STATE MEET 2008 1A GIRLS

Nov. 22, 2008

Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual.

PLACE  TEAM                  POINTS  PLACES OF FINISHERS              AVG. TIME    SPREAD

  1   Community School (Nap    61    3    4    6    8   40   41   86   18:56      2:16
  2   Holy Trinity Academy     96    1   21   23   25   26   28   43   19:26      2:16
  3   P K. Yonge High Schoo   185   20   24   29   54   58   59   77   20:19      1:24
  4   Maclay                  186    5   11   22   63   85  126  144   19:59      3:10
  5   Lakeland Christian Sc   190   14   15   17   55   89  111  138   20:07      2:19
  6   The Geneva School       214   19   33   42   45   75   84  148   20:30      1:53
  7   Northside Christian S   225    7   32   35   60   91   92   94   20:26      2:55
  8   St. Johns Country Day   243   12   18   53   65   95  110  125   20:32      2:37
  9   Keswick Christian Sch   248   30   37   46   62   73   76   90   20:46      1:10
 10   Trinity Prep School     280    9   10   39  102  120  131  145   20:39      3:26
 11   Oak Hall  School        351   13   70   71   93  104  117  118   21:08      2:53
 12   South Walton            352   38   51   72   78  113  141  159   21:16      1:53
 13   Shorecrest Prep Schoo   356   47   61   79   82   87  109  136   21:15        50
 14   Sarasota Christian      383   27   36   56  130  134  163        21:30      2:56
 15   Rocky Bayou Christian   384   16   44  101  108  115  129  140   21:19      2:57
 16   Brevard Heat            401   64   69   81   88   99  107  135   21:30        46
 17   First Academy (Orland   402   34   48   98  106  116  119  127   21:31      2:02
 18   Florida Christian Sch   411   31   49   52  128  151  156  166   21:47      4:10
 19   Miami Country Day Sch   443   57   66   97  100  123  162  164   21:44      1:37
 20   Covenant Christian Sc   458   50   74   80  122  132  142  153   21:50      2:12
 21   Westminster Academy     517   83  103  105  112  114  124  133   22:03        51
 22   Westminster Christian   523    2   68  149  150  154  157  160   22:30      6:57
 23   South Florida Heat      642   67  139  143  146  147  152  158   23:17      2:43
 24   Carrollton School       670   96  121  137  155  161  165        23:34      3:30

INCOMPLETE TEAMS:
Boca Raton Christian 
Canterbury (Ft. Myers
Dade Christian School
Jay
Marathon High School
Mount Dora Bible Scho
Palmer Trinity School
Providence School
Seven Rivers Christia
St. Stephen's Episcop
The Benjamin School
Trinity Catholic High
Higland Christian

Individuals

1. Community School (Nap
    3  Kathryn Fluehr, 10*, Community School (Nap  18:16  
    4  Erika Fluehr, 10*, Community School (Nap    18:17  
    6  Taylor Burfield, 12*, Community School (Nap 18:39  
    8  Chandler Burfield, 12*, Community School (Nap
                                                   18:57  
   40  Vivian Grimes, 9*, Community School (Nap    20:32  
   41  Lauren Raskauskas, 10*, Community School (Nap
                                                   20:32  
   86  Hannah Allen, 9*, Community School (Nap     21:32  
Time = 1:34:39     Places = 61

2. Holy Trinity Academy
    1  Kayla Hale, 12*, Holy Trinity Academy       17:45  
   21  Grace Kucera, 11*, Holy Trinity Academy     19:38  
   23  Teresa Ristow, 10*, Holy Trinity Academy    19:49  
   25  Melissa Jones, 11*, Holy Trinity Academy    19:59  
   26  Mackenzie Dummer, 8*, Holy Trinity Academy  20:00  
   28  Brianna Wahy, 8*, Holy Trinity Academy      20:09  
   43  Ali Cobb, 10*, Holy Trinity Academy         20:35  
Time = 1:37:10     Places = 96

