Boys Basketball State Series Assignments

The following assignments are for the 2017-18 FHSAA State Series. Schools that believe that they have been incorrectly listed, or are not listed but should be, should contact the FHSAA Office by e-mail at assignments [at] fhsaa [dot] org.

Based on Fall 2014 student population reports: 

Class 9A  (2,341-4,492)  Class 8A  (1,954-2,340) Class 7A  (1,607-1,953)  Class 6A (1,161-1,606)
Class 5A  (473-1,160) Class 4A  (237-472) Class 3A (134-236) Class 2A (11-133) Class 1A (63-600) 
Independent* (any population)  
*Independent (sponsors program but does not participate in playoffs)

Class 9A - Region R1 - District D1
School City
DeLand DeLand
Flagler Palm Coast Palm Coast
Mandarin Jacksonville
Sandalwood Jacksonville
Spruce Creek Port Orange
Class 9A - Region R1 - District D2
School City
Lake Brantley Altamonte Springs
Lake Mary Lake Mary
Lyman Longwood
Oviedo Oviedo
Seminole (Sanford) Sanford
University (Orange City) Orange City
Winter Springs Winter Springs
Class 9A - Region R1 - District D3
School City
Apopka Apopka
Evans Orlando
Wekiva Apopka
West Orange Winter Garden
Class 9A - Region R1 - District D4
School City
Boone Orlando
Colonial Orlando
Lake Nona Orlando
Timber Creek Orlando
University (Orlando) Orlando
Winter Park Winter Park
Class 9A - Region R2 - District D5
School City
Cypress Creek Orlando
Dr. Phillips Orlando
Freedom (Orlando) Orlando
Oak Ridge Orlando
Olympia Orlando
Class 9A - Region R2 - District D6
School City
Alonso Tampa
Newsome Lithia
Riverview (Riverview) Riverview
Riverview (Sarasota) Sarasota
Class 9A - Region R2 - District D7
School City
Gateway Kissimmee
George Jenkins Lakeland
Haines City Haines City
Osceola (Kissimmee) Kissimmee
Ridge Community Haines City
Class 9A - Region R2 - District D8
School City
Centennial Port St. Lucie
Fort Pierce Central Fort Pierce
Martin County Stuart
Treasure Coast Port St. Lucie
Vero Beach Vero Beach
Class 9A - Region R3 - District D9
School City
John I. Leonard Greenacres
Jupiter Jupiter
Palm Beach Central Wellington
Palm Beach Gardens Palm Beach Gardens
Seminole Ridge Loxahatchee
Wellington Wellington
Class 9A - Region R3 - District D10
School City
Atlantic (Delray Beach) Delray Beach
Boca Raton Boca Raton
Lake Worth Lake Worth
Park Vista Lake Worth
Santaluces Lantana
Spanish River Boca Raton
Class 9A - Region R3 - District D11
School City
Coral Glades Coral Springs
Coral Springs Coral Springs
Deerfield Beach Deerfield Beach
Douglas Parkland
Monarch Coconut Creek
Taravella Coral Springs
Class 9A - Region R3 - District D12
School City
Cypress Bay Weston
Piper Sunrise
South Plantation Plantation
Western Davie
Class 9A - Region R4 - District D13
School City
Everglades Miramar
Flanagan Pembroke Pines
Miramar Miramar
Pembroke Pines Charter Pembroke Pines
West Broward Pembroke Pines
Class 9A - Region R4 - District D14
School City
American Hialeah
Dr. Krop Miami
Hialeah Hialeah
Hialeah Gardens Hialeah Gardens
Miami Miami
Miami Beach Miami Beach
North Miami North Miami
Class 9A - Region R4 - District D15
School City
Braddock Miami
Columbus Miami
Coral Gables Coral Gables
Ferguson Miami
Miami Coral Park Miami
South Miami Miami
Southwest Miami Miami
Class 9A - Region R4 - District D16
