2010 FHSAA District Cross Country Meet Results
  Class 2A, District 5

                      FHSAA Class 2A, District 5 - 11/4/2010                      
                                     Mulberry                                     
                                  Al Lopez Park                                   
                               Last Completed Event                               
 
Event 3  Girls 5k Run CC Class 2A
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
  1  #12 Doherty, Colleen      8 Holy Names (Tampa)      6:14.4   19:23.12    1   
  2 #242 Brooks, Amber        12 Middleton (Tampa)       6:30.6   20:13.37        
  3 #162 Garris, Lauren       10 George Steinbren        6:32.7   20:20.06    2   
  4 #165 Moon, Evyn            9 George Steinbren        6:38.5   20:38.01    3   
  5  #82 Menge, Trixi         11 Strawberry Crest        6:40.2   20:43.34    4   
  6 #113 Lippincott, Hannah    9 McKeel (Lakeland)       6:41.8   20:48.26    5   
  7  #23 Petrick, Marisa      12 Holy Names (Tampa)      6:42.5   20:50.48    6   
  8 #206 Greathouse, Jessica  10 Berkeley Prep           6:44.8   20:57.65    7   
  9  #99 DeYoung, Julia        9 Robinson (Tampa)        6:45.8   21:00.60    8   
 10  #24 Reichert, Alexandra  10 Holy Names (Tampa)      6:46.0   21:01.12    9   
 11  #15 Hahn, Natalie         9 Holy Names (Tampa)      6:47.1   21:04.59   10   
 12 #170 Yarish, Samantha      9 George Steinbren        6:48.9   21:10.24   11   
 13  #14 Hahn, Lindsey        12 Holy Names (Tampa)      6:52.7   21:22.07   12   
 14 #157 Chapman, Parker      10 George Steinbren        6:53.9   21:25.87   13   
 15 #207 Massengill, Kathryn  12 Berkeley Prep           6:59.4   21:42.82   14   
 16 #200 Brown, Caroline       7 Berkeley Prep           7:00.5   21:46.20   15   
 17 #109 Clayton, Jessi       11 McKeel (Lakeland)       7:00.9   21:47.42   16   
 18  #48 Head, Amy            12 Auburndale              7:01.2   21:48.34   17   
 19 #110 Collins, Taylor      12 McKeel (Lakeland)       7:01.5   21:49.48   18   
 20 #161 Ellis, Shalimar      11 George Steinbren        7:02.6   21:52.93   19   
 21  #80 Lubbe, Pascale       12 Strawberry Crest        7:07.3   22:07.44   20   
 22 #214 Rudnicki, Laura      11 St. Petersburg C        7:07.5   22:08.14   21   
 23 #102 Hull, Madison         9 Robinson (Tampa)        7:08.4   22:10.76   22   
 24 #212 Haddad, Katharine    10 St. Petersburg C        7:08.8   22:12.17   23   
 25 #202 Dhillon, Amita       12 Berkeley Prep           7:11.9   22:21.75   24   
 26 #168 Partlow, Erica        9 George Steinbren        7:12.2   22:22.53   25   
 27 #204 Fisher, Aiden         9 Berkeley Prep           7:12.6   22:23.84   26   
 28 #210 Carmona, Catherine   11 St. Petersburg C        7:14.5   22:29.72   27   
 29  #86 Villegas, Jodie      12 Strawberry Crest        7:16.5   22:35.95   28   
 30 #105 Wagner, Megan        10 Robinson (Tampa)        7:16.8   22:36.96   29   
 31  #20 Metzger, Julia        8 Holy Names (Tampa)      7:18.4   22:41.95   30   
 32 #156 Anderson, Katherine  12 George Steinbren        7:18.8   22:43.30   31   
 33 #482 Ramirez, Angelica     7 Frostproof              7:29.9   23:17.50        
 34 #209 Weissman, Emily       8 Berkeley Prep           7:30.6   23:19.98   32   
 35   #6 Quigley, Megan       11 Lennard (Ruskin)        7:31.4   23:22.30   33   
 36 #203 Douthitt, Taylor     12 Berkeley Prep           7:32.8   23:26.68   34   
 37 #218 Trumbull, Sarah      12 St. Petersburg C        7:33.9   23:29.93   35   
 38 #238 Richmond, Kami       11 Lake Wales              7:34.5   23:32.05   36   
 39 #211 Eaton, Kylie         10 St. Petersburg C        7:37.2   23:40.35   37   
 40 #479 Galarza, Estefani     7 Frostproof              7:38.2   23:43.38        
 41 #148 Indarte, Maria       12 Spoto (Riverview)       7:38.7   23:45.09        
 42  #84 Ordaz, Mayela         9 Strawberry Crest        7:39.1   23:46.14   38   