3. P K. Yonge High Schoo
   20  Meghan Roberts, 11*, P K. Yonge High Schoo  19:37  
   24  Kylee Skidmore, 10*, P K. Yonge High Schoo  19:52  
   29  Morgan Brown, 10*, P K. Yonge High Schoo    20:09  
   54  Elizabeth Edwards, 12*, P K. Yonge High Schoo
                                                   20:56  
   58  Emily Westlake, 7*, P K. Yonge High Schoo   21:00  
   59  Erika Daugherty, 9*, P K. Yonge High Schoo  21:01  
   77  Montana Sewell, 11*, P K. Yonge High Schoo  21:25  
Time = 1:41:33     Places = 185

4. Maclay
    5  Jana Stolting, 11*, Maclay                  18:22  
   11  Shelby Salimone, 11*, Maclay                19:12  
   22  Kristin Sweeney, 8*, Maclay                 19:41  
   63  Lindsey Sanders, 11*, Maclay                21:10  
   85  Ilsa Lee, 12*, Maclay                       21:31  
  126  Alexandra Scanameo, 11*, Maclay             22:38  
  144  Cynda Covert, 11*, Maclay                   23:47  
Time = 1:39:55     Places = 186

5. Lakeland Christian Sc
   14  Rebecca Eaves, 9*, Lakeland Christian Sc    19:16  
   15  Jessica Fuller, 7*, Lakeland Christian Sc   19:20  
   17  Mallory White, 8*, Lakeland Christian Sc    19:28  
   55  Carrie Kirby, 10*, Lakeland Christian Sc    20:56  
   89  Dayna Halstead, 7*, Lakeland Christian Sc   21:35  
  111  Kate Morrow, 7*, Lakeland Christian Sc      22:16  
  138  Katie Hurst, 12*, Lakeland Christian Sc     23:19  
Time = 1:40:33     Places = 190

6. The Geneva School
   19  Mollie Jones, 10*, The Geneva School        19:32  
   33  Ellie Dreyer, 8*, The Geneva School         20:18  
   42  Sarah Brodrecht, 8*, The Geneva School      20:34  
   45  Rachel Lopdrup, 10*, The Geneva School      20:41  
   75  Shannon Riley, 8*, The Geneva School        21:24  
   84  Hannah Rader, 7*, The Geneva School         21:30  
  148  Jessica Farley, 6*, The Geneva School       24:02  
Time = 1:42:27     Places = 214

7. Northside Christian S
    7  Katelyn Greenleaf*, Northside Christian S   18:45  
   32  Victoria Goodwin*, Northside Christian S    20:16  
   35  Malina Seguin*, Northside Christian S       20:24  
   60  Melissa Tomlin*, Northside Christian S      21:04  
   91  Alicia Konstantinovic*, Northside Christian S
                                                   21:39  
   92  Sarah Schultz*, Northside Christian S       21:41  
   94  Ashley Johnson*, Northside Christian S      21:48  
Time = 1:42:06     Places = 225

8. St. Johns Country Day
   12  Danielle Dunn, 8*, St. Johns Country Day    19:12  
   18  Mallory Bane, 8*, St. Johns Country Day     19:29  
   53  Katie Lyerly, 6*, St. Johns Country Day     20:55  
   65  Kelsey Stern, 7*, St. Johns Country Day     21:13  
   95  Erika Lyle, 10*, St. Johns Country Day      21:49  
  110  Margaret Porter, 7*, St. Johns Country Day  22:15  
  125  Allison Killea, 8*, St. Johns Country Day   22:38  
Time = 1:42:36     Places = 243