School City
Coral Reef Miami
Homestead Homestead
Miami Killian Miami
Miami Palmetto Miami
Miami Southridge Miami
South Dade Homestead
Varela Miami
Class 8A - Region R1 - District D1
School City
Gulf Breeze Gulf Breeze
Navarre Navarre
Niceville Niceville
Tate Cantonment
Class 8A - Region R1 - District D2
School City
Chiles Tallahassee
Leon Tallahassee
Lincoln Tallahassee
Class 8A - Region R1 - District D3
School City
Atlantic Coast Jacksonville
First Coast Jacksonville
Fletcher Neptune Beach
Robert E. Lee Jacksonville
Class 8A - Region R1 - District D4
School City
Bartram Trail St. Johns
Buchholz Gainesville
Creekside St. Johns
Fleming Island Orange Park
Oakleaf Orange Park
Class 8A - Region R2 - District D5
School City
East Ridge Clermont
East River Orlando
Edgewater Orlando
Lake Howell Winter Park
Lake Minneola Minneola
Ocoee Ocoee
West Port Ocala
Windermere Windermere
Class 8A - Region R2 - District D6
School City
Celebration Celebration
Hagerty Oviedo
Harmony Harmony
Liberty Kissimmee
Melbourne Melbourne
St. Cloud St. Cloud
Viera Viera
Class 8A - Region R2 - District D7
School City
Bartow Bartow
Kathleen Lakeland
Lakeland Lakeland
Winter Haven Winter Haven
Class 8A - Region R2 - District D8
School City
Freedom (Tampa) Tampa
Gaither Tampa
George Steinbrenner Lutz
Leto Tampa
Plant Tampa
Sickles Tampa
Wharton Tampa
Wiregrass Ranch Wesley Chapel
Class 8A - Region R3 - District D9
School City
Bloomingdale Valrico
Durant Plant City
East Bay Gibsonton
Lennard Ruskin
Plant City Plant City
Strawberry Crest Dover
Tampa Bay Tech Tampa
Class 8A - Region R3 - District D10
School City
Countryside Clearwater
East Lake Tarpon Springs
Palm Harbor University Palm Harbor
Pinellas Park Largo
Seminole (Seminole) Seminole
St. Petersburg St. Petersburg
Class 8A - Region R3 - District D11
School City
Braden River Bradenton
Lakewood Ranch Bradenton
Manatee Bradenton
Palmetto Palmetto
Sarasota Sarasota
Venice Venice
Class 8A - Region R3 - District D12
School City
Gulf Coast Naples
North Port North Port
Riverdale Fort Myers
Class 8A - Region R4 - District D13
School City
Boynton Beach Boynton Beach
Dwyer Palm Beach Gardens
Forest Hill West Palm Beach
Olympic Heights Boca Raton
Palm Beach Lakes West Palm Beach
Royal Palm Beach Royal Palm Beach
West Boca Raton Boca Raton
Class 8A - Region R4 - District D14
School City
Blanche Ely Pompano Beach
Fort Lauderdale Fort Lauderdale
Plantation Plantation
St. Thomas Aquinas Fort Lauderdale
Class 8A - Region R4 - District D15
School City
Cooper City Cooper City
Hollywood Hills Hollywood
McArthur Hollywood
Nova Davie
South Broward Hollywood
Class 8A - Region R4 - District D16
School City
Goleman Miami
Hialeah-Miami Lakes Hialeah
Mater Academy Hialeah Gardens
Mourning North Miami
Reagan Doral
Westland Hialeah Hialeah
Class 7A - Region R1 - District D1
School City
Escambia Pensacola
Milton Milton
Pace Pace
Pensacola Pensacola
Pine Forest Pensacola
Washington (Pensacola) Pensacola
Class 7A - Region R1 - District D2
School City
Choctawhatchee Fort Walton Beach
Crestview Crestview
Fort Walton Beach Fort Walton Beach
Class 7A - Region R1 - District D3
School City
Ed White Jacksonville
Englewood Jacksonville
Middleburg Middleburg
Nease Ponte Vedra
St. Augustine St. Augustine
