Hall of Fame Aquatic Complex - Site License 
               2002-FHSAA -Class 2A-Florida Finals                
           Hall of Fame Aquatic Complex-Fort Lauderdale           
 
 Event 10  Boys 1 mtr Diving
==================================================================
    Name                 Year School               Seed     Finals 
==================================================================
                          === Finals ===                          
 
  1 Linette, Evan          10 Fort Lauderdale               541.85 
  2 Tilbrook, Alex         11 Osceola                       506.00 
  3 Bulfin, Mike           10 Saint Thomas                  465.15 
  4 Schmidt, Matt          11 Palm Bay-MLB                  449.05 
  5 Jones, Morgan          10 Saint Thomas                  422.95 
  6 Volovetski, Alexander  10 Armwood                       420.50 
  7 Phenicie, Dan          12 Satellite                     418.95 
  8 Dodds, Cody             9 Countryside                   393.90 
  9 Matson, Joshua         12 East Lake                     377.65 
 10 Jones, Derek           12 FCST                          368.45 
 11 Fettig, Lawrence       11 FORR                          359.95 
 12 Hoffman, Matt          10 Saint Thomas                  354.45 
 13 Matulay, Kyle          11 BCOL                          353.50 
 14 Grellia, Harry         SO Pine Forest                   334.70 
 15 Georgieff, Erik        11 Dixie Hollins                 333.25 
 16 Zentmeyer, Johnny      11 ERDG                          324.65 
 17 Jones, Ammon           11 Lake Region                   221.55 
 18 Rill, Josef            12 CHAR                          216.90 
 19 Splinter, Justin       11 Lake Region                   194.60 
 20 Jacobs, Matthew         9 Lake Howell                   181.65 
 21 Allred, Zachary        10 FCST                          139.35 
 22 Bridge, Carl           12 Lake Wales                    137.60 
 23 Crabtree, Michael      11 BKEN                          137.45 
 24 Hyland, Kris            9 Saint Thomas                  135.60 
 25 Garrison, Sean         12 Plant                         135.40 
 26 Martin, Trevor         10 Land O' Lakes                 131.90 
 27 Neff, Tom              10 ERDG                          131.60 
 28 Muir, Trevor           10 CHAR                          127.90 
 29 Kerr, Nelson           11 Satellite                     127.60 
 30 Stronge, Gregg            Mitchell                      127.45 
 31 Lanzetta, Mike         11 PTCH                          126.10 
 32 Howard, Willis         10 STAN                          123.00 
 33 Hodgdon, Michael          Washington-PCOLA              121.90 
 34 Cutting, Chris         11 ERDG                          120.10 
 35 DiIorio, Nicholas      12 Ridgewood                     117.45 
 36 Walker, Devon             Washington-PCOLA              114.85 
 37 Stone, Alex               Pensacola                     114.25 
 38 Lang, Steve             9 Dunedin                       108.00 
 39 Goodale, James         11 PAXN                          100.60 
 40 Hearde, C.J.           10 Chiles                         88.20 
 -- Rinda, Brian           11 Northeast                         NS 
 
              Men - Team Rankings - Through Event 10              
 
 1. Saint Thomas Aquinas           35  2. Fort Lauderdale                20
 3. Osceola (Seminole)             17  4. Palm Bay (Melbourne)           15
 5. Armwood (Seffner)              13  6. Satellite (Satellite Beach     12
 7. Countryside (Clearwater)       11  8. East Lake (Tarpon Springs)      9
 9. First Coast High School         7 10. Forrest High School             6
11. Barron Collier ( Naples)        4 12. Pine Forest (Pensacola)         3
13. Dixie Hollins (St. Petersb      2 14. EAST RIDGE (CLERMONT)           1