2010 FHSAA District Cross Country Meet Results
  Class 2A, District 4

                      FHSAA Class 2A, District 4 - 11/6/2010                      
                              Astronaut (Titusville)                              
                                  Melbourne, FL                                   
                               Last Completed Event                               
 
Event 3  Girls 5k Run CC Varsity
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
  1  #26 Davidson, Shelby     11 Cocoa Beach             5:56.1   18:26.19    1   
  2  #24 Bradley, Savannah    12 Cocoa Beach             6:19.3   19:38.42    2   
  3  #95 Lusk, Danielle       12 Rockledge               6:21.5   19:45.09    3   
  4 #124 Vitucci, Eva         12 Titusville High         6:23.8   19:52.31    4   
  5  #30 Penovich, Allison     9 Cocoa Beach             6:26.8   20:01.48    5   
  6  #17 Page, Holly          12 Bishop Moore            6:26.9   20:01.93    6   
  7  #72 Schonoff, Aubrey     12 Lk Highland Prep        6:27.2   20:02.84    7   
  8 #126 Day, Sarah           10 West Shore              6:28.2   20:06.02    8   
  9 #120 Huff, Teresa         12 Titusville High         6:33.2   20:21.48    9   
 10 #117 Castillo, Claire      9 Titusville High         6:33.5   20:22.34   10   
 11 #118 Castillo, Cody       12 Titusville High         6:35.5   20:28.59   11   
 12  #22 Swopes, Jensen       12 Bishop Moore            6:36.5   20:31.71   12   
 13 #119 Halvorsen, Erica     12 Titusville High         6:38.2   20:37.11   13   
 14  #66 Murbach, Jamie       11 Lk Highland Prep        6:39.1   20:39.72   14   
 15  #29 Hewett, Althea       11 Cocoa Beach             6:39.3   20:40.33   15   
 16 #115 Weeks, Alexis         8 Space Coast             6:39.4   20:40.89   16   
 17  #91 Broyles, Ali         11 Rockledge               6:41.3   20:46.72   17   
 18  #25 Bunting, Ashley       9 Cocoa Beach             6:41.6   20:47.59   18   
 19  #31 Saylor, Kelly        12 Cocoa Beach             6:41.8   20:48.24   19   
 20  #68 O`neill, Casey       12 Lk Highland Prep        6:43.3   20:52.80   20   
 21 #121 Nelson, Alana        12 Titusville High         6:43.9   20:54.76   21   
 22  #27 Greeson, Kayla       11 Cocoa Beach             6:44.0   20:55.20   22   
 23  #99 Sebetka, Amanda      12 Rockledge               6:45.8   21:00.51   23   
 24  #20 Slocum, Haley        10 Bishop Moore            6:46.1   21:01.68   24   
 25 #123 Tantius, Morgan       9 Titusville High         6:53.3   21:23.79   25   
 26 #125 Crowley, Kate        11 West Shore              6:53.4   21:24.19   26   
 27  #41 Lebrun, Jackie       12 Edgewood                6:53.9   21:25.92   27   
 28  #69 Olson, Selby          9 Lk Highland Prep        6:57.0   21:35.32   28   
 29  #93 Hoffman, Michelle    12 Rockledge               6:57.9   21:38.37   29   
 30  #37 Snodgrass, Joy       11 Cocoa High School       7:00.5   21:46.18        
 31 #105 Morrison, Sky        10 Satellite               7:02.4   21:52.13   30   
 32  #71 Ruffier, Lee Ann      9 Lk Highland Prep        7:08.9   22:12.33   31   
 33  #10 Baker, Liz           12 Bishop Moore            7:11.2   22:19.56   32   
 34  #18 Russell, Taylor      11 Bishop Moore            7:12.3   22:22.86   33   
 35  #78 Rasch, Darby         10 Lake Nona (Orlando)     7:13.1   22:25.56   34   
 36 #104 Hatzenbuhler, Brand  12 Satellite               7:22.0   22:53.00   35   
 37  #81 Velez, Zaidy         11 Lake Nona (Orlando)     7:22.1   22:53.51   36   
 38  #16 McMacken, Emily      10 Bishop Moore            7:23.0   22:56.12   37   
 39  #94 Lostroscio, Kaitlyn  11 Rockledge               7:23.3   22:57.13   38   
 40  #62 Crews, Jacylyn       10 Lk Highland Prep        7:25.8   23:04.99   39   
 41  #97 Nesbit, Kelsey        9 Rockledge               7:27.6   23:10.55   40   
 42 #113 Pappas, Monica        7 Space Coast             7:29.9   23:17.66   41   
 43  #15 Hill, Alex           11 Bishop Moore            7:30.9   23:20.63   42   
 44  #54 Hicks, Alison        11 Jones HS (Orlando)      7:31.1   23:21.35   43   
 45  #98 Ngo, Maria           12 Rockledge               7:33.3   23:28.13   44   