9. Keswick Christian Sch
   30  Hannah Palm, 8*, Keswick Christian Sch      20:13  
   37  Mary Jacubec, 9*, Keswick Christian Sch     20:26  
   46  Stephanie Kistemaker, 11*, Keswick Christian Sch
                                                   20:41  
   62  Rachel Kistenmaker, 10*, Keswick Christian Sch
                                                   21:08  
   73  Alyssa Bowman, 9*, Keswick Christian Sch    21:23  
   76  Ellie Palm, 6*, Keswick Christian Sch       21:25  
   90  Katie McNeese, 8*, Keswick Christian Sch    21:38  
Time = 1:43:49     Places = 248

10. Trinity Prep School
    9  Chelsi Woodruff, 11*, Trinity Prep School   19:02  
   10  Olivia Papa, 11*, Trinity Prep School       19:08  
   39  Kelly Fahey, 8*, Trinity Prep School        20:32  
  102  Julia Harper, 10*, Trinity Prep School      22:03  
  120  Chelsie Holler, 10*, Trinity Prep School    22:28  
  131  Meredith Johnson, 10*, Trinity Prep School  22:58  
  145  Rachel Sofarelli, 10*, Trinity Prep School  23:50  
Time = 1:43:11     Places = 280

11. Oak Hall  School
   13  Brittany Olinger, 7*, Oak Hall  School      19:13  
   70  Alexandra Gibbs, 9*, Oak Hall  School       21:18  
   71  Caitlyn Beauchamp, 9*, Oak Hall  School     21:18  
   93  Emily Van Gelder, 9*, Oak Hall  School      21:46  
  104  Marissa Allegra, 9*, Oak Hall  School       22:06  
  117  Allie Allgeyer, 7*, Oak Hall  School        22:26  
  118  Katie Ringdahl, 6*, Oak Hall  School        22:26  
Time = 1:45:39     Places = 351

12. South Walton
   38  Julie Williamson, 11*, South Walton         20:26  
   51  Jessie Taylor, 10*, South Walton            20:49  
   72  Meghan Ryan, 10*, South Walton              21:21  
   78  Paula Swiercz, 9*, South Walton             21:25  
  113  Alexandra McManus, 9*, South Walton         22:18  
  141  Allysa Bump, 9*, South Walton               23:34  
  159  Jessica Harrison, 9*, South Walton          25:03  
Time = 1:46:17     Places = 352

13. Shorecrest Prep Schoo
   47  Lindsey Evans, 10*, Shorecrest Prep Schoo   20:43  
   61  Sarah Evans, 10*, Shorecrest Prep Schoo     21:05  
   79  Savannah Broome, 7*, Shorecrest Prep Schoo  21:25  
   82  Becca Kass, 10*, Shorecrest Prep Schoo      21:29  
   87  Caitlin Allweiss, 7*, Shorecrest Prep Schoo 21:32  
  109  Casey Evans, 12*, Shorecrest Prep Schoo     22:13  
  136  Kathryn Komarnicki, 9*, Shorecrest Prep Schoo
                                                   23:06  
Time = 1:46:12     Places = 356

14. Sarasota Christian
   27  Sarah Miller, 9*, Sarasota Christian        20:08  
   36  Abigail Hagan, 7*, Sarasota Christian       20:26  
   56  Kayla Miller, 9*, Sarasota Christian        20:58  
  130  Kelsey Murphy, 7*, Sarasota Christian       22:54  
  134  Erin Miller, 8*, Sarasota Christian         23:03  
  163  Julia Roscher, 8*, Sarasota Christian       25:37  
Time = 1:47:26     Places = 383

15. Rocky Bayou Christian
   16  Hollly Stanton, 11*, Rocky Bayou Christian  19:24  
   44  Elizabeth Berry, 8*, Rocky Bayou Christian  20:40  
  101  Katie Brown, 7*, Rocky Bayou Christian      21:59  
  108  Whitney Denney, 10*, Rocky Bayou Christian  22:12  
  115  Christy Allen, 8*, Rocky Bayou Christian    22:21  
  129  Brittany Tiller, 9*, Rocky Bayou Christian  22:42  
  140  Caitlyn Williams, 11*, Rocky Bayou Christian
                                                   23:32  
Time = 1:46:34     Places = 384