Class 7A - Region R1 - District D4
School City
Columbia Lake City
Forest Ocala
Gainesville Gainesville
Lake Weir Ocala
Vanguard (Ocala) Ocala
Class 7A - Region R2 - District D5
School City
Atlantic (Port Orange) Port Orange
Deltona Deltona
Father Lopez Daytona Beach
Mainland Daytona Beach
New Smyrna Beach New Smyrna Beach
Pine Ridge Deltona
Seabreeze Daytona Beach
Class 7A - Region R2 - District D6
School City
Auburndale Auburndale
Lake Gibson Lakeland
Lake Region Eagle Lake
South Lake Groveland
Class 7A - Region R2 - District D7
School City
Armwood Seffner
Blake Tampa
Brandon Brandon
Chamberlain Tampa
Hillsborough Tampa
King Tampa
Class 7A - Region R2 - District D8
School City
Land O Lakes Land O Lakes
Mitchell New Port Richey
Springstead Spring Hill
Sunlake Land O Lakes
Class 7A - Region R3 - District D9
School City
Boca Ciega Gulfport
Clearwater Clearwater
Dixie Hollins St. Petersburg
Largo Largo
Northeast (St. Petersburg) St. Petersburg
Osceola (Seminole) Seminole
Class 7A - Region R3 - District D10
School City
Cape Coral Cape Coral
Charlotte Punta Gorda
Ida Baker Cape Coral
Island Coast Cape Coral
Lemon Bay Englewood
North Fort Myers North Fort Myers
Port Charlotte Port Charlotte
Class 7A - Region R3 - District D11
School City
Dunbar Fort Myers
East Lee County Lehigh Acres
Estero Estero
Fort Myers Fort Myers
Lehigh Lehigh Acres
South Fort Myers Fort Myers
Class 7A - Region R3 - District D12
School City
Barron Collier Naples
Golden Gate Naples
Naples Naples
Palmetto Ridge Naples
Class 7A - Region R4 - District D13
School City
Bayside Palm Bay
Eau Gallie Melbourne
Heritage Palm Bay
Jensen Beach Jensen Beach
Okeechobee Okeechobee
Sebastian River Sebastian
South Fork Stuart
Class 7A - Region R4 - District D14
School City
Boyd Anderson Lauderdale Lakes
Dillard Fort Lauderdale
Northeast (Oakland Park) Oakland Park
Class 7A - Region R4 - District D15
School City
Miami Carol City MIAMI
Miami Central Miami
Miami Norland Miami
Miami Northwestern Miami
North Miami Beach North Miami Beach
Class 7A - Region R4 - District D16
School City
Belen Jesuit Miami
Doral Doral
Miami Jackson Miami
Miami Springs Miami Springs
Miami Sunset Miami
St. Brendan Miami
TERRA Institute Miami
Class 6A - Region R1 - District D1
School City
Arnold Panama City Beach
Bay Panama City
Mosley Lynn Haven
Rutherford Panama City
Class 6A - Region R1 - District D2
School City
Godby Tallahassee
Rickards Tallahassee
Suwannee Live Oak
Wakulla Crawfordville
Class 6A - Region R1 - District D3
School City
Bishop Kenny Jacksonville
Paxon Jacksonville
Ribault Jacksonville
Stanton Jacksonville
Terry Parker Jacksonville
Yulee Yulee
Class 6A - Region R1 - District D4
School City
Baker County Glen St. Mary
Orange Park Orange Park
Ridgeview Orange Park
Westside Jacksonville
Wolfson Jacksonville
Class 6A - Region R2 - District D5
School City
Clay Green Cove Springs
Matanzas Palm Coast
Menendez St. Augustine
Palatka Palatka
Ponte Vedra Ponte Vedra
Class 6A - Region R2 - District D6
School City
Belleview Belleview
Dunnellon Dunnellon
Eastside Gainesville
North Marion Citra
Santa Fe Alachua
Class 6A - Region R2 - District D7
School City
Central (Brooksville) Brooksville
Citrus Inverness
Crystal River Crystal River
