STATE MEET 03 A GIRL

Nov. 8, 2003

Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual or team.


                CLASS  
  ID#  PLACE    PLACE            FINISHER          TIME        TEAM

  427     1    1  W12 Robyn Debenedet, 12*        18:34    Episcopal High
  961     2    1  W9  Danielle Abbey, 9*          18:54    Oak Hall School
  586     3    1  W10 Rebecca M Zuhlke, 10*       19:01    Holy Trinity Academy
  581     4    1  JrW Kayla M Hale, 7*            19:04    Holy Trinity Academy
  582     5    2  W9  Chelsea D Joiner, 9*        19:06    Holy Trinity Academy
  584     6    1  W8  Jade Miller, 8*             19:11    Holy Trinity Academy
  964     7    2  W8  Laci Huddleston, 8*         19:12    Oak Hall School
  522     8    2  W12 Cadie Sly, 12*              19:29    Glades Day
   97     9    3  W12 Mercedes Anderson, 12*      19:32    Benjamin
  433    10    3  W8  Laura Steel, 8*             19:40    Episcopal High
  906    11    2  JrW Falyn Cantrell, 7*          19:46    Mount Dora Bible
  685    12    3  W9  Hailey Mercer, 9*           19:53    King's Academy
  114    13    4  W12 Farrah Elchahal, 12*        19:59    Berkeley Prep School
  619    14    1  W11 Farrah Stewart, 11*         20:02    Jay High
  962    15    3  JrW Ellen Abbey, 7*             20:08    Oak Hall School
  808    16    4  W9  Adriana Piekarewicz, 9*     20:09    Maclay High
  905    17    2  W11 Christina Gazzia, 11*       20:09    Montverde
  101    18    4  JrW Lyndsay Daubert, 7*         20:12    Benjamin
  445    19    5  W12 Brittany Clark, 12*         20:17    First Academy
  967    20    5  W9  Stevie Uribe, 9*            20:21    Oak Hall School
 1315    21    6  W9  Alicia Ivanhoe, 9*          20:24    Trinity Prep
 1242    22    6  W12 Genevieve Belanger, 12*     20:27    St. Andrew's School
  722    23    7  W12 Lauren Kolakowski, 12*      20:29    Lakeland Christian Sc
  963    24    2  W10 Allison Babb, 10*           20:34    Oak Hall School
 1267    25    8  W12 Nichole Grothaus, 12*       20:36    St. John Neumann-Napl
 1396    26    3  W11 Lindsey Roycraft, 11*       20:39    Westminster Academy
 1085    27    4  W11 Lindsey Meyers, 11*         20:41    Ransom Everglades
 1190    28    9  W12 Cori Morris, 12*            20:44    Shorecrest Prep Schoo
  583    29    3  W10 Katherine Putnam, 10*       20:45    Holy Trinity Academy
  879    30    7  W9  Taylor Harlan, 9*           20:45    Miami Country Day Sch