 43 #107 Bridges, Shelby       9 McKeel (Lakeland)       7:39.2   23:46.54   39   
 44 #213 McNally, Michelle    10 St. Petersburg C        7:39.5   23:47.41   40   
 45 #277 Donegan, Caitlin      9 Tampa Catholic          7:39.6   23:47.73   41   
 46  #16 Joseph, Emily        11 Holy Names (Tampa)      7:40.1   23:49.21   42   
 47  #98 Cunningham, Kaylee   12 Robinson (Tampa)        7:40.3   23:49.89   43   
 48  #79 Delvalle, Stephanie  10 Strawberry Crest        7:45.8   24:07.13   44   
 49 #480 Gonzalez, Andrea     11 Frostproof              7:46.0   24:07.54        
 50 #103 King, Caroline        9 Robinson (Tampa)        7:53.8   24:31.93   45   
 51 #216 Sullivan, Jennifer   10 St. Petersburg C        7:57.3   24:42.63   46   
 52 #483 Rodriguez, Abigail   11 Frostproof              7:59.1   24:48.44        
 53  #81 Martinez, Katherine  10 Strawberry Crest        7:59.9   24:50.74   47   
 54   #1 Garza, Kenia         12 Lennard (Ruskin)        8:00.4   24:52.39   48   
 55 #115 Novis, Heather        8 McKeel (Lakeland)       8:01.5   24:55.81   49   
 56   #9 Walters, Shanique     9 Lennard (Ruskin)        8:01.7   24:56.59   50   
 57   #2 Jardines, Diana      12 Lennard (Ruskin)        8:02.3   24:58.31   51   
 58 #108 Carithers, Clover     8 McKeel (Lakeland)       8:07.2   25:13.68   52   
 59 #104 King, Katherine      11 Robinson (Tampa)        8:07.8   25:15.51   53   
 60 #296 Arevalo, Elizabeth   10 Mulberry                8:09.8   25:21.73        
 61  #90 Jimenez, Kimberly    12 Tenoroc                 8:10.3   25:23.07        
 62 #241 Ximin, Karla          9 Lake Wales              8:10.9   25:24.94   54   
 63  #83 Murray, Ashley       10 Strawberry Crest        8:11.0   25:25.40   55   
 64 #257 Olupitan, Mariam     11 Avon Park               8:14.9   25:37.45   56   
 65 #282 Wooldridge, Holly    10 Tampa Catholic          8:15.2   25:38.41   57   
 66  #47 Fountain, Shelby      9 Auburndale              8:24.6   26:07.54   58   
 67 #100 Gordon, Aaliyah       9 Robinson (Tampa)        8:27.6   26:16.91   59   
 68 #253 Edwards, Jordan      11 Avon Park               8:29.0   26:21.37   60   
 69 #258 Sanders, Amanda      12 Avon Park               8:33.1   26:33.85   61   
 70 #106 Black, Kimberly      11 McKeel (Lakeland)       8:33.5   26:35.13   62   
 71  #55 Teague, Brittany     10 Auburndale              8:33.8   26:36.33   63   
 72 #255 Matta, Kyanna        10 Avon Park               8:40.8   26:57.90   64   
 73 #237 Davidson, Jamie      12 Lake Wales              8:54.7   27:41.12   65   
 74 #276 Conrad, Molly        10 Tampa Catholic          8:55.1   27:42.35   66   
 75 #280 Philbin, Shannon      9 Tampa Catholic          9:00.0   27:57.50   67   
 76  #54 Schalk, Sydney       11 Auburndale              9:01.6   28:02.49   68   
 77   #4 Nopal, Yenni         10 Lennard (Ruskin)        9:08.8   28:24.96   69   
 78   #3 Nopal, Olivia        11 Lennard (Ruskin)        9:11.8   28:34.09   70   
 79 #235 Black, Shelby        10 Lake Wales              9:17.4   28:51.68   71   
 80  #91 Lambert, Sierra      10 Tenoroc                 9:19.2   28:57.21        
 81  #52 Nichols, Sarah       12 Auburndale              9:23.9   29:11.95   72   
 82 #278 Gonzalez, Victoria   10 Tampa Catholic          9:32.1   29:37.25   73   
 83 #275 Carter, Megan        11 Tampa Catholic          9:32.2   29:37.74   74   
 84  #50 Johnson, Abigail     10 Auburndale              9:32.8   29:39.59   75   
 85  #46 Edwards, Brittany    10 Auburndale              9:34.5   29:44.76   76   
 86 #240 Witherspoon, Lu'nes  12 Lake Wales              9:50.7   30:34.98   77   
 87 #256 Olguin, Selina       11 Avon Park              10:24.2   32:19.03   78   
 88 #281 Robalino, Chelsea    10 Tampa Catholic         10:37.6   33:00.71   79   
 89  #89 Grubb, Kayde         10 Tenoroc                10:59.3   34:08.25        
 90 #298 Haney, Dystanie      11 Mulberry               11:17.7   35:05.48        