16. Brevard Heat
   64  Emily Chapman, 6*, Brevard Heat             21:12  
   69  Lindsay Irving, 12*, Brevard Heat           21:18  
   81  Sarah Deibner, 7*, Brevard Heat             21:28  
   88  Holly Wooley, 8*, Brevard Heat              21:33  
   99  Christine Apsey, 11*, Brevard Heat          21:57  
  107  Leslie Bollhoefer, 10*, Brevard Heat        22:09  
  135  Alyssa Graham, 11*, Brevard Heat            23:05  
Time = 1:47:27     Places = 401

17. First Academy (Orland
   34  Brianna Lenz, 7*, First Academy (Orland     20:24  
   48  Kuerston Gallivan, 7*, First Academy (Orland
                                                   20:44  
   98  Annalee Chapin, 7*, First Academy (Orland   21:55  
  106  Devan Vandergrift, 11*, First Academy (Orland
                                                   22:07  
  116  Kelsey Graham, 9*, First Academy (Orland    22:25  
  119  Hanna Joy Fowler, 7*, First Academy (Orland 22:27  
  127  Danielle Green, 9*, First Academy (Orland   22:39  
Time = 1:47:33     Places = 402

18. Florida Christian Sch
   31  Mollie Felder, 10*, Florida Christian Sch   20:14  
   49  Michelle Figueroa, 9*, Florida Christian Sch
                                                   20:48  
   52  Haley Felder, 7*, Florida Christian Sch     20:50  
  128  Dominique Pericles, 9*, Florida Christian Sch
                                                   22:39  
  151  Amanda Grady, 8*, Florida Christian Sch     24:23  
  156  Katerine Perez, 10*, Florida Christian Sch  25:00  
  166  Nicollete Izquierdo, 10*, Florida Christian Sch
                                                   27:46  
Time = 1:48:51     Places = 411

19. Miami Country Day Sch
   57  Mackenzie Mariano, 9*, Miami Country Day Sch
                                                   20:58  
   66  Claire Long, 11*, Miami Country Day Sch     21:16  
   97  Columbia Clancy, 10*, Miami Country Day Sch 21:53  
  100  Karina Leiter, 9*, Miami Country Day Sch    21:58  
  123  Devon Rivkind, 10*, Miami Country Day Sch   22:35  
  162  Tara Gavcovich, 11*, Miami Country Day Sch  25:23  
  164  Ashley Puente, 8*, Miami Country Day Sch    25:40  
Time = 1:48:38     Places = 443

20. Covenant Christian Sc
   50  Julie Wollrath, 6*, Covenant Christian Sc   20:48  
   74  Samantha Smith, 9*, Covenant Christian Sc   21:23  
   80  Jamie Beckwith, 12*, Covenant Christian Sc  21:28  
  122  Emma Grimes, 7*, Covenant Christian Sc      22:29  
  132  Rachel Burgin, 8*, Covenant Christian Sc    23:00  
  142  Kayla Drawdy, 11*, Covenant Christian Sc    23:40  
  153  Savannah Hughes, 10*, Covenant Christian Sc 24:46  
Time = 1:49:06     Places = 458

21. Westminster Academy
   83  Nicole Feustel, 8*, Westminster Academy     21:29  
  103  Jessica Madhukar, 7*, Westminster Academy   22:04  
  105  Caitlyn Hamilton, 6*, Westminster Academy   22:06  
  112  Emily Carlson, 12*, Westminster Academy     22:18  
  114  Kayla Cochran, 12*, Westminster Academy     22:20  
  124  Circe Burnett, 9*, Westminster Academy      22:36  
  133  Brittany Carey, 9*, Westminster Academy     23:01  
Time = 1:50:15     Places = 517