  611    31    5  JrW Janelle Hewelle, 7*         20:48    Indian Rocks Christia
 1080    32    4  W10 Marianne Eagan, 10*         20:50    Ransom Everglades
  580    33    4  W8  Caroline M Given, 8*        20:50    Holy Trinity Academy
  717    34    5  W11 Laura Bowers, 11*           20:50    Lakeland Christian Sc
   45    35    6  JrW Olivia Sorenson, 7*         20:52    Aucilla Christian
  966    36    8  W9  Olivia Scarborough, 9*      20:52    Oak Hall School
   46    37    5  W8  Tristan Sorenson, 8*        20:52    Aucilla Christian
  806    38   10  W12 Meredith Fraser, 12*        20:53    Maclay High
  102    39   11  W12 Alexis Hillman, 12*         21:00    Benjamin
 1446    40    5  W10 Elizabeth McQueen, 10*      21:04    Maclay High
  662    41    9  W9  Amanda L Miller, 9*         21:04    Keswick Christian Sch
 1086    42    6  W10 Christina Sanchez, 10*      21:05    Ransom Everglades
  810    43    6  W8  Kathryn Swain, 8*           21:10    Maclay High
  585    44    7  JrW Lindsey Putnam, 7*          21:12    Holy Trinity Academy
 1029    45    8  JrW Ja'kya Sheppard, 7*         21:16    Pk Yonge Dev Res Sch
  723    46    7  W8  Candice White, 8*           21:18    Lakeland Christian Sc
  613    47   10  W9  Sarah Mayleben, 9*          21:19    Indian Rocks Christia
 1395    48    8  W8  Layna Roycraft, 8*          21:19    Westminster Academy
  373    49    6  W11 Michelle Vaque, 11*         21:22    Dade Christian School
  509    50   11  W9  Yuridia Aguilar, 9*         21:24    Frostproof High
 1192    51    9  JrW Samantha Specht, 7*         21:24    Shorecrest Prep Schoo
  444    52    7  W10 Cierra Burchfield, 10*      21:25    First Academy
  322    53    8  W10 Amy Ernsberger, 10*         21:27    Covenant Christian
  472    54   12  W9  Christina Reyes, 9*         21:28    Florida Christian Sch
   11    55   12  W12 Catherine Annese, 12*       21:29    Archbishop Curley Hig
   15    56   13  W9  Kathryn Della Fera, 9*      21:30    Archbishop Curley Hig
  634    57   14  W9  Susan Irizarry, 9*          21:34    John Carroll
  700    58   15  W9  Mackenzie F Robertson, 9*   21:34    Lake Highland Prep
 1319    59    7  W11 Roshni Ranjit, 11*          21:36    Trinity Prep
 1316    60    8  W11 Julianne Johnson, 11*       21:38    Trinity Prep
  110    61    9  W8  Rachel Borrelli, 8*         21:38    Berkeley Prep School
  878    62    9  W10 Sandra Haime, 10*           21:40    Miami Country Day Sch
  661    63    9  W11 Kelly L Matthews, 11*       21:42    Keswick Christian Sch
  430    64   10  W10 Lauren Johnston, 10*        21:42    Episcopal High
  116    65   10  JrW Jane Elizabeth Watts, 7*    21:43    Berkeley Prep School
  965    66   11  W10 Caitlin Lowery, 10*         21:49    Oak Hall School
 1134    67   10  W11 Caitlin Lincer, 11*         21:51    Santa Fe Catholic Hig
  431    68   13  W12 Christa Lee, 12*            21:51    Episcopal High
  372    69   11  JrW Nicole Saurez, 7*           21:52    Dade Christian School
 1318    70   16  W9  Martha McLeod, 9*           21:52    Trinity Prep
 1026    71   10  W8  Juliana Hughes, 8*          21:56    Pk Yonge Dev Res Sch
 1028    72   12  JrW Meghan Roberts, 6*          21:56    Pk Yonge Dev Res Sch
 1266    73   12  W10 Alexanora Gardino, 10*      21:56    St. John Neumann-Napl
 1320    74   11  W11 Patricia Regan, 11*         21:58    Trinity Prep
  699    75   13  JrW Jessica F Prendergast, 6*   22:00    Lake Highland Prep
  698    76   11  W8  Alice L Prendergast, 8*     22:08    Lake Highland Prep
  429    77   14  JrW Brooke Hardington, 7*       22:09    Episcopal High
  615    78   17  W9  Mandy Montzka, 9*           22:10    Indian Rocks Christia
  432    79   14  W12 Sara Loveless, 12*          22:18    Episcopal High