 46 #107 Palmer, Olivia       10 Satellite               7:34.9   23:33.29   45   
 47 #133 McNamara, Lesley     10 West Shore              7:35.2   23:34.20   46   
 48 #103 Fenton, Lexi         12 Satellite               7:35.5   23:35.00   47   
 49  #67 Neumayer, Kelly      11 Lk Highland Prep        7:36.0   23:36.55   48   
 50   #6 Jacobs, Hannah       12 Astronaut               7:36.3   23:37.42   49   
 51   #8 Schneble, Kristen    10 Astronaut               7:36.9   23:39.34   50   
 52 #132 McCoy, Kristy        12 West Shore              7:39.8   23:48.54   51   
 53 #130 Krehbiel, Lexi        9 West Shore              7:40.1   23:49.26   52   
 54 #128 Johnson, Elsa        12 West Shore              7:40.8   23:51.65   53   
 55 #102 Fenton, Abby         10 Satellite               7:41.8   23:54.48   54   
 56 #114 Price, Shelly        11 Space Coast             8:00.2   24:51.78   55   
 57  #88 Uriostegui, Tania    12 Poinciana               8:03.1   25:00.76   56   
 58 #101 Downie, Allison      12 Satellite               8:04.8   25:05.97   57   
 59 #127 Donovan, Caitlyn     10 West Shore              8:05.0   25:06.58   58   
 60  #42 Lotspeich, Sarah     10 Edgewood                8:05.4   25:07.96   59   
 61   #5 Godfrey, Brittney    11 Astronaut               8:06.2   25:10.31   60   
 62 #108 Stone-Cole, Brittne  11 Satellite               8:06.5   25:11.39   61   
 63   #3 Ellison, kelly        9 Astronaut               8:13.4   25:32.74   62   
 64 #111 Harshbarger, Jennif  11 Space Coast             8:13.7   25:33.80   63   
 65   #2 DeMott, Keri         10 Astronaut               8:22.2   26:00.14   64   
 66  #44 Stubbe, Stephanie    10 Edgewood                8:27.3   26:16.07   65   
 67  #84 Duke, Andrea         12 Poinciana               8:27.6   26:16.99   66   
 68  #56 Mims, Destiny        11 Jones HS (Orlando)      8:28.3   26:19.17   67   
 69  #38 Cullen, Shea         11 Edgewood                8:29.4   26:22.43   68   
 70  #39 Hinchman, Amanda     10 Edgewood                8:32.5   26:32.20   69   
 71   #7 Johnson, Melissa     11 Astronaut               8:33.9   26:36.35   70   
 72  #76 Chen, Connie         11 Lake Nona (Orlando)     8:37.2   26:46.77   71   
 73  #75 Campbell, Brianna     9 Lake Nona (Orlando)     8:40.4   26:56.57   72   
 74  #77 Espinal, Mariah      10 Lake Nona (Orlando)     8:41.4   26:59.67   73   
 75  #74 Bravo, Milana        10 Lake Nona (Orlando)     8:44.0   27:08.02   74   
 76 #110 Cullen, Abby         11 Space Coast             8:47.8   27:19.55   75   
 77  #55 Kerrison, Tifani     11 Jones HS (Orlando)      8:48.5   27:21.90   76   
 78  #40 Jones, Allyson       10 Edgewood                9:01.8   28:03.23   77   
 79 #112 Lopez, Ana           11 Space Coast             9:03.4   28:08.08   78   
 80  #43 Medelius, Marie      11 Edgewood                9:09.6   28:27.50   79   
 81  #34 Bond, Erin           10 Cocoa High School       9:10.2   28:29.28        
 82  #82 Abastida, Estefany   11 Poinciana               9:11.9   28:34.59   80   
 83   #1 Conaway, Hayley       9 Astronaut               9:14.5   28:42.57   81   
 84  #89 Vadnos, Jade         11 Poinciana               9:26.7   29:20.43   82   
 85  #80 Stone, Meredith       9 Lake Nona (Orlando)     9:28.6   29:26.50   83   
 86  #57 Sandifer, Jasmine    11 Jones HS (Orlando)      9:35.6   29:48.17   84   
 87  #36 Kinslow, Kareemah    12 Cocoa High School       9:46.5   30:21.99        
 88  #90 Zayas, Alexandra     10 Poinciana               9:51.4   30:37.20   85   
 89  #58 Williams, Julia      10 Jones HS (Orlando)     10:13.6   31:46.30   86   
 90  #53 Wilson, Rachel        9 Heritage (Palm Bay)    10:26.6   32:26.69        
 91  #45 Cobb, Sierra          9 Heritage (Palm Bay)    10:34.7   32:51.66        
 92  #52 Tomanio, Shannon     10 Heritage (Palm Bay)    11:50.7   36:47.96        
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
   1 Cocoa Beach Jr/Sr High Sc    41    1    2    5   15   18   19   22           
      Total Time:  1:39:34.01                                                     