22. Westminster Christian
    2  Nicole Carpio, 9*, Westminster Christian    17:58  
   68  Victoria Camargo, 6*, Westminster Christian 21:17  
  149  Taryn D'Adesky, 7*, Westminster Christian   24:04  
  150  Dana Thomas, 7*, Westminster Christian      24:15  
  154  Crystal Pitter, 9*, Westminster Christian   24:54  
  157  Ana Lopes, 7*, Westminster Christian        25:01  
  160  Margaret Tienstra, 7*, Westminster Christian
                                                   25:10  
Time = 1:52:26     Places = 523

23. South Florida Heat
   67  Kristen Botner, 11*, South Florida Heat     21:17  
  139  Lydia Paradice, 11*, South Florida Heat     23:25  
  143  Emily Lupo, 10*, South Florida Heat         23:45  
  146  Haley Botner, 9*, South Florida Heat        23:59  
  147  Hannah Sodergren, 8*, South Florida Heat    23:59  
  152  Jenna Evans, 7*, South Florida Heat         24:24  
  158  Courtrney Whitmer, 9*, South Florida Heat   25:02  
Time = 1:56:23     Places = 642

24. Carrollton School
   96  Jennifer Wilde, 10*, Carrollton School      21:52  
  121  Daniela Cosio, 9*, Carrollton School        22:28  
  137  Gabriela Gonzalez, 8*, Carrollton School    23:10  
  155  Pamela Zedan, 11*, Carrollton School        24:57  
  161  Victoria Lorido, 12*, Carrollton School     25:21  
  165  Andrea Ucar, 12*, Carrollton School         25:51  
Time = 1:57:46     Places = 670
Top