 91  #88 Flynn, Mary          10 Tenoroc                11:38.9   36:11.15        
 92 #299 Salazar, Elizabeth    9 Mulberry               13:40.2   42:28.12        
 93 #297 Gomez, Yvette        11 Mulberry               13:41.2   42:31.30        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
   1 Holy Names (Tampa)           38    1    6    9   10   12   30   42           
      Total Time:  1:43:41.38                                                     
         Average:    20:44.28                                                     
   2 George Steinbrenner (Lutz    48    2    3   11   13   19   25   31           
      Total Time:  1:45:27.11                                                     
         Average:    21:05.43                                                     
   3 Berkeley Prep                86    7   14   15   24   26   32   34           
      Total Time:  1:49:12.26                                                     
         Average:    21:50.46                                                     
   4 McKeel (Lakeland)           127    5   16   18   39   49   52   62           
      Total Time:  1:53:07.51                                                     
         Average:    22:37.51                                                     
   5 Strawberry Crest (Dover)    134    4   20   28   38   44   47   55           
      Total Time:  1:53:20.00                                                     
         Average:    22:40.00                                                     
   6 St. Petersburg Catholic     143   21   23   27   35   37   40   46           
      Total Time:  1:54:00.31                                                     
         Average:    22:48.07                                                     
   7 Robinson (Tampa)            147    8   22   29   43   45   53   59           
      Total Time:  1:54:10.14                                                     
         Average:    22:50.03                                                     
   8 Lennard (Ruskin)            251   33   48   50   51   69   70                
      Total Time:  2:06:34.55                                                     
         Average:    25:18.91                                                     
   9 Auburndale                  278   17   58   63   68   72   75   76           
      Total Time:  2:11:46.65                                                     
         Average:    26:21.33                                                     
  10 Lake Wales                  303   36   54   65   71   77                     
      Total Time:  2:16:04.77                                                     
         Average:    27:12.96                                                     
  11 Tampa Catholic              304   41   57   66   67   73   74   79           
      Total Time:  2:14:43.24                                                     
         Average:    26:56.65                                                     
  12 Avon Park                   319   56   60   61   64   78                     
      Total Time:  2:17:49.60                                                     
         Average:    27:33.92                                                
                      FHSAA Class 2A, District 5 - 11/4/2010                      
                                     Mulberry                                     
                                  Al Lopez Park                                   
                               Last Completed Event                               
 
Event 4  Boys 5k Run CC Class 2A
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
  1 #194 Rosenbach, Michael   12 Berkeley Prep           5:15.9   16:21.27    1   
  2 #136 Lopez, Blake         12 Jesuit (Tampa)          5:18.3   16:28.79    2   
  3 #180 Newby, Alex          12 George Steinbren        5:19.6   16:32.84    3   
  4  #63 Sharp, Brian         11 Robinson (Tampa)        5:23.3   16:44.21    4   