Hernando Brooksville
Lecanto Lecanto
Nature Coast Brooksville
Weeki Wachee Weeki Wachee
Class 6A - Region R2 - District D8
School City
Anclote Holiday
Fivay Hudson
Gulf New Port Richey
Hudson Hudson
Pasco Dade City
Ridgewood New Port Richey
River Ridge New Port Richey
Wesley Chapel Wesley Chapel
Zephyrhills Zephyrhills
Class 6A - Region R3 - District D9
School City
Jefferson Tampa
Jesuit Tampa
Middleton Tampa
Robinson Tampa
Spoto Riverview
Class 6A - Region R3 - District D10
School City
Booker Sarasota
DeSoto County Arcadia
Hardee Wauchula
Lake Wales Lake Wales
Sebring Sebring
Class 6A - Region R3 - District D11
School City
Bayshore Bradenton
Dunedin Dunedin
Gibbs St. Petersburg
Lakewood St. Petersburg
Southeast Bradenton
Tarpon Springs Tarpon Springs
Class 6A - Region R3 - District D12
School City
Cypress Lake Fort Myers
Immokalee Immokalee
Lely Naples
Mariner Cape Coral
Class 6A - Region R4 - District D13
School City
Bishop Moore Orlando
Eustis Eustis
Leesburg Leesburg
Poinciana Kissimmee
Tavares Tavares
Class 6A - Region R4 - District D14
School City
Merritt Island Merritt Island
Palm Bay Melbourne
Rockledge Rockledge
Satellite Satellite Beach
Space Coast Cocoa
Titusville Titusville
Class 6A - Region R4 - District D15
School City
Fort Pierce Westwood Fort Pierce
Lincoln Park Fort Pierce
Port St. Lucie Port St. Lucie
Suncoast Riviera Beach
Class 6A - Region R4 - District D16
School City
American Heritage (Plantation) Plantation
Archbishop McCarthy Southwest Ranches
Coconut Creek Coconut Creek
Hallandale Hallandale
Pompano Beach Pompano Beach
Stranahan Fort Lauderdale
Class 5A - Region R1 - District D1
School City
North Bay Haven Panama City
Pensacola Catholic Pensacola
South Walton Santa Rosa Beach
Walton DeFuniak Springs
West Florida Pensacola
Class 5A - Region R1 - District D2
School City
Florida High Tallahassee
Gadsden County Havana
Marianna Marianna
Taylor County Perry
Class 5A - Region R1 - District D3
School City
Andrew Jackson Jacksonville
Baldwin Baldwin
Bolles Jacksonville
Episcopal Jacksonville
Fernandina Beach Fernandina Beach
Raines Jacksonville
West Nassau Callahan
Class 5A - Region R1 - District D4
School City
Bradford Starke
Fort White Fort White
Interlachen Interlachen
Keystone Heights Keystone Heights
Newberry Newberry
Taylor Pierson
Class 5A - Region R2 - District D5
School City
Mount Dora Mount Dora
South Sumter Bushnell
Trinity Catholic Ocala
Umatilla Umatilla
Villages The Villages
Class 5A - Region R2 - District D6
School City
Crooms Sanford
First Academy Orlando
Jones Orlando
Lake Highland Prep Orlando
Trinity Prep Winter Park
Windermere Prep Windermere
Class 5A - Region R2 - District D7
School City
Astronaut Titusville
Cocoa Cocoa
Cocoa Beach Cocoa Beach
Edgewood Merritt Island
Holy Trinity Melbourne
Melbourne Central Catholic Melbourne
West Shore Melbourne
Class 5A - Region R2 - District D8
School City
Avon Park Avon Park
Lake Placid Lake Placid
McKeel Lakeland
Mulberry Mulberry
Tenoroc Lakeland
Class 5A - Region R3 - District D9
School City
Berkeley Prep Tampa
Brooks-DeBartolo Tampa
Cardinal Mooney Sarasota
Clearwater Central Catholic Clearwater
Cypress Creek (Wesley Chapel) Wesley Chapel
Sarasota Military Academy Sarasota
Tampa Catholic Tampa