  113    80   12  W11 America Deupree, 11*        22:20    Berkeley Prep School
 1124    81   13  W10 Christie Woodrow, 10*       22:22    Rocky Bayou Christian
 1244    82   15  JrW Melissa Luttio, 7*          22:24    St. Andrew's School
  112    83   13  W11 Raiza Cabral, 11*           22:26    Berkeley Prep School
 1027    84   16  JrW Libby Jordan, 7*            22:27    Pk Yonge Dev Res Sch
  610    85   15  W12 Rheannon Bagley, 12*        22:29    Indian Rocks Christia
  449    86   18  W9  Callie Ramsay, 9*           22:30    First Academy
  428    87   19  W9  Sarah Glover, 9*            22:30    Episcopal High
  807    88   20  W9  Laura Kuhse, 9*             22:31    Maclay High
  448    89   16  W12 Whitney Gebben, 12*         22:34    First Academy
  374    90   21  W9  Desi Vazquez, 9*            22:37    Dade Christian School
 1030    91   12  W8  Jenae Todd, 8*              22:37    Pk Yonge Dev Res Sch
  659    92   22  W9  Janelle N DeVaul, 9*        22:39    Keswick Christian Sch
  660    93   13  W8  Amanda L Krueger, 8*        22:40    Keswick Christian Sch
  880    94   14  W11 Adriana Kiszynski, 11*      22:43    Miami Country Day Sch
 1082    95   15  W11 Jana Zagorski, 11*          22:51    Ransom Everglades
  882    96   17  JrW Maggie Piper, 6*            22:51    Miami Country Day Sch
 1123    97   17  W12 Julie Williams, 12*         22:55    Rocky Bayou Christian
 1397    98   16  W11 Jaime Thompson, 11*         22:56    Westminster Academy
 1393    99   17  W11 Anna Butler, 11*            22:58    Westminster Academy
 1271   100   18  W12 Jessica Webb, 12*           23:00    St. John Neumann-Napl
  663   101   18  W11 Corrie D Pulham, 11*        23:02    Keswick Christian Sch
 1321   102   23  W9  Courtney Walmer, 9*         23:03    Trinity Prep
  876   103   14  W8  Christine Chancy, 8*        23:04    Miami Country Day Sch
 1268   104   19  W11 Lauren Joens, 11*           23:05    St. John Neumann-Napl
   40   105   18  JrW Kelly Parish, 6*            23:07    Aucilla Christian
 1270   106   20  W11 Kristine McGinnis, 11*      23:08    St. John Neumann-Napl
  719   107   14  W10 Julie Evans, 10*            23:10    Lakeland Christian Sc
   43   108   15  W10 Alexandria Searcy, 10*      23:11    Aucilla Christian
  721   109   21  W11 Marie Kirby, 11*            23:12    Lakeland Christian Sc
  369   110   15  W8  Becky Cabrera, 8*           23:15    Dade Christian School
 1191   111   19  W12 Carley Siedeck, 12*         23:17    Shorecrest Prep Schoo
  881   112   19  JrW Claire Long, 6*             23:17    Miami Country Day Sch
 1247   113   24  W9  Maya Yasur, 9*              23:18    St. Andrew's School
 1394   114   20  JrW Emily Carlson, 7*           23:18    Westminster Academy
 1248   115   21  JrW Caroline Young, 7*          23:19    St. Andrew's School
 1317   116   22  W11 Nicole Lanza, 11*           23:20    Trinity Prep
 1032   117   23  W11 Bliss Wargovich, 11*        23:21    Pk Yonge Dev Res Sch
 1189   118   22  JrW Erin McClenathan, 7*        23:21    Shorecrest Prep Schoo
 1136   119   25  W9  Chelsey Graber, 9*          23:22    Sarasota Christian
  325   120   16  W10 Cari Ann Litz, 10*          23:26    Covenant Christian
  100   121   17  W10 Jacqueline Daubert, 10*     23:29    Benjamin
 1120   122   26  W9  Kelsey Kuss, 9*             23:30    Rocky Bayou Christian
 1083   123   20  W12 Amberlee Gustafson, 12*     23:30    Ransom Everglades
 1119   124   23  JrW Brittany Bryson, 7*         23:30    Rocky Bayou Christian
   98   125   21  W12 Kayleigh Carlisle, 12*      23:34    Benjamin
 1031   126   24  JrW Erin Voss, 7*               23:36    Pk Yonge Dev Res Sch
  805   127   25  JrW Hannah Ciupalo, 6*          23:37    Maclay High
  696   128   24  W11 Lina C Cafe, 11*            23:38    Lake Highland Prep