 PLACE                  FINISHER                  TIME

    1  Kayla Hale, 12*, Holy Trinity Academy       17:45  
    2  Nicole Carpio, 9*, Westminster Christian    17:58  
    3  Kathryn Fluehr, 10*, Community School (Nap  18:16  
    4  Erika Fluehr, 10*, Community School (Nap    18:17  
    5  Jana Stolting, 11*, Maclay                  18:22  
    6  Taylor Burfield, 12*, Community School (Nap 18:39  
    7  Katelyn Greenleaf*, Northside Christian S   18:45  
    8  Chandler Burfield, 12*, Community School (Nap
                                                   18:57  
    9  Chelsi Woodruff, 11*, Trinity Prep School   19:02  
   10  Hannah Howell, 8*, St. Stephen's Episcop    19:06  
   11  Olivia Papa, 11*, Trinity Prep School       19:08  
   12  Emily Edwards, 7*, Canterbury (Ft. Myers    19:11  
   13  Shelby Salimone, 11*, Maclay                19:12  
   14  Danielle Dunn, 8*, St. Johns Country Day    19:12  
   15  Brittany Olinger, 7*, Oak Hall  School      19:13  
   16  Christina McKinney, 7*, Mount Dora Bible Scho
                                                   19:15  
   17  Rebecca Eaves, 9*, Lakeland Christian Sc    19:16  
   18  Meredith Anderson, 9*, The Benjamin School  19:17  
   19  Jessica Fuller, 7*, Lakeland Christian Sc   19:20  
   20  Hollly Stanton, 11*, Rocky Bayou Christian  19:24  
   21  Mallory White, 8*, Lakeland Christian Sc    19:28  
   22  Mallory Bane, 8*, St. Johns Country Day     19:29  
   23  Mollie Jones, 10*, The Geneva School        19:32  
   24  Meghan Roberts, 11*, P K. Yonge High Schoo  19:37  
   25  Grace Kucera, 11*, Holy Trinity Academy     19:38  
   26  Kristin Sweeney, 8*, Maclay                 19:41  
   27  Teresa Ristow, 10*, Holy Trinity Academy    19:49  
   28  Kylee Skidmore, 10*, P K. Yonge High Schoo  19:52  
   29  Melissa Jones, 11*, Holy Trinity Academy    19:59  
   30  Mackenzie Dummer, 8*, Holy Trinity Academy  20:00  
   31  Camille Jackson, 8*, Providence School      20:01  
   32  Sarah Candiano, 6*, Dade Christian School   20:02  
   33  Sarah Miller, 9*, Sarasota Christian        20:08  
   34  Brianna Wahy, 8*, Holy Trinity Academy      20:09  
   35  Morgan Brown, 10*, P K. Yonge High Schoo    20:09  
   36  Chloe Benoist, 8*, Seven Rivers Christia    20:11  
   37  Hannah Palm, 8*, Keswick Christian Sch      20:13  
   38  Mollie Felder, 10*, Florida Christian Sch   20:14  
   39  Victoria Goodwin*, Northside Christian S    20:16  
   40  Ellie Dreyer, 8*, The Geneva School         20:18  
   41  Brianna Lenz, 7*, First Academy (Orland     20:24  
   42  Malina Seguin*, Northside Christian S       20:24  
   43  Abigail Hagan, 7*, Sarasota Christian       20:26  
   44  Mary Jacubec, 9*, Keswick Christian Sch     20:26  
   45  Julie Williamson, 11*, South Walton         20:26  
   46  Kelly Fahey, 8*, Trinity Prep School        20:32  
   47  Vivian Grimes, 9*, Community School (Nap    20:32  
   48  Lauren Raskauskas, 10*, Community School (Nap
                                                   20:32  
   49  Sarah Brodrecht, 8*, The Geneva School      20:34  
   50  Ali Cobb, 10*, Holy Trinity Academy         20:35  
   51  Elizabeth Berry, 8*, Rocky Bayou Christian  20:40  
   52  Rachel Lopdrup, 10*, The Geneva School      20:41  
   53  Stephanie Kistemaker, 11*, Keswick Christian Sch
                                                   20:41  
   54  Lindsey Evans, 10*, Shorecrest Prep Schoo   20:43  
   55  Kuerston Gallivan, 7*, First Academy (Orland
                                                   20:44  
   56  Michelle Figueroa, 9*, Florida Christian Sch
                                                   20:48  
   57  Julie Wollrath, 6*, Covenant Christian Sc   20:48  
   58  Jessie Taylor, 10*, South Walton            20:49  
   59  Megan Menton, 9*, Trinity Catholic High     20:50  