  5 #139 Scott, Zach          12 Jesuit (Tampa)          5:23.9   16:46.22    5   
  6 #182 Sarver, Daniel       12 George Steinbren        5:24.3   16:47.34    6   
  7 #183 Sarver, Matthew      12 George Steinbren        5:24.6   16:48.42    7   
  8 #190 Main, Alexander      11 Berkeley Prep           5:28.1   16:59.28    8   
  9 #173 Bess-Lima, Zachary   10 George Steinbren        5:28.3   16:59.93    9   
 10 #135 Hartnett, Brian      12 Jesuit (Tampa)          5:30.1   17:05.51   10   
 11 #246 Casey, Arthur        11 Middleton (Tampa)       5:31.4   17:09.39   11   
 12 #187 Dowdle, James        11 Berkeley Prep           5:31.7   17:10.47   12   
 13 #193 Reichert, Jacob      12 Berkeley Prep           5:32.6   17:13.25   13   
 14 #191 Majumdar, Shaun      11 Berkeley Prep           5:32.8   17:13.77   14   
 15 #172 Bess-Lima, Tyler     10 George Steinbren        5:33.7   17:16.76   15   
 16 #186 Campbell, Brett      12 Berkeley Prep           5:36.7   17:26.03   16   
 17  #65 Shuey, Michael       12 Robinson (Tampa)        5:38.5   17:31.56   17   
 18 #137 O'Loughlin, Tim       9 Jesuit (Tampa)          5:39.2   17:33.60   18   
 19 #134 Hamilton, James      12 Jesuit (Tampa)          5:39.5   17:34.68   19   
 20 #179 Magee, Matthew       10 George Steinbren        5:40.7   17:38.44   20   
 21  #62 Ramirez, Justin      12 Robinson (Tampa)        5:41.3   17:40.30   21   
 22 #118 Cuervo, Phillip      12 McKeel (Lakeland)       5:43.9   17:48.35   22   
 23 #247 Charles, Franck      12 Middleton (Tampa)       5:44.1   17:48.87   23   
 24 #131 Emmanuel, Will       12 Jesuit (Tampa)          5:44.3   17:49.51   24   
 25 #132 Gonzalez, Joe        12 Jesuit (Tampa)          5:45.3   17:52.56   25   
 26 #174 Cerreta, Chris       10 George Steinbren        5:46.5   17:56.34   26   
 27  #60 Nigh, Jacob          12 Robinson (Tampa)        5:49.3   18:05.15   27   
 28 #188 Hill III, John       10 Berkeley Prep           5:51.3   18:11.34   28   
 29  #28 Gonzalez, Andres     12 Lennard (Ruskin)        5:51.5   18:11.94   29   
 30 #117 Brady, Casey          8 McKeel (Lakeland)       5:51.9   18:13.18   30   
 31  #29 Gonzalez, Anibal     12 Lennard (Ruskin)        5:52.8   18:16.03   31   
 32 #485 Bobb, Vernon          8 Frostproof              5:53.2   18:17.21   32   
 33  #66 Stanford, Fredrick    9 Robinson (Tampa)        5:54.9   18:22.46   33   
 34 #486 Galarza, Marcelino    9 Frostproof              5:56.0   18:26.07   34   
 35  #58 Mills, Richard       11 Robinson (Tampa)        5:57.4   18:30.29   35   
 36 #126 White, Dustin         9 McKeel (Lakeland)       5:57.8   18:31.44   36   
 37 #124 Lower, Derek         12 McKeel (Lakeland)       5:58.8   18:34.70   37   
 38 #219 Askew, Craven        12 St. Petersburg C        5:59.3   18:36.12   38   
 39 #262 Grenier, Dexter      11 Avon Park               5:59.6   18:37.11   39   
 40  #33 Rodriguez, Dagobert  12 Lennard (Ruskin)        5:59.9   18:38.05   40   
 41  #27 Elizarraras, Antoni  11 Lennard (Ruskin)        6:00.3   18:39.35   41   
 42 #484 Avellaneda, Sebasti  10 Frostproof              6:00.8   18:40.90   42   
 43 #225 Shelton, Grant       11 St. Petersburg C        6:01.0   18:41.47   43   
 44  #61 Page, Cody           11 Robinson (Tampa)        6:01.6   18:43.18   44   
 45 #122 Henrikson, Leif       8 McKeel (Lakeland)       6:03.8   18:50.22   45   
 46 #119 Griffin, Dillan      11 McKeel (Lakeland)       6:04.0   18:50.90   46   
 47 #232 Nobles, Tyler        11 Lake Wales              6:04.3   18:51.79   47   
 48 #223 Robison, Michael     12 St. Petersburg C        6:05.4   18:55.10   48   
 49 #221 Cureton, Connor      10 St. Petersburg C        6:05.5   18:55.58   49   
 50  #70 Hughes, Alexander    12 Strawberry Crest        6:06.9   18:59.71   50   
 51  #74 Lepochat, Patrick    10 Strawberry Crest        6:08.4   19:04.44   51   
 52 #488 Marcial, Uzzuel      11 Frostproof              6:10.4   19:10.53   52   