         Average:    19:54.81                                                     
   2 Titusville High              47    4    9   10   11   13   21   25           
      Total Time:  1:41:41.83                                                     
         Average:    20:20.37                                                     
   3 Lake Highland Prep (Orlan   100    7   14   20   28   31   39   48           
      Total Time:  1:45:23.01                                                     
         Average:    21:04.61                                                     
   4 Bishop Moore (Orlando)      107    6   12   24   32   33   37   42           
      Total Time:  1:46:17.74                                                     
         Average:    21:15.55                                                     
   5 Rockledge High School       110    3   17   23   29   38   40   44           
      Total Time:  1:46:07.82                                                     
         Average:    21:13.57                                                     
   6 West Shore (Melbourne)      183    8   26   46   51   52   53   58           
      Total Time:  1:52:42.21                                                     
         Average:    22:32.45                                                     
   7 Satellite (Satelite Beach   211   30   35   45   47   54   57   61           
      Total Time:  1:55:47.90                                                     
         Average:    23:09.58                                                     
   8 Space Coast (Port St John   250   16   41   55   63   75   78                
      Total Time:  2:01:43.68                                                     
         Average:    24:20.74                                                     
   9 Astronaut (Titusville)      285   49   50   60   62   64   70   81           
      Total Time:  2:03:59.96                                                     
         Average:    24:47.99                                                     
  10 Lake Nona (Orlando)         286   34   36   71   72   73   74   83           
      Total Time:  2:06:02.08                                                     
         Average:    25:12.42                                                     
  11 Edgewood (Merritt Island)   288   27   59   65   68   69   77   79           
      Total Time:  2:05:44.58                                                     
         Average:    25:08.92                                                     
  12 Jones HS (Orlando)          356   43   67   76   84   86                     
      Total Time:  2:18:36.89                                                     
         Average:    27:43.38                                                     
  13 Poinciana HS (Kissimmee)    369   56   66   80   82   85                     
      Total Time:  2:19:49.97                                                     
         Average:    27:58.00                                                     
                      FHSAA Class 2A, District 4 - 11/6/2010                      
                              Astronaut (Titusville)                              
                                  Melbourne, FL                                   
                               Last Completed Event                               
 
Event 4  Boys 5k Run CC Varsity
==================================================================================
    Name                    Year School                Avg Mile     Finals  Points
==================================================================================
  1 #136 Bridges, Tyler       12 Astronaut               5:25.8   16:52.21    1   
  2 #163 Desena, Aaron        12 Cocoa High School       5:27.1   16:56.11    2   
  3 #219 Papa, Nick           11 Lk Highland Prep        5:30.1   17:05.42    3   
  4 #241 Hickey, Taylor       11 Rockledge               5:32.6   17:13.36    4   
  5 #137 Butler, Jeremy       12 Astronaut               5:33.0   17:14.43    5   
  6 #135 Bridges, Travis      12 Astronaut               5:34.5   17:19.23    6   
  7 #160 Sayyeau, Cory        10 Cocoa Beach             5:36.4   17:25.06    7   