 1269   129   25  W11 Jessica Marulanda, 11*      23:39    St. John Neumann-Napl
 1121   130   27  W9  Chara Nelson, 9*            23:40    Rocky Bayou Christian
 1246   131   26  W11 Katherine Tasca, 11*        23:41    St. Andrew's School
  809   132   16  W8  Caitlin Ridgewell, 8*       23:43    Maclay High
 1065   133   28  W9  Miriam Mercado, 9*          23:44    Posnack Jewish Comm H
  324   134   26  JrW Kristina Kirby, 7*          23:44    Covenant Christian
  697   135   27  W11 Kelly J O'Neill, 11*        23:45    Lake Highland Prep
  701   136   28  W11 Natalie D Williams, 11*     23:45    Lake Highland Prep
  371   137   29  W11 Johanna Higuera, 11*        23:49    Dade Christian School
 1445   138   18  W10 Lizzie McLain, 10*          23:52    Shorecrest Prep Schoo
  695   139   30  W11 Kristin L Benton, 11*       23:52    Lake Highland Prep
  658   140   29  W9  Sarah E Corry, 9*           23:52    Keswick Christian Sch
   44   141   17  W8  Sarah Shirley, 8*           23:54    Aucilla Christian
  327   142   27  JrW Jessica Volz, 7*            23:54    Covenant Christian
  375   143   18  W8  Allison Witty, 8*           23:55    Dade Christian School
 1392   144   31  W11 Caitlin Bleich, 11*         23:58    Westminster Academy
  720   145   19  W10 Carrie Henry, 10*           24:01    Lakeland Christian Sc
 1081   146   32  W11 Barbara Wright, 11*         24:02    Ransom Everglades
 1265   147   20  W10 Kathryn Brock, 10*          24:03    St. John Neumann-Napl
  326   148   22  W12 Jacquelyn Milam, 12*        24:08    Covenant Christian
  103   149   30  W9  Joey Modica, 9*             24:08    Benjamin
  718   150   23  W12 Victoria Espy, 12*          24:08    Lakeland Christian Sc
  115   151   33  W11 Chelsea Lau, 11*            24:11    Berkeley Prep School
 1243   152   34  W11 Elizabeth Grossman, 11*     24:13    St. Andrew's School
 1084   153   35  W11 Hannah Lipschultz, 11*      24:16    Ransom Everglades
  370   154   21  W10 Ivanna Cardenas, 10*        24:32    Dade Christian School
  616   155   36  W11 Megan Montzka, 11*          24:37    Indian Rocks Christia
  111   156   22  W10 Sally Bryant, 10*           24:38    Berkeley Prep School
   16   157   23  W10 Melanie Holmes, 10*         24:42    Archbishop Curley Hig
   99   158   28  JrW Carmel Cowie, 7*            24:47    Benjamin
   13   159   37  W11 Lara Bacchelli, 11*         24:52    Archbishop Curley Hig
   14   160   38  W11 Danielle Crisostomo, 11*    24:55    Archbishop Curley Hig
   10   161   39  W11 Carina Abate, 11*           24:59    Archbishop Curley Hig
 1122   162   24  W10 Caitlin Pierson, 10*        25:25    Rocky Bayou Christian
  877   163   29  JrW Briana Delpech, 7*          25:33    Miami Country Day Sch
  446   164   25  W10 Katie Dees, 10*             25:46    First Academy
 1245   165   31  W9  Krysca Markus, 9*           25:53    St. Andrew's School
  443   166   24  W12 Lauren Beckett, 12*         26:20    First Academy
   41   167   30  JrW Michaela Roccanti, 7*       26:27    Aucilla Christian
 1188   168   40  W11 Emma Boston, 11*            26:47    Shorecrest Prep Schoo
  614   169   25  W12 Ashley McCabe, 12*          26:47    Indian Rocks Christia
   12   170   32  W9  Cristina Arias, 9*          27:04    Archbishop Curley Hig
  323   171   41  W11 Sarah Ingraham, 11*         27:22    Covenant Christian
   42   172   33  W9  Rikki Roccanti, 9*          27:29    Aucilla Christian
  328   173   42  W11 Susannah Walker, 11*        28:00    Covenant Christian
"*" indicates females
30 finishers among Women 7 & Under
18 finishers among Women 8 - 8
33 finishers among Women 9 - 9
25 finishers among Women 10 - 10
42 finishers among Women 11 - 11
25 finishers among Women 12 & Up
0 male finishers
173 female finishers
173 total finishers