   60  Haley Felder, 7*, Florida Christian Sch     20:50  
   61  Katie Lyerly, 6*, St. Johns Country Day     20:55  
   62  Elizabeth Edwards, 12*, P K. Yonge High Schoo
                                                   20:56  
   63  Carrie Kirby, 10*, Lakeland Christian Sc    20:56  
   64  Kayla Miller, 9*, Sarasota Christian        20:58  
   65  Mackenzie Mariano, 9*, Miami Country Day Sch
                                                   20:58  
   66  Emily Westlake, 7*, P K. Yonge High Schoo   21:00  
   67  Erika Daugherty, 9*, P K. Yonge High Schoo  21:01  
   68  Melissa Tomlin*, Northside Christian S      21:04  
   69  Sarah Evans, 10*, Shorecrest Prep Schoo     21:05  
   70  Emerlee Trevino, 10*, Jay                   21:07  
   71  Rachel Kistenmaker, 10*, Keswick Christian Sch
                                                   21:08  
   72  Lindsey Sanders, 11*, Maclay                21:10  
   73  Emily Chapman, 6*, Brevard Heat             21:12  
   74  Kelsey Stern, 7*, St. Johns Country Day     21:13  
   75  Candice Parsons, 12*, Higland Christian     21:15  
   76  Claire Long, 11*, Miami Country Day Sch     21:16  
   77  Kristen Botner, 11*, South Florida Heat     21:17  
   78  Victoria Camargo, 6*, Westminster Christian 21:17  
   79  Lindsay Irving, 12*, Brevard Heat           21:18  
   80  Alexandra Gibbs, 9*, Oak Hall  School       21:18  
   81  Caitlyn Beauchamp, 9*, Oak Hall  School     21:18  
   82  Meghan Ryan, 10*, South Walton              21:21  
   83  Alyssa Bowman, 9*, Keswick Christian Sch    21:23  
   84  Samantha Smith, 9*, Covenant Christian Sc   21:23  
   85  Shannon Riley, 8*, The Geneva School        21:24  
   86  Ellie Palm, 6*, Keswick Christian Sch       21:25  
   87  Montana Sewell, 11*, P K. Yonge High Schoo  21:25  
   88  Paula Swiercz, 9*, South Walton             21:25  
   89  Savannah Broome, 7*, Shorecrest Prep Schoo  21:25  
   90  Jamie Beckwith, 12*, Covenant Christian Sc  21:28  
   91  Sarah Deibner, 7*, Brevard Heat             21:28  
   92  Becca Kass, 10*, Shorecrest Prep Schoo      21:29  
   93  Nicole Feustel, 8*, Westminster Academy     21:29  
   94  Hannah Rader, 7*, The Geneva School         21:30  
   95  Ilsa Lee, 12*, Maclay                       21:31  
   96  Hannah Allen, 9*, Community School (Nap     21:32  
   97  Caitlin Allweiss, 7*, Shorecrest Prep Schoo 21:32  
   98  Holly Wooley, 8*, Brevard Heat              21:33  
   99  Dayna Halstead, 7*, Lakeland Christian Sc   21:35  
  100  Katie McNeese, 8*, Keswick Christian Sch    21:38  
  101  Alicia Konstantinovic*, Northside Christian S
                                                   21:39  
  102  Sarah Schultz*, Northside Christian S       21:41  
  103  Cindy Chang, 11*, Palmer Trinity School     21:44  
  104  Emily Van Gelder, 9*, Oak Hall  School      21:46  
  105  Ashley Johnson*, Northside Christian S      21:48  
  106  Erika Lyle, 10*, St. Johns Country Day      21:49  
  107  Nicolette Dimauro, 7*, Boca Raton Christian 
                                                   21:51  
  108  Jennifer Wilde, 10*, Carrollton School      21:52  
  109  Columbia Clancy, 10*, Miami Country Day Sch 21:53  
  110  Annalee Chapin, 7*, First Academy (Orland   21:55  
  111  Christine Apsey, 11*, Brevard Heat          21:57  
  112  Karina Leiter, 9*, Miami Country Day Sch    21:58  
  113  Katie Brown, 7*, Rocky Bayou Christian      21:59  
  114  Julia Harper, 10*, Trinity Prep School      22:03  
  115  Jessica Madhukar, 7*, Westminster Academy   22:04  
  116  Marissa Allegra, 9*, Oak Hall  School       22:06  
  117  Caitlyn Hamilton, 6*, Westminster Academy   22:06  
  118  Devan Vandergrift, 11*, First Academy (Orland
                                                   22:07  
  119  Leslie Bollhoefer, 10*, Brevard Heat        22:09  
  120  Whitney Denney, 10*, Rocky Bayou Christian  22:12  
