Sailfish Splash Water Park - Site License       11/3/2017 - 5:01 PM
              FHSAA Championship - Class 2A - 11/3/17               
     Sailfish Splashpark Aquatic Athletics Center - Stuart, FL      
 
 Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
====================================================================
     National: # 1:27.74  2014      Baylor School, TN
                          Kaliszak, Tynes, McHugh, Selby
        State: * 1:28.02  2012      Bolles (Jacksonville)
                          R Murphy, J Schooling, J Booth, S Condorelli
                 1:33.53  AA-A
                 1:35.18  AA-C
    School                           Seed    Prelims              
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 Jesuit (Tampa)                1:39.62    1:37.06 q      
     1) Shaffer, Nick 9               2) Jennings, Chris 12           
     3) Carreja, Tyler 11             4) Caceres, Alex 11             
                 25.17        51.25 (26.08)
        1:15.02 (23.77)     1:37.06 (22.04)
  2 Ponte Vedra                   1:38.61    1:37.18 q      
     1) Cox, Nicholas 11              2) Hagy, Jesse 12               
     3) Kazhuro, Igor 11              4) Milicevic, Max 11            
                 25.07        52.34 (27.27)
        1:15.39 (23.05)     1:37.18 (21.79)
  3 Land O'Lakes                  1:39.95    1:38.25 q      
     1) Pilkowski, Patryk 11          2) Ramsey, Jabari 12            
     3) Davis, Zachary 12             4) Ramsey, Zuri 9               
                 24.52        51.31 (26.79)
        1:16.21 (24.90)     1:38.25 (22.04)
  4 Arnold                        1:40.31    1:38.64 q      
     1) Station, Luke FR              2) Bolding, Chase SR            
     3) Tillman, Cole SR              4) Gobel, Nicholas SR           
                 26.40        52.66 (26.26)
        1:16.34 (23.68)     1:38.64 (22.30)
  5 Paxon                         1:41.64    1:39.20 q      
     1) Watson, Tyler JR              2) Bouman, Nick SR              
     3) Casiple, Kyle SO              4) Daniels, Malachi SR          
                 24.33        53.89 (29.56)
        1:17.75 (23.86)     1:39.20 (21.45)
  6 Gulliver Prep                 1:38.77    1:40.05 q      
     1) Gribble, Trahern 12           2) Rodriguez, Jonathan 11       
     3) Jimenez, Isaiah 9             4) Meira, Philip 10             
                 23.95        52.76 (28.81)
        1:17.58 (24.82)     1:40.05 (22.47)
  7 Mosley                        1:39.97    1:40.08 q      
     1) Legg, Mason 11                2) Smith, Connor 11             
     3) Machado, Jon Michael 12       4) Sehlhorst, Spencer 11        
                 25.69        53.98 (28.29)
        1:18.26 (24.28)     1:40.08 (21.82)
  8 Lakewood High                 1:40.69    1:40.16 q      
     1) Ruefel, Jonathan 11           2) Irvin, Justin 11             
     3) Murch, Connell 12             4) Long, Ethan 12               
                 25.76        53.89 (28.13)
        1:19.17 (25.28)     1:40.16 (20.99)
 -------------------------------------------------------------------
  9 Lincoln Park                  1:43.66    1:41.23 q      
     1) Sciscente, Jake               2) Gardner, Terry               
     3) Ochse, Daniel                 4) Edmondson, Joe               
                 25.98        55.41 (29.43)
        1:19.22 (23.81)     1:41.23 (22.01)
 10 Merritt Island                1:41.84    1:42.23 q      
     1) Kravchenko, Lucas             2) Dumoulin, Sam                
     3) Jette, James                  4) Sullivan, Greyson            
                 22.99        52.21 (29.22)
        1:18.11 (25.90)     1:42.23 (24.12)
 11 Stanton                       1:43.04    1:42.32 q      
     1) Jones, William SO             2) Chiang, Brian SO             
     3) Shrader, Connor JR            4) Johnson, Drew SR             
                 25.34        55.39 (30.05)
        1:20.64 (25.25)     1:42.32 (21.68)
 12 Vikings                       1:42.66    1:42.91 q      
     1) Tang, Chris SO                2) McCarroll, Logan FR          
     3) Rudman, Nathaniel SO          4) Ferguson, Corban SO          
                 25.95        56.38 (30.43)
        1:19.95 (23.57)     1:42.91 (22.96)
 13 Cape Coral                    1:43.86    1:42.95 q      
     1) Rosas, Santi 11               2) Rua, Steven 11               
     3) Pellegrino, Jack 11           4) Vasquez, Martin 11           
                 27.44        56.08 (28.64)
        1:20.22 (24.14)     1:42.95 (22.73)
 14 Suncoast                      1:44.50    1:43.76 q      
     1) Shea, Denny FR                2) Gange, Cameron SO            
     3) Smith, Gavin SO               4) Wang, Benjamin FR            
                 27.16        57.22 (30.06)
        1:21.01 (23.79)     1:43.76 (22.75)
 15 Robinson (Tampa)              1:44.00    1:44.65 q      
     1) Smith, Maxwell 10             2) Reinecke, Matthew 12         
     3) Quach, Christopher 12         4) DeYoung, Daniel 11           
                 25.91        55.62 (29.71)
        1:20.39 (24.77)     1:44.65 (24.26)
 16 AmericanHeritage              1:44.36    1:47.89 q      
     1) Escobar, Daniel SO            2) Ulrich, Nick SR              
     3) Lee, Joseph FR                4) Salazar, Fermamdo SR         
                 28.10        59.25 (31.15)
        1:24.74 (25.49)     1:47.89 (23.15)