                CLASS  
  ID#  PLACE    PLACE            FINISHER          TIME


1. Holy Trinity Academy
  586     3    1  W10 Rebecca M Zuhlke, 10*       19:01  
  581     4    1  JrW Kayla M Hale, 7*            19:04  
  582     5    2  W9  Chelsea D Joiner, 9*        19:06  
  584     6    1  W8  Jade Miller, 8*             19:11  
  583    24    3  W10 Katherine Putnam, 10*       20:45  
7 Finishers     Time = 1:37:05     Places = 42

2. Oak Hall School
  961     2    1  W9  Danielle Abbey, 9*          18:54  
  964     7    2  W8  Laci Huddleston, 8*         19:12  
  962    11    2  JrW Ellen Abbey, 7*             20:08  
  967    15    4  W9  Stevie Uribe, 9*            20:21  
  963    19    2  W10 Allison Babb, 10*           20:34  
7 Finishers     Time = 1:39:07     Places = 54

3. Episcopal High
  427     1    1  W12 Robyn Debenedet, 12*        18:34  
  433     9    3  W8  Laura Steel, 8*             19:40  
  430    56   10  W10 Lauren Johnston, 10*        21:42  
  431    59   12  W12 Christa Lee, 12*            21:51  
  429    68   13  JrW Brooke Hardington, 7*       22:09  
7 Finishers     Time = 1:43:54     Places = 193

4. Maclay High
  808    12    3  W9  Adriana Piekarewicz, 9*     20:09  
  806    33    9  W12 Meredith Fraser, 12*        20:53  
 1446    35    5  W10 Elizabeth McQueen, 10*      21:04  
  810    38    6  W8  Kathryn Swain, 8*           21:10  
  807    79   16  W9  Laura Kuhse, 9*             22:31  
7 Finishers     Time = 1:45:46     Places = 197

5. Trinity Prep
 1315    16    5  W9  Alicia Ivanhoe, 9*          20:24  
 1319    51    5  W11 Roshni Ranjit, 11*          21:36  
 1316    52    6  W11 Julianne Johnson, 11*       21:38  
 1318    61   12  W9  Martha McLeod, 9*           21:52  
 1320    65    8  W11 Patricia Regan, 11*         21:58  
7 Finishers     Time = 1:47:26     Places = 245

6. Berkeley Prep School
  114    10    3  W12 Farrah Elchahal, 12*        19:59  
  110    53    9  W8  Rachel Borrelli, 8*         21:38  
  116    57    9  JrW Jane Elizabeth Watts, 7*    21:43  
  113    71    9  W11 America Deupree, 11*        22:20  
  112    74   10  W11 Raiza Cabral, 11*           22:26  
7 Finishers     Time = 1:48:05     Places = 265

7. Benjamin
   97     8    2  W12 Mercedes Anderson, 12*      19:32  
  101    13    3  JrW Lyndsay Daubert, 7*         20:12  
  102    34   10  W12 Alexis Hillman, 12*         21:00  
  100   111   17  W10 Jacqueline Daubert, 10*     23:29  
   98   115   20  W12 Kayleigh Carlisle, 12*      23:34  
7 Finishers     Time = 1:47:45     Places = 281