 53  #73 Lepochat, Andrew     11 Strawberry Crest        6:13.1   19:19.14   53   
 54 #220 Carmona, Manuel       9 St. Petersburg C        6:15.6   19:26.95   54   
 55 #233 Rigel, Isaac         12 Lake Wales              6:16.7   19:30.27   55   
 56 #489 Perez, Fidel          8 Frostproof              6:20.1   19:40.69   56   
 57 #123 Logsdon, Clayton     10 McKeel (Lakeland)       6:20.4   19:41.69   57   
 58 #491 Rivera, Estevan      10 Frostproof              6:22.4   19:47.89   58   
 59 #222 Cusson, Drew          9 St. Petersburg C        6:23.2   19:50.43   59   
 60 #259 Alcindor, Thierry    11 Avon Park               6:24.9   19:55.73   60   
 61  #71 Hyde, Joshua          9 Strawberry Crest        6:26.0   19:59.03   61   
 62  #68 Browning, Jon         9 Strawberry Crest        6:26.1   19:59.56   62   
 63 #243 Brown, Cassell       10 Middleton (Tampa)       6:27.7   20:04.37   63   
 64 #260 Garcia, Jose         11 Avon Park               6:27.8   20:04.77   64   
 65  #39 Johnson, Aaron       12 Auburndale              6:28.7   20:07.66   65   
 66  #75 Lee, Austin          10 Strawberry Crest        6:29.4   20:09.79   66   
 67 #244 Campbell, Le'Trel     9 Middleton (Tampa)       6:36.8   20:32.79   67   
 68 #226 Thiemann, Nicholas   10 St. Petersburg C        6:38.5   20:37.88   68   
 69 #490 Reyes, Aquileo        8 Frostproof              6:39.2   20:40.06   69   
 70  #92 Diaz, Steven         12 Tenoroc                 6:40.6   20:44.33        
 71 #231 Nelson, David        10 Lake Wales              6:43.2   20:52.44   70   
 72 #266 Callaway, Zachary     9 Tampa Catholic          6:44.0   20:54.96   71   
 73 #230 McNeely, Jonathan    12 Lake Wales              6:46.8   21:03.69   72   
 74  #36 Burkett, Jonah       11 Auburndale              6:50.5   21:15.25   73   
 75 #229 Laurido, Aldo        12 Lake Wales              6:51.1   21:17.07   74   
 76 #261 Graves, Benjamin     11 Avon Park               6:52.0   21:19.88   75   
 77  #40 Jacques, Dorien      10 Auburndale              6:52.7   21:22.10   76   
 78  #35 Villegas, Alvaro     11 Lennard (Ruskin)        6:59.2   21:42.33   77   
 79  #34 Rodriguez, Miguel     9 Lennard (Ruskin)        6:59.7   21:43.82   78   
 80  #96 Voight, Nicholas     10 Tenoroc                 7:00.1   21:45.18        
 81 #271 Mandel, Andrew       10 Tampa Catholic          7:00.5   21:46.16   79   
 82  #32 Rocha, Mark          11 Lennard (Ruskin)        7:01.1   21:48.10   80   
 83  #67 Bartlett, Scott      10 Strawberry Crest        7:08.2   22:10.08   81   
 84 #270 Harris, Brian        12 Tampa Catholic          7:08.8   22:11.95   82   
 85 #252 White, Kevin         10 Middleton (Tampa)       7:16.1   22:34.90   83   
 86 #290 Rangel, Hildeberto   12 Mulberry                7:20.3   22:47.83   84   
 87  #37 Charles, Quintero    11 Auburndale              7:21.8   22:52.61   85   
 88  #42 Stege, Joseph        11 Auburndale              7:29.3   23:15.65   86   
 89 #250 Reid, Pernell        11 Middleton (Tampa)       7:29.7   23:17.07   87   
 90  #95 Orr, Mark            11 Tenoroc                 7:32.4   23:25.31        
 91 #274 Williams, Adam       11 Tampa Catholic          7:34.5   23:32.08   88   
 92 #292 Rose, Christopher    10 Mulberry                7:38.8   23:45.21   89   
 93 #265 Trainer, Terry       12 Avon Park               7:40.0   23:49.12   90   
 94 #269 Glazer, Nicholas     12 Tampa Catholic          7:48.6   24:15.79   91   
 95 #286 Desir, Nyo            9 Mulberry                8:00.9   24:53.94   92   
 96 #272 Stepanski, Brian     10 Tampa Catholic          8:07.7   25:14.95   93   
 97  #43 Pulone, Kevin        11 Auburndale              8:13.7   25:33.85   94   
 98 #268 Field, Alexander      9 Tampa Catholic          8:23.5   26:04.16   95   
 99 #283 Burless, Jerome      12 Mulberry                8:31.7   26:29.77   96   
100 #294 Tolzmann, Scott      10 Mulberry                8:41.3   26:59.40   97   