Class 5A - Region R3 - District D10
School City
Bishop Verot Fort Myers
Clewiston Clewiston
Community School Naples
Gateway Charter Fort Myers
LaBelle LaBelle
Oasis Cape Coral
St. John Neumann Naples
Class 5A - Region R3 - District D11
School City
Cardinal Newman West Palm Beach
Glades Central Belle Glade
Inlet Grove Riviera Beach
Kings Academy West Palm Beach
Oxbridge Academy West Palm Beach
Class 5A - Region R3 - District D12
School City
American Heritage (Delray Beach) Delray Beach
Coral Springs Charter Coral Springs
North Broward Prep Coconut Creek
St. Andrews Boca Raton
St. John Paul II Boca Raton
Class 5A - Region R4 - District D13
School City
Calvary Christian (Fort Lauderdale) Fort Lauderdale
Cardinal Gibbons Fort Lauderdale
Chaminade-Madonna Hollywood
NSU University School Fort Lauderdale
Pine Crest Fort Lauderdale
Somerset Academy (Pembroke Pines) Pembroke Pines
Class 5A - Region R4 - District D14
School City
iMater Prep Hialeah
Mater Lakes Hialeah
Miami Edison Miami
Monsignor Pace Miami
Class 5A - Region R4 - District D15
School City
Gulliver Prep Miami
Immaculata-LaSalle Miami
Ransom Everglades Miami
Washington (Miami) Miami
Class 5A - Region R4 - District D16
School City
Key West Key West
Keys Gate Homestead
Pinecrest Prep Miami
Westminster Christian Palmetto Bay
Class 4A - Region R1 - District D1
School City
Maclay Tallahassee
Oak Hall Gainesville
P. K. Yonge Gainesville
Class 4A - Region R1 - District D2
School City
Bishop Snyder Jacksonville
Providence Jacksonville
St. Joseph St. Augustine
Trinity Christian (Jacksonville) Jacksonville
University Christian Jacksonville
Class 4A - Region R2 - District D3
School City
Circle Christian Winter Park
Cornerstone Charter Belle Isle
Lakeland Christian Lakeland
New Dimensions Kissimmee
Orangewood Christian Maitland
Santa Fe Catholic Lakeland
The Masters Academy (Oviedo) Oviedo
Class 4A - Region R2 - District D4
School City
Admiral Farragut St. Petersburg
Calvary Christian (Clearwater) Clearwater
Cambridge Christian Tampa
Carrollwood Tampa
Indian Rocks Christian Largo
Northside Christian St. Petersburg
Seffner Christian Seffner
Shorecrest Prep St. Petersburg
St. Petersburg Catholic St. Petersburg
Tampa Prep Tampa
Class 4A - Region R3 - District D5
School City
Benjamin Palm Beach Gardens
John Carroll Fort Pierce
Somerset Canyons Boynton Beach
Somerset College Preparatory Port St. Lucie
Westminster Academy Fort Lauderdale
Yeshiva Boca Raton
Class 4A - Region R3 - District D6
School City
Doctors Charter Miami Shores
Hialeah Educational Hialeah
Hillel (N. Miami Beach) North Miami Beach
Miami Country Day Miami
Sagemont Weston
Somerset Central Miramar Miramar
Class 4A - Region R4 - District D7
School City
Archbishop Carroll Miami
Archimedean Miami
Florida Christian Miami
International Studies Miami
Riviera Prep Miami
SLAM Academy Miami
Class 4A - Region R4 - District D8
School City
Everglades Prep Homestead
Marathon Marathon
Palm Glades Prep Miami
Palmer Trinity Palmetto Bay
Somerset Academy Charter South Homestead Homestead
Somerset Charter (Silver Palms) Miami
Class 3A - Region R1 - District D1
School City
Escambia Charter Gonzalez
FAMU Tallahassee
John Paul II Tallahassee
North Florida Christian Tallahassee
Pensacola Christian Pensacola