8. Ransom Everglades
 1085    22    2  W11 Lindsey Meyers, 11*         20:41  
 1080    27    4  W10 Marianne Eagan, 10*         20:50  
 1086    37    6  W10 Christina Sanchez, 10*      21:05  
 1082    86   12  W11 Jana Zagorski, 11*          22:51  
 1083   113   19  W12 Amberlee Gustafson, 12*     23:30  
7 Finishers     Time = 1:48:55     Places = 285

9. Lakeland Christian Sc
  722    18    6  W12 Lauren Kolakowski, 12*      20:29  
  717    29    3  W11 Laura Bowers, 11*           20:50  
  723    41    7  W8  Candice White, 8*           21:18  
  719    98   14  W10 Julie Evans, 10*            23:10  
  721   100   18  W11 Marie Kirby, 11*            23:12  
7 Finishers     Time = 1:48:57     Places = 286

10. Pk Yonge Dev Res Sch
 1029    40    7  JrW Ja'kya Sheppard, 7*         21:16  
 1026    62   10  W8  Juliana Hughes, 8*          21:56  
 1028    63   11  JrW Meghan Roberts, 6*          21:56  
 1027    75   15  JrW Libby Jordan, 7*            22:27  
 1030    82   12  W8  Jenae Todd, 8*              22:37  
7 Finishers     Time = 1:50:10     Places = 322

11. Miami Country Day Sch
  879    25    6  W9  Taylor Harlan, 9*           20:45  
  878    54    9  W10 Sandra Haime, 10*           21:40  
  880    85   11  W11 Adriana Kiszynski, 11*      22:43  
  882    87   16  JrW Maggie Piper, 6*            22:51  
  876    94   14  W8  Christine Chancy, 8*        23:04  
7 Finishers     Time = 1:51:01     Places = 345

12. Westminster Academy
 1396    21    1  W11 Lindsey Roycraft, 11*       20:39  
 1395    43    8  W8  Layna Roycraft, 8*          21:19  
 1397    89   13  W11 Jaime Thompson, 11*         22:56  
 1393    90   14  W11 Anna Butler, 11*            22:58  
 1394   105   19  JrW Emily Carlson, 7*           23:18  
6 Finishers     Time = 1:51:09     Places = 348

13. Keswick Christian Sch
  662    36    8  W9  Amanda L Miller, 9*         21:04  
  661    55    7  W11 Kelly L Matthews, 11*       21:42  
  659    83   18  W9  Janelle N DeVaul, 9*        22:39  
  660    84   13  W8  Amanda L Krueger, 8*        22:40  
  663    92   15  W11 Corrie D Pulham, 11*        23:02  
6 Finishers     Time = 1:51:05     Places = 350

14. Indian Rocks Christia
  611    26    4  JrW Janelle Hewelle, 7*         20:48  
  613    42    9  W9  Sarah Mayleben, 9*          21:19  
  615    69   13  W9  Mandy Montzka, 9*           22:10  
  610    76   14  W12 Rheannon Bagley, 12*        22:29  
  616   144   33  W11 Megan Montzka, 11*          24:37  
6 Finishers     Time = 1:51:21     Places = 357

15. St. John Neumann-Napl
 1267    20    7  W12 Nichole Grothaus, 12*       20:36  
 1266    64   12  W10 Alexanora Gardino, 10*      21:56  
 1271    91   17  W12 Jessica Webb, 12*           23:00  
 1268    95   16  W11 Lauren Joens, 11*           23:05  
 1270    97   17  W11 Kristine McGinnis, 11*      23:08  
7 Finishers     Time = 1:51:43     Places = 367

