11   549 Wiggins, Tony       12 Tate HS                2:04.14   1 
 12   411 Currier, Colton     12 Pace HS                2:04.23   1 
 13   206 Taylor, John        12 Gulf Breeze            2:04.33   1 
 --   358 Morken, Nicholas    12 Niceville HS               DNF   2 
 --   472 Pressley, Stefan    10 Pine Forest                DNF   2 
 --   102 Pierre-Louis, Your  11 Creekside HS               DNF   1 
 
Event 33  Girls 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   169 Rudman, Emma        10 Fort Walton            5:04.72   10   
  2   326 Xiang, Karen        12 Nease HS               5:05.43    8   
  3    26 McMurray, Ashton    12 Chiles                 5:12.59    6   
  4   506 Aponte, Kelly       10 St. Augustin           5:14.68    5   
  5    74 Tucker, Emma        10 Columbia               5:17.67    4   
  6    72 Morse, Nicole       10 Columbia               5:21.23    3   
  7    58 Steele, Sara        12 Choctawhatch           5:22.22    2   
  8    55 Lindsay, Shawna      9 Choctawhatch           5:22.70    1   
  9    23 Krueger, Juliana    10 Chiles                 5:29.07  
 10    93 Van Cleave, Jessic  12 Creekside HS           5:47.04  
 11   401 Ellis, Bailey       12 Pace HS                5:52.02  
 12   397 Andrew, Cheyenne    12 Pace HS                5:54.45  
 --   404 Kling, Haley         9 Pace HS                    DNF  
 --   405 Kling, Rachel       11 Pace HS                    DNF  
 --   154 Crane, Brooke       10 Fort Walton                DNF  
 --     4 Giangaspro, Hannah  12 Bartram Trai               DNF  
 
Event 34  Boys 1600 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   227 Khosla, Sukhi       11 Leon                   4:06.45   10   
  2   358 Morken, Nicholas    12 Niceville HS           4:07.12    8   
  3    29 Bartlett, Avery     11 Chiles                 4:16.79    6   
  4   505 James, Rayford      12 Robert E. Le           4:18.83    5   
  5    43 Turner, Sean        12 Chiles                 4:21.31    4   
  6   353 Ewing, Caden        12 Niceville HS           4:29.63    3   
  7   178 LaNasa, Trey        11 Fort Walton            4:30.59    2   
  8   388 Bigden, Joshua      12 Orange Park            4:31.85    1   
  9   107 Tampa, David Cash   11 Creekside HS           4:34.46  
 10    20 Stellhorn, Ryan     11 Bartram Trai           4:34.85  
 11   427 Perkins, Taylor     11 Pensacola Bo           4:36.10  
 12   549 Wiggins, Tony       12 Tate HS                4:37.57  
 13    95 Bias, Zack          11 Creekside HS           5:03.81  
 13   413 Payne, Andrew       11 Pace HS                5:03.81  
 --   355 Howell, Thomas      12 Niceville HS               DNF  
 --   428 Robertson, Mark     12 Pensacola Bo               DNF  
 
Event 35  Girls 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   326 Xiang, Karen        12 Nease HS              11:03.26   10   
  2     4 Giangaspro, Hannah  12 Bartram Trai          11:06.04    8   
  3   169 Rudman, Emma        10 Fort Walton           11:18.53    6   
  4    88 Openshaw, Colleen   11 Creekside HS          11:21.83    5   
  5    26 McMurray, Ashton    12 Chiles                11:23.94    4   
  6   486 Poole, Maria Isabe  12 Ponte Vedra           11:48.07    3   
  7   332 Crist, Claire        9 Niceville HS          11:56.26    2   
  8   405 Kling, Rachel       11 Pace HS               11:58.35    1   
  9    72 Morse, Nicole       10 Columbia              12:32.31  
 10   524 Peterson, Breck     12 Stanton               13:02.31  
 11   403 Johnson, Karly      12 Pace HS               13:11.27  
 --   462 Waldrop, Justice    10 Pine Forest                DNF  
 --   397 Andrew, Cheyenne    12 Pace HS                    DNF  
 --   216 Lockhart, Grace     10 Leon                       DNF  
 --    55 Lindsay, Shawna      9 Choctawhatch               DNS  
 --    56 Lindsay, Shelby      9 Choctawhatch               DNS  
 
Event 36  Boys 3200 Meter Run Varsity
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1   227 Khosla, Sukhi       11 Leon                   9:10.96   10   
  2   355 Howell, Thomas      12 Niceville HS           9:16.50    8   
  3   511 Kemp, Noah          12 St. Augustin           9:21.70    6   
  4   428 Robertson, Mark     12 Pensacola Bo           9:26.54    5   
  5    46 Zimmerman, Cade     12 Chiles                 9:32.37    4   
  6   185 Shackelford, Charl  12 Fort Walton            9:39.61    3   
  7    33 Grigas, Jared       11 Chiles                 9:42.33    2   
  8   488 Jones, Crisman      12 Ponte Vedra            9:58.68    1   
  9   127 Stegner, Evan       12 Crestview HS          10:05.35  
 10   327 Jackson, Jonathan   10 Nease HS              10:09.31  
 11   257 Scott, Hunter       11 Lincoln               10:10.85  
 12   200 Hernandez, Alex      9 Gulf Breeze           10:21.88  
 13   412 Parrish, Andrew     11 Pace HS               10:31.86  
 14    19 Neeley, Matt         9 Bartram Trai          10:37.47  
 --   548 Waldroup, James     11 Tate HS                    DNF  
 --   178 LaNasa, Trey        11 Fort Walton                DNF  
 
              Women - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Creekside HS                73.83     2) Lincoln                    57   
    3) Bartram Trail HS            47        4) Nease HS                   45.50
    5) Pine Forest HS              45        6) Fort Walton Beach HS       40   
    7) Niceville HS                35        8) Stanton                    30   
    9) Oakleaf HS                  29.33    10) Ponte Vedra HS             25   
   11) Gulf Breeze HS              24       12) Escambia HS                22.33
   13) Pensacola HS                20       14) Chiles                     18   
   14) St. Augustine HS            18       14) Choctawhatchee HS          18   
   17) Columbia                    16       18) Robert E. Lee              13   
   18) Milton HS                   13       18) Pensacola Booker T. Washi  13   
   21) Pace HS                     11       22) Terry Parker                8   
   22) Middleburg HS                8       24) Orange Park HS              6   
   24) Mosley HS                    6       24) Ed White                    6   
   27) Crestview HS                 5       27) Navarre HS                  5   
   29) Tate HS                      4                                           
 
                Men - Varsity - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Chiles                      73        2) Leon                       68   
    3) Pine Forest HS              59.50     4) Fort Walton Beach HS       52   
    5) Creekside HS                46        6) Niceville HS               36   
    7) Pensacola HS                29.50     8) Navarre HS                 27   
    8) Lincoln                     27       10) Stanton                    25   
   11) Orange Park HS              20       11) Ed White                   20   
   13) Ridgeview HS                18       14) Bartram Trail HS           17.50
   15) Oakleaf HS                  16.50    16) Mosley HS                  16   
   17) St. Augustine HS            15       18) Escambia HS                14   
   19) Robert E. Lee               13       20) Middleburg HS              12   
   21) Columbia                    11       22) Nease HS                    8   
   22) Pace HS                      8       22) Choctawhatchee HS           8   
   25) Pensacola Booker T. Washin   5       25) Milton HS                   5   
   27) Ponte Vedra HS               4       28) Tate HS                     3   
   29) Gulf Breeze HS               1