  8 #159 Jones, Jason         12 Cocoa Beach             5:39.3   17:34.15    8   
  9 #141 Shaver, Zachary      11 Astronaut               5:39.6   17:35.01    9   
 10 #142 Thompson, James      12 Astronaut               5:39.7   17:35.32   10   
 11 #300 Smithe, Jacob        10 West Shore              5:40.0   17:36.10   11   
 12 #248 Rousseau, Nick       12 Rockledge               5:42.2   17:43.15   12   
 13 #161 Selph, Justin        11 Cocoa Beach             5:43.2   17:46.18   13   
 14 #171 Turner, Gerald       11 Cocoa High School       5:43.5   17:47.02   14   
 15 #249 Santos, William      11 Rockledge               5:43.8   17:47.97   15   
 16 #298 Redito, Luke         10 West Shore              5:44.1   17:48.86   16   
 17 #243 King, Trevor         10 Rockledge               5:45.0   17:51.62   17   
 18 #229 Velez, George        10 Lake Nona (Orlando)     5:47.2   17:58.61   18   
 19 #517 Garbett, Brandon     12 Bishop Moore            5:47.4   17:59.24   19   
 20 #516 Kucera, Frank        10 Bishop Moore            5:47.5   17:59.58   20   
 21 #153 Bailey, Conor        11 Cocoa Beach             5:47.7   18:00.27   21   
 22 #206 Chenault, Tyrin      11 Jones HS (Orlando)      5:49.9   18:07.08   22   
 23 #158 Jacovitz, Noah       11 Cocoa Beach             5:50.4   18:08.64   23   
 24 #520 Savage, Mike         11 Bishop Moore            5:52.5   18:15.13   24   
 25 #296 Kline, Adam          11 West Shore              5:52.8   18:15.84   25   
 26 #183 Diaz, Nicholas       10 Edgewood                5:53.0   18:16.45   26   
 27 #252 Teschke, Trace       12 Rockledge               5:53.2   18:17.33   27   
 28 #251 Scott, Ryan          10 Rockledge               5:53.4   18:17.88   28   
 29 #294 Field, Michael       12 West Shore              5:53.6   18:18.47   29   
 30 #256 Friedel, Zach        12 Satellite               5:54.9   18:22.64   30   
 31 #227 Peralta, Angelo      10 Lake Nona (Orlando)     5:56.1   18:26.12   31   
 32 #235 Ramos, Christian     10 Poinciana               5:56.5   18:27.32   32   
 33 #140 Langgle, Jacob        9 Astronaut               5:57.8   18:31.55   33   
 34 #155 Clark, Ian           12 Cocoa Beach             5:58.5   18:33.62   34   
 35 #138 Denson, Drew          9 Astronaut               5:59.7   18:37.43   35   
 36 #283 Poff, Kameron        11 Titusville High         6:00.2   18:39.03   36   
 37 #224 Gonzalez, Manuel     10 Lake Nona (Orlando)     6:01.3   18:42.29   37   
 38 #518 Auker, Tyler         12 Bishop Moore            6:02.2   18:45.18   38   
 39 #270 Giorgio, Kyle        12 Space Coast             6:02.7   18:46.67   39   
 40 #172 Woxberg, Terry       12 Cocoa High School       6:02.9   18:47.28   40   
 41 #157 Holst, Brandon       10 Cocoa Beach             6:03.0   18:47.78   41   
 42 #519 Brockman, Ben        11 Bishop Moore            6:03.8   18:50.04   42   
 43 #290 Chan, Ian             9 West Shore              6:03.9   18:50.41   43   
 44 #168 McBride, Sean        10 Cocoa High School       6:04.0   18:50.81   44   
 45 #240 Fines, David         10 Rockledge               6:04.2   18:51.26   45   
 46 #209 Hazely, Broderick    12 Jones HS (Orlando)      6:05.7   18:56.19   46   
 47 #228 Taylor, Roger        12 Lake Nona (Orlando)     6:06.0   18:57.14   47   
 48 #169 Moyer, Courtney      12 Cocoa High School       6:06.7   18:59.16   48   
 49 #220 Skidlesky, Tyler      8 Lk Highland Prep        6:07.0   18:59.99   49   
 50 #215 Creamer, Carson      10 Lk Highland Prep        6:07.3   19:00.95   50   
 51 #204 Aikens, Terrence     11 Jones HS (Orlando)      6:07.6   19:01.87   51   
 52 #259 Packer, Jefferson    10 Satellite               6:07.9   19:03.02   52   
 53 #217 Fournier, Michael     9 Lk Highland Prep        6:08.1   19:03.45   53   
 54 #232 Fandino, Emmanuel    12 Poinciana               6:10.0   19:09.49   54   
 55 #254 Colon, Gabe          12 Satellite               6:10.4   19:10.80   55   
 56 #521 Sweeney, Fred        11 Bishop Moore            6:11.3   19:13.49   56   
 57 #522 Evers, Chase          9 Bishop Moore            6:12.0   19:15.73   57   