16. First Academy
  445    14    4  W12 Brittany Clark, 12*         20:17  
  444    46    7  W10 Cierra Burchfield, 10*      21:25  
  449    77   14  W9  Callie Ramsay, 9*           22:30  
  448    80   15  W12 Whitney Gebben, 12*         22:34  
  446   153   25  W10 Katie Dees, 10*             25:46  
6 Finishers     Time = 1:52:29     Places = 370

17. Aucilla Christian
   45    30    5  JrW Olivia Sorenson, 7*         20:52  
   46    32    5  W8  Tristan Sorenson, 8*        20:52  
   40    96   17  JrW Kelly Parish, 6*            23:07  
   43    99   15  W10 Alexandria Searcy, 10*      23:11  
   44   130   17  W8  Sarah Shirley, 8*           23:54  
7 Finishers     Time = 1:51:54     Places = 387

18. Shorecrest Prep Schoo
 1190    23    8  W12 Cori Morris, 12*            20:44  
 1192    45    8  JrW Samantha Specht, 7*         21:24  
 1191   102   18  W12 Carley Siedeck, 12*         23:17  
 1189   109   21  JrW Erin McClenathan, 7*        23:21  
 1445   127   18  W10 Lizzie McLain, 10*          23:52  
6 Finishers     Time = 1:52:36     Places = 406

19. Dade Christian School
  373    44    4  W11 Michelle Vaque, 11*         21:22  
  372    60   10  JrW Nicole Saurez, 7*           21:52  
  374    81   17  W9  Desi Vazquez, 9*            22:37  
  369   101   15  W8  Becky Cabrera, 8*           23:15  
  371   126   26  W11 Johanna Higuera, 11*        23:49  
7 Finishers     Time = 1:52:52     Places = 412

20. St. Andrew's School
 1242    17    5  W12 Genevieve Belanger, 12*     20:27  
 1244    73   14  JrW Melissa Luttio, 7*          22:24  
 1247   104   20  W9  Maya Yasur, 9*              23:18  
 1248   106   20  JrW Caroline Young, 7*          23:19  
 1246   121   23  W11 Katherine Tasca, 11*        23:41  
7 Finishers     Time = 1:53:07     Places = 421

21. Lake Highland Prep
  700    50   11  W9  Mackenzie F Robertson, 9*   21:34  
  699    66   12  JrW Jessica F Prendergast, 6*   22:00  
  698    67   11  W8  Alice L Prendergast, 8*     22:08  
  696   118   21  W11 Lina C Cafe, 11*            23:38  
  697   124   24  W11 Kelly J O'Neill, 11*        23:45  
7 Finishers     Time = 1:53:03     Places = 425

22. Rocky Bayou Christian
 1124    72   13  W10 Christie Woodrow, 10*       22:22  
 1123    88   16  W12 Julie Williams, 12*         22:55  
 1120   112   21  W9  Kelsey Kuss, 9*             23:30  
 1119   114   22  JrW Brittany Bryson, 7*         23:30  
 1121   120   22  W9  Chara Nelson, 9*            23:40  
6 Finishers     Time = 1:55:55     Places = 506

23. Archbishop Curley Hig
   11    48   11  W12 Catherine Annese, 12*       21:29  
   15    49   10  W9  Kathryn Della Fera, 9*      21:30  
   16   146   23  W10 Melanie Holmes, 10*         24:42  
   13   148   34  W11 Lara Bacchelli, 11*         24:52  
   14   149   35  W11 Danielle Crisostomo, 11*    24:55  
7 Finishers     Time = 1:57:27     Places = 540

24. Covenant Christian
  322    47    8  W10 Amy Ernsberger, 10*         21:27  
  325   110   16  W10 Cari Ann Litz, 10*          23:26  
  324   123   25  JrW Kristina Kirby, 7*          23:44  
  327   131   26  JrW Jessica Volz, 7*            23:54  
  326   137   21  W12 Jacquelyn Milam, 12*        24:08  
7 Finishers     Time = 1:56:38     Places = 548
Top

Return to home page.