Rocky Bayou Christian Niceville
Class 3A - Region R1 - District D2
School City
Christs Church Academy Jacksonville
Lake Mary Prep Lake Mary
St. Francis Gainesville
St. Johns Country Day Orange Park
Trinity Christian (Deltona) Deltona
Class 3A - Region R2 - District D3
School City
Faith Christian Orlando
Foundation Academy Winter Garden
Legacy Ocoee
Mount Dora Christian Mount Dora
Orlando Christian Prep Orlando
Class 3A - Region R2 - District D4
School City
Academy at the Lakes Land O Lakes
All Saints Winter Haven
Bishop McLaughlin Spring Hill
Canterbury (St. Petersburg) St. Petersburg
Keswick Christian St. Petersburg
Universal Academy Tampa
Class 3A - Region R3 - District D5
School City
Bradenton Christian Bradenton
Community Christian (Port Charlotte) Port Charlotte
Imagine School North Port
Out-of-Door Sarasota
Sarasota Christian Sarasota
St. Stephens Bradenton
Class 3A - Region R3 - District D6
School City
Canterbury (Fort Myers) Fort Myers
Evangelical Christian Fort Myers
Everglades City Everglades City
First Baptist Naples
Marco Island Academy Marco Island
Moore Haven Moore Haven
Seacrest Country Day Naples
Southwest Florida Christian Fort Myers
Class 3A - Region R4 - District D7
School City
Berean Christian West Palm Beach
Boca Raton Christian Boca Raton
Highlands Christian Pompano Beach
Jupiter Christian Jupiter
Lake Worth Christian Boynton Beach
Odyssey Charter Palm Bay
St. Edwards Vero Beach
Trinity Christian (Lake Worth) Lake Worth
Village Academy Delray Beach
Class 3A - Region R4 - District D8
School City
Champagnat Hialeah
Coral Springs Christian Coral Springs
Dade Christian Miami
Divine Savior Doral
Greater Miami Miami
Hebrew Academy Miami Beach
International School of Broward Hollywood
Posnack Davie
Somerset Prep North Lauderdale
Class 2A - Region R1 - District D1
School City
Aucilla Christian Monticello
Crossroad Academy Quincy
Munroe Quincy
Tallavana Christian Havana
Class 2A - Region R1 - District D2
School City
Cedar Creek Christian Jacksonville
Eagles View Jacksonville
First Coast Christian Jacksonville
Impact Christian Jacksonville
Temple Christian Jacksonville
Class 2A - Region R2 - District D3
School City
Beacon of Hope St. Augustine
Calvary Christian (Ormond Beach) Ormond Beach
Cornerstone Gainesville
Halifax Daytona Beach
Harvest Community Jacksonville
North Florida Educational Jacksonville
Parsons Christian Jacksonville
Seacoast Christian Jacksonville
Class 2A - Region R2 - District D4
School City
Bayshore Christian Tampa
Citrus Park Christian Tampa
Foundation Christian Valrico
Hernando Christian Brooksville
Keystone Prep Odessa
Lakeside Christian Clearwater
Seven Rivers Christian Lecanto
St. John Lutheran Ocala
Tampa Adventist Tampa
Tampa Bay Christian Tampa
Zephyrhills Christian Zephyrhills
Class 2A - Region R3 - District D5
School City
Agape Orlando
Central Florida Christian Orlando
City of Life Christian Kissimmee
International Community Winter Park
Vanguard (Lake Wales) Lake Wales
Victory Christian Lakeland
Class 2A - Region R3 - District D6
School City
Community Christian (Stuart) Stuart
Covenant Christian Palm Bay
Florida Prep Melbourne
Masters Academy (Vero Beach) Vero Beach
Merritt Island Christian Merritt Island
Morningside Port St. Lucie