101 #273 Uzdavinis, Nicolas   10 Tampa Catholic          8:45.7   27:13.00        
102 #264 Robles, Jonathan     12 Avon Park               9:18.8   28:55.97   98   
103  #38 Cox, Wesley           9 Auburndale             10:26.8   32:27.31   99   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
   1 George Steinbrenner (Lutz    40    3    6    7    9   15   20   26           
      Total Time:  1:24:25.29                                                     
         Average:    16:53.06                                                     
   2 Berkeley Prep                48    1    8   12   13   14   16   28           
      Total Time:  1:24:58.04                                                     
         Average:    16:59.61                                                     
   3 Jesuit (Tampa)               54    2    5   10   18   19   24   25           
      Total Time:  1:25:28.80                                                     
         Average:    17:05.76                                                     
   4 Robinson (Tampa)            102    4   17   21   27   33   35   44           
      Total Time:  1:28:23.68                                                     
         Average:    17:40.74                                                     
   5 McKeel (Lakeland)           170   22   30   36   37   45   46   57           
      Total Time:  1:31:57.89                                                     
         Average:    18:23.58                                                     
   6 Frostproof                  216   32   34   42   52   56   58   69           
      Total Time:  1:34:15.40                                                     
         Average:    18:51.08                                                     
   7 Lennard (Ruskin)            218   29   31   40   41   77   78   80           
      Total Time:  1:35:27.70                                                     
         Average:    19:05.54                                                     
   8 St. Petersburg Catholic     232   38   43   48   49   54   59   68           
      Total Time:  1:34:35.22                                                     
         Average:    18:55.05                                                     
   9 Middleton (Tampa)           247   11   23   63   67   83   87                
      Total Time:  1:38:10.32                                                     
         Average:    19:38.07                                                     
  10 Strawberry Crest (Dover)    277   50   51   53   61   62   66   81           
      Total Time:  1:37:21.88                                                     
         Average:    19:28.38                                                     
  11 Lake Wales                  318   47   55   70   72   74                     
      Total Time:  1:41:35.26                                                     
         Average:    20:19.06                                                     
  12 Avon Park                   328   39   60   64   75   90   98                
      Total Time:  1:43:46.61                                                     
         Average:    20:45.33                                                     
  13 Auburndale                  385   65   73   76   85   86   94   99           
      Total Time:  1:48:53.27                                                     
         Average:    21:46.66                                                     
  14 Tampa Catholic              411   71   79   82   88   91   93   95           
      Total Time:  1:52:40.94                                                     
         Average:    22:32.19                                                     
  15 Mulberry                    458   84   89   92   96   97                     
      Total Time:  2:04:56.15                                                     
         Average:    24:59.23