  121  Casey Evans, 12*, Shorecrest Prep Schoo     22:13  
  122  Margaret Porter, 7*, St. Johns Country Day  22:15  
  123  Kate Morrow, 7*, Lakeland Christian Sc      22:16  
  124  Emily Carlson, 12*, Westminster Academy     22:18  
  125  Alexandra McManus, 9*, South Walton         22:18  
  126  Kayla Cochran, 12*, Westminster Academy     22:20  
  127  Christy Allen, 8*, Rocky Bayou Christian    22:21  
  128  Kelsey Graham, 9*, First Academy (Orland    22:25  
  129  Allie Allgeyer, 7*, Oak Hall  School        22:26  
  130  Katie Ringdahl, 6*, Oak Hall  School        22:26  
  131  Hanna Joy Fowler, 7*, First Academy (Orland 22:27  
  132  Chelsie Holler, 10*, Trinity Prep School    22:28  
  133  Daniela Cosio, 9*, Carrollton School        22:28  
  134  Emma Grimes, 7*, Covenant Christian Sc      22:29  
  135  Devon Rivkind, 10*, Miami Country Day Sch   22:35  
  136  Circe Burnett, 9*, Westminster Academy      22:36  
  137  Allison Killea, 8*, St. Johns Country Day   22:38  
  138  Alexandra Scanameo, 11*, Maclay             22:38  
  139  Danielle Green, 9*, First Academy (Orland   22:39  
  140  Dominique Pericles, 9*, Florida Christian Sch
                                                   22:39  
  141  Brittany Tiller, 9*, Rocky Bayou Christian  22:42  
  142  Kelsey Wonderlin, 10*, Marathon High School 22:50  
  143  Kelsey Murphy, 7*, Sarasota Christian       22:54  
  144  Meredith Johnson, 10*, Trinity Prep School  22:58  
  145  Rachel Burgin, 8*, Covenant Christian Sc    23:00  
  146  Brittany Carey, 9*, Westminster Academy     23:01  
  147  Erin Miller, 8*, Sarasota Christian         23:03  
  148  Alyssa Graham, 11*, Brevard Heat            23:05  
  149  Kathryn Komarnicki, 9*, Shorecrest Prep Schoo
                                                   23:06  
  150  Gabriela Gonzalez, 8*, Carrollton School    23:10  
  151  Katie Hurst, 12*, Lakeland Christian Sc     23:19  
  152  Lydia Paradice, 11*, South Florida Heat     23:25  
  153  Caitlyn Williams, 11*, Rocky Bayou Christian
                                                   23:32  
  154  Allysa Bump, 9*, South Walton               23:34  
  155  Kayla Drawdy, 11*, Covenant Christian Sc    23:40  
  156  Emily Lupo, 10*, South Florida Heat         23:45  
  157  Cynda Covert, 11*, Maclay                   23:47  
  158  Rachel Sofarelli, 10*, Trinity Prep School  23:50  
  159  Haley Botner, 9*, South Florida Heat        23:59  
  160  Hannah Sodergren, 8*, South Florida Heat    23:59  
  161  Jessica Farley, 6*, The Geneva School       24:02  
  162  Taryn D'Adesky, 7*, Westminster Christian   24:04  
  163  Dana Thomas, 7*, Westminster Christian      24:15  
  164  Amanda Grady, 8*, Florida Christian Sch     24:23  
  165  Jenna Evans, 7*, South Florida Heat         24:24  
  166  Savannah Hughes, 10*, Covenant Christian Sc 24:46  
  167  Crystal Pitter, 9*, Westminster Christian   24:54  
  168  Pamela Zedan, 11*, Carrollton School        24:57  
  169  Katerine Perez, 10*, Florida Christian Sch  25:00  
  170  Ana Lopes, 7*, Westminster Christian        25:01  
  171  Courtrney Whitmer, 9*, South Florida Heat   25:02  
  172  Jessica Harrison, 9*, South Walton          25:03  
  173  Margaret Tienstra, 7*, Westminster Christian
                                                   25:10  
  174  Victoria Lorido, 12*, Carrollton School     25:21  
  175  Tara Gavcovich, 11*, Miami Country Day Sch  25:23  
  176  Julia Roscher, 8*, Sarasota Christian       25:37  
  177  Ashley Puente, 8*, Miami Country Day Sch    25:40  
  178  Andrea Ucar, 12*, Carrollton School         25:51  
  179  Nicollete Izquierdo, 10*, Florida Christian Sch
                                                   27:46  
"*" indicates females
172 finishers among Women 127 & Under
0 male finishers
179 female finishers
179 total finishers