Pine School Hobe Sound
St. Andrews Episcopal Fort Pierce
Class 2A - Region R4 - District D7
School City
Atlantic Christian West Palm Beach
Donahue Academy Ave Maria
Donna Klein Jewish Boca Raton
Glades Day Belle Glade
Grandview Prep Boca Raton
Hollywood Christian Hollywood
Sheridan Hills Christian Hollywood
Class 2A - Region R4 - District D8
School City
Brito Miami Private Miami
Colonial Christian Homestead
Horeb Christian Hialeah
Miami Christian Miami
Northwest Christian Miami
Princeton Christian Princeton
Schoolhouse Prep Miami
Westwood Christian Miami
Class 1A - Region R1 - District D1
School City
Bethlehem Bonifay
Central (Milton) Milton
Laurel Hill Laurel Hill
Malone Malone
Paxton Paxton
Ponce de Leon Ponce de Leon
Poplar Springs Graceville
Class 1A - Region R1 - District D2
School City
Blountstown Blountstown
Cottondale Cottondale
Graceville Graceville
Holmes County Bonifay
Sneads Sneads
Vernon Vernon
Class 1A - Region R2 - District D3
School City
Baker Baker
Chipley Chipley
Freeport Freeport
Jay Jay
Northview Bratt
Class 1A - Region R2 - District D4
School City
Altha Altha
Bozeman Panama City
Franklin County Eastpoint
Liberty County Bristol
Port St. Joe Port St. Joe
Wewahitchka Wewahitchka
Class 1A - Region R3 - District D5
School City
Hamilton County Jasper
Jefferson County Monticello
Lafayette Mayo
Madison County Madison
Class 1A - Region R3 - District D6
School City
Crescent City Crescent City
Hawthorne Hawthorne
Hilliard Hilliard
Union County Lake Butler
Williston Williston
Class 1A - Region R4 - District D7
School City
Bell Bell
Branford Branford
Bronson Bronson
Cedar Key Cedar Key
Chiefland Chiefland
Dixie County Cross City
Trenton Trenton
Class 1A - Region R4 - District D8
School City
Fort Meade Fort Meade
Frostproof Frostproof
Pahokee Pahokee
Wildwood Wildwood
Class Independent - Region Independent - District Independent
School City
Ahfachkee Clewiston
Avant Garde Hollywood
Beaches Chapel Neptune Beach
Bell Creek Riverview
Ben Gamla Hollywood
Bonita Springs Bonita Springs
Brandon Academy Brandon
Central Florida Leadership Orlando
Central Florida Prep Gotha
Classical Prep Shady Hills
Community Christian (Tallahassee) Tallahassee
Coral Shores Tavernier
Countryside Christian Gainesville
De LaSalle Fort Myers
Discovery Lake Alfred
Dreyfoos West Palm Beach
Duval Charter High Jacksonville
Edison Private Hialeah
FAU Boca Raton
First Academy-Leesburg Leesburg
First Christian High Springs
Florida Deaf and Blind St. Augustine
Four Corners Davenport
Geneva Winter Park
Gulf Coast HEAT Sarasota
IMG Academy Bradenton
Kingdom Prep Auburndale
La Progresiva Miami
LBA Academy HIALEAH GARDENS
Lighthouse PCA Pensacola
MAST Miami
Meadowbrook Ocala
Miami Community Charter Florida City
Montverde Academy Montverde
Ocala Christian Ocala
Peniel Baptist Palatka
Pepin Academies Tampa
Piney Grove Lauderdale Lakes
Real Life Christian Clermont
Redeemer Christian Ocala
Redland Christian Homestead
River City Science Academy Jacksonville
Riverside Christian Trenton
Somerset Academy Key Deerfield Beach
Superior Collegiate Clearwater
Temple College Prep Jacksonville
Upperroom Christian Fort Lauderdale
Village School Naples
Wakulla Christian Crawfordville
Warner Christian South Daytona