 58 #288 Adams, Randy         11 West Shore              6:13.0   19:18.70   58   
 59 #202 Stenson, Derrick     11 Heritage (Palm Bay)     6:17.1   19:31.60   59   
 60 #275 Collier, Hunter      11 Titusville High         6:17.6   19:33.03   60   
 61 #216 Curley, Mitchell      9 Lk Highland Prep        6:18.8   19:36.61   61   
 62 #268 Gahres, Donald       10 Space Coast             6:19.4   19:38.51   62   
 63 #285 Salazar, Alex         9 Titusville High         6:19.5   19:39.00   63   
 64 #266 Cullen, Danny         8 Space Coast             6:20.9   19:43.15   64   
 65 #258 Murphy, Andrew       11 Satellite               6:21.4   19:44.90   65   
 66 #185 Lubor, Devin         11 Edgewood                6:21.8   19:46.19   66   
 67 #261 Sheppard, Tom         9 Satellite               6:22.6   19:48.47   67   
 68 #279 Griffith, Taylor     11 Titusville High         6:22.8   19:49.19   68   
 69 #181 Chandler, Devon       8 Edgewood                6:23.0   19:49.91   69   
 70 #166 Marek, Kevin         11 Cocoa High School       6:24.0   19:52.87   70   
 71 #182 Cummings, Robert     10 Edgewood                6:24.7   19:55.07   71   
 72 #223 Gehring, James       12 Lake Nona (Orlando)     6:25.2   19:56.70   72   
 73 #299 Ries, Robert         10 West Shore              6:25.7   19:58.08   73   
 74 #262 Swenson, Carl        12 Satellite               6:27.0   20:02.28   74   
 75 #284 Polk, Matthew        12 Titusville High         6:27.4   20:03.36   75   
 76 #221 Webster, Sam          9 Lk Highland Prep        6:30.6   20:13.49   76   
 77 #271 Howick, Jason         9 Space Coast             6:30.8   20:14.10   77   
 78 #267 Drenga, Ryan          7 Space Coast             6:31.1   20:14.93   78   
 79 #272 Kemmler, William      9 Space Coast             6:33.0   20:20.86   79   
 80 #164 Langston, Brian      11 Cocoa High School       6:33.5   20:22.40   80   
 81 #174 Deering, Nahshon     10 Crooms                  6:34.3   20:24.80   81   
 82 #226 Loyack, Joseph       10 Lake Nona (Orlando)     6:34.8   20:26.32   82   
 83 #207 Dancy, Zack          12 Jones HS (Orlando)      6:36.5   20:31.75   83   
 84 #274 Carrillo, Ricky      12 Titusville High         6:38.3   20:37.36   84   
 85 #214 Beltz, Austin        11 Lk Highland Prep        6:38.7   20:38.59   85   
 86 #188 Parker, William      11 Edgewood                6:40.5   20:44.23   86   
 87 #263 Walker, Devin        10 Satellite               6:46.2   21:01.75   87   
 88 #190 Tezel, Clay           8 Edgewood                6:49.9   21:13.48   88   
 89 #205 Bernard, Mattheiu    12 Jones HS (Orlando)      6:51.9   21:19.62   89   
 90 #230 Abastida, Jose       12 Poinciana               7:08.8   22:12.22   90   
 91 #173 Bullocks, Steven     12 Crooms                  7:12.4   22:23.33   91   
 92 #269 Gahres, John-Mark     9 Space Coast             7:19.7   22:46.06   92   
 93 #178 Parson, Stephen       9 Crooms                  7:23.2   22:56.87   93   
 94 #231 Akkerman, Niels      11 Poinciana               7:25.7   23:04.73   94   
 95 #225 Loyack, Andrew        9 Lake Nona (Orlando)     7:26.1   23:05.99   95   
 96 #201 Petrik, David        10 Heritage (Palm Bay)     7:28.1   23:12.14   96   
 97 #143 Anderson, Cory       11 Atlantic                7:33.5   23:28.99        
 98 #176 May, Ian              9 Crooms                  7:34.6   23:32.17   97   
 99 #180 Washington, David    10 Crooms                  7:36.1   23:37.00   98   
100 #198 Green, John          11 Heritage (Palm Bay)     7:36.2   23:37.30   99   
101 #145 Kennelly, David      11 Atlantic                7:46.5   24:09.12        
102 #175 Drier, Corey         10 Crooms                  7:57.5   24:43.32  100   
103 #197 Finlayson, Jonathan  10 Heritage (Palm Bay)     8:23.2   26:03.34  101   
104 #151 Woodman, Shane       12 Atlantic                8:39.7   26:54.40        
105 #236 Stillword, Brandon   12 Poinciana               9:10.0   28:28.52  102   
106 #192 Bechard, Shane       11 Heritage (Palm Bay)    12:13.9   38:00.00  103   
                                                                                  
                                   Team Scores                                    
