Sailfish Splash Water Park - Site License              11/5/2017 - 5:22 AM
                  FHSAA Championship - Class 2A - 11/3/17                  
         Sailfish Splashpark Aquatic Athletics Center - Stuart, FL         
 
 Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
==================================================================================
     National: # 1:27.74  2014      Baylor School, TN
                          Kaliszak, Tynes, McHugh, Selby
        State: * 1:28.02  2012      Bolles (Jacksonville)
                          R Murphy, J Schooling, J Booth, S Condorelli
                 1:33.53  AA-A
                 1:35.18  AA-C
    School                        Prelims     Finals       Points 
==================================================================================
                            === Championship Final ===                            
 
  1 Land O'Lakes                  1:38.25    1:35.97         40  
     1) Pilkowski, Patryk 11          2) Ramsey, Jabari 12            
     3) Davis, Zachary 12             4) Ramsey, Zuri 9               
                 24.50        49.96 (25.46)
        1:14.35 (24.39)     1:35.97 (21.62)
  2 Jesuit (Tampa)                1:37.06    1:36.33         34  
     1) Shaffer, Nick 9               2) Jennings, Chris 12           
     3) Carreja, Tyler 11             4) Caceres, Alex 11             
                 24.91        51.12 (26.21)
        1:14.68 (23.56)     1:36.33 (21.65)
  3 Ponte Vedra                   1:37.18    1:36.68         32  
     1) Cox, Nicholas 11              2) Hagy, Jesse 12               
     3) Kazhuro, Igor 11              4) Milicevic, Max 11            
                 24.97        51.88 (26.91)
        1:15.13 (23.25)     1:36.68 (21.55)
  4 Arnold                        1:38.64    1:37.63         30  
     1) Station, Luke FR              2) Bolding, Chase SR            
     3) Tillman, Cole SR              4) Gobel, Nicholas SR           
                 26.40        52.60 (26.20)
        1:15.92 (23.32)     1:37.63 (21.71)
  5 Gulliver Prep                 1:40.05    1:38.91         28  
     1) Gribble, Trahern 12           2) Rodriguez, Jonathan 11       
     3) Jimenez, Isaiah 9             4) Meira, Philip 10             
                 23.44        52.29 (28.85)
        1:16.67 (24.38)     1:38.91 (22.24)
  6 Paxon                         1:39.20    1:39.89         26  
     1) Watson, Tyler JR              2) Bouman, Nick SR              
     3) Casiple, Kyle SO              4) Daniels, Malachi SR          
                 24.26        54.08 (29.82)
        1:18.05 (23.97)     1:39.89 (21.84)
  7 Mosley                        1:40.08    1:40.09         24  
     1) Legg, Mason 11                2) Smith, Connor 11             
     3) Machado, Jon Michael 12       4) Sehlhorst, Spencer 11        
                 25.87        54.19 (28.32)
        1:18.26 (24.07)     1:40.09 (21.83)
  8 Lakewood High                 1:40.16    1:41.87         22  
     1) Ruefel, Jonathan 11           2) Irvin, Justin 11             
     3) Murch, Connell 12             4) Doolittle, Sean 9            
                 25.84        54.06 (28.22)
        1:19.42 (25.36)     1:41.87 (22.45)
 
                            === Consolation Final ===                             
 
  9 Lincoln Park                  1:41.23    1:40.25         18  
     1) Sciscente, Jake               2) Gardner, Terry               
     3) Ochse, Daniel                 4) Edmondson, Joe               
                 25.83        54.91 (29.08)
        1:18.39 (23.48)     1:40.25 (21.86)
 10 Cape Coral                    1:42.95    1:41.76         14  
     1) Rosas, Santi 11               2) Rua, Steven 11               
     3) Pellegrino, Jack 11           4) Vasquez, Martin 11           
                 26.90        55.27 (28.37)
        1:19.01 (23.74)     1:41.76 (22.75)
 11 Stanton                       1:42.32    1:41.80         12  
     1) Jones, William SO             2) Chiang, Brian SO             
     3) Shrader, Connor JR            4) Johnson, Drew SR             
                 25.40        55.17 (29.77)
        1:20.03 (24.86)     1:41.80 (21.77)
 12 Vikings                       1:42.91    1:42.60         10  
     1) Tang, Chris SO                2) McCarroll, Logan FR          
     3) Rudman, Nathaniel SO          4) Ferguson, Corban SO          
                 25.76        56.20 (30.44)
        1:19.31 (23.11)     1:42.60 (23.29)
 13 Suncoast                      1:43.76    1:42.62          8  
     1) Shea, Denny FR                2) Gange, Cameron SO            
     3) Smith, Gavin SO               4) Wang, Benjamin FR            
                 26.54        55.82 (29.28)
        1:19.66 (23.84)     1:42.62 (22.96)
 14 Robinson (Tampa)              1:44.65    1:44.94          6  
     1) Smith, Maxwell 10             2) Reinecke, Matthew 12         
     3) Quach, Christopher 12         4) DeYoung, Daniel 11           
                 26.14        55.91 (29.77)
        1:20.84 (24.93)     1:44.94 (24.10)
 15 AmericanHeritage              1:47.89    1:46.44          4  
     1) Escobar, Daniel SO            2) Ulrich, Nick SR              
     3) Lee, Joseph FR                4) Salazar, Fermamdo SR         
                 27.67        57.71 (30.04)
        1:22.83 (25.12)     1:46.44 (23.61)
 16 Merritt Island                1:42.23    1:47.43          2  
     1) Sullivan, Greyson             2) Dumoulin, Sam                
     3) Jette, James                  4) Carlson, Sam                 
                 28.30        57.48 (29.18)
        1:23.24 (25.76)     1:47.43 (24.19)
 
                      Men - Team Rankings - Through Event 2                       
 
  1. Land O'Lakes High School           40   2. Jesuit (Tampa)                     34
  3. Ponte Vedra                        32   4. Arnold (Panama City Beach)         30
  5. Gulliver Prep (Pinecrest)          28   6. Paxon (Jacksonville)               26
  7. Mosley (Lynn Haven)                24   8. Lakewood (St Petersburg)           22
  9. Lincoln Park (Fort Pierce)         18  10. Cape Coral                         14
 11. Stanton (Jacksonville)             12  12. Fort Walton Beach                  10
 13. Suncoast (Riviera Beach)            8  14. Robinson High School                6
 15. American Heritage (Plantation)      4  16. Merritt Island                      2