================================================================================= 
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9 
================================================================================= 
   1 Astronaut (Titusville)       31    1    5    6    9   10   33   35           
      Total Time:  1:26:36.20                                                     
         Average:    17:19.24                                                     
   2 Cocoa Beach Jr/Sr High Sc    72    7    8   13   21   23   34   41           
      Total Time:  1:28:54.30                                                     
         Average:    17:46.86                                                     
   3 Rockledge High School        75    4   12   15   17   27   28   45           
      Total Time:  1:28:53.43                                                     
         Average:    17:46.69                                                     
   4 West Shore (Melbourne)      124   11   16   25   29   43   58   73           
      Total Time:  1:30:49.68                                                     
         Average:    18:09.94                                                     
   5 Bishop Moore (Orlando)      143   19   20   24   38   42   56   57           
      Total Time:  1:31:49.17                                                     
         Average:    18:21.84                                                     
   6 Cocoa High School           148    2   14   40   44   48   70   80           
      Total Time:  1:31:20.38                                                     
         Average:    18:16.08                                                     
   7 Lake Nona (Orlando)         205   18   31   37   47   72   82   95           
      Total Time:  1:34:00.86                                                     
         Average:    18:48.18                                                     
   8 Lake Highland Prep (Orlan   216    3   49   50   53   61   76   85           
      Total Time:  1:33:46.42                                                     
         Average:    18:45.29                                                     
   9 Satellite (Satelite Beach   269   30   52   55   65   67   74   87           
      Total Time:  1:36:09.83                                                     
         Average:    19:13.97                                                     
  10 Jones HS (Orlando)          291   22   46   51   83   89                     
      Total Time:  1:37:56.51                                                     
         Average:    19:35.31                                                     
  11 Titusville High             302   36   60   63   68   75   84                
      Total Time:  1:37:43.61                                                     
         Average:    19:32.73                                                     
  12 Edgewood (Merritt Island)   318   26   66   69   71   86   88                
      Total Time:  1:38:31.85                                                     
         Average:    19:42.37                                                     
  13 Space Coast (Port St John   320   39   62   64   77   78   79   92           
      Total Time:  1:38:37.36                                                     
         Average:    19:43.48                                                     
  14 Poinciana HS (Kissimmee)    372   32   54   90   94  102                     
      Total Time:  1:51:22.28                                                     
         Average:    22:16.46                                                     
  15 Heritage (Palm Bay)         458   59   96   99  101  103                     
      Total Time:  2:10:24.38                                                     
         Average:    26:04.88                                                     
  16 Crooms Academy  (Sanford)   460   81   91   93   97   98  100                
      Total Time:  1:52:54.17                                                     
         Average